Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én komolyan nem értem néha az embereket....

Van itt valahol egy "kérdezz és 1 percen belül meglesz a válasz" gomb, csak nem néztem körbe eléggé ? :D

Még arra se sírhatna, mert szinte azonnal ment a "GyIK-Link" De hogy a válasz se tetszik neki... :D Ha nem lennék amúgy is fölb.szva, most elmennék aludni. De mostmár megvárom mi lesz :D

Pedig annyira gyors ez a fórum, hogy még fel sem tette a kérdést, már egyel előtte ott volt a válasz. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Két napig nincs autóm ide jön a sírós smile

Egyébként ma gondolkodtam el rajta, hogy a vezérlésben hány db vezető görgő van? Mert én egyet vittem a szakinak, de mivel nem volt otthon csak a neje, így nem tudtam vele egyeztetni, és előtte sem jártam körbe ezt a kérdést. Csak úgy magam kútfőjéből megvettem egyet, remélem annyi kell bele :)

Link to comment
Megosztás:

Hello Nép! :)

Már egy ideje kapok ilyen leveleket (főleg angolul), de már a tök.m kivan, hogy lassan már minden nap kapom ezeket a... :D Mit lehet ezek ellen csinálni, új mélcímet, vagy mit? Ráadásul pont arra az email-címre kapom őket, amit nem mindenkinek adok meg.

Szóval a levél:

Comfirm a nyero!

Ez az e-mail értesítést kapunk, hogy már megnyerte a Sum of (1,000.000.00 euró) csak egy E-mail Lottó Program tartott Amszterdam, Netherlands.Contact a követelést tiszt a nyero hivatkozások További információkért és az állítást.

Név: Dr.Kees Hazes

Telefon: 0031616237220.

Válasz e-mail alább:

drkeeshazes@aol.com

A nyertes hivatkozások az alábbiak:

1. Hivatkozási szám: GDX647/28/32/80

2. Batch szám: 86931953/FM

3. Jegy száma: NL186/13/485

4. Díj száma: DH53/98/119ING

Gratulálunk!

Üdvözlettel,

Mrs.Saskia Rutger

Operations Manager.

Link to comment
Megosztás:

Hello Nép! :)

Már egy ideje kapok ilyen leveleket (főleg angolul), de már a tök.m kivan, hogy lassan már minden nap kapom ezeket a... :D Mit lehet ezek ellen csinálni, új mélcímet, vagy mit? Ráadásul pont arra az email-címre kapom őket, amit nem mindenkinek adok meg.

Szóval a levél:

Add meg az adatokat, amiket kérnek és dőlj nyugodtan hátra. :D

Nekem már nappokban ide kellene érnie a pénznek :D :D :D

Egyébként állítsd be a spamszűrőt úgy, hogy kiszűrje ezeket a szarokat. :P

Link to comment
Megosztás:

Add meg az adatokat, amiket kérnek és dőlj nyugodtan hátra. :D

Nekem már nappokban ide kellene érnie a pénznek :) :D :D

Egyébként állítsd be a spamszűrőt úgy, hogy kiszűrje ezeket a szarokat. :D

Az oké hogy a szűrőt beállítom, csak sajna nem lehet feladót tiltani, megnéztem...

Link to comment
Megosztás:

Két napig nincs autóm ide jön a sírós smile

Egyébként ma gondolkodtam el rajta, hogy a vezérlésben hány db vezető görgő van? Mert én egyet vittem a szakinak, de mivel nem volt otthon csak a neje, így nem tudtam vele egyeztetni, és előtte sem jártam körbe ezt a kérdést. Csak úgy magam kútfőjéből megvettem egyet, remélem annyi kell bele :)

Egy vezető- és egy feszítőgörgő megy bele.

Link to comment
Megosztás:

Az oké hogy a szűrőt beállítom, csak sajna nem lehet feladót tiltani, megnéztem...

Annyira nem vagyok nagy informatikus, de tudtommal lehet külön spamszűrőt telepíteni a gépre, és az figyeli a bejövő leveleket, és a gyanúsakat törli. De ez tényleg nem az én területem (ez sem). Talán jön majd valaki okosabb, és elmondja a tutit.

Link to comment
Megosztás:

Jó napot...

Meggyűrt a napokban egy pedzsós kisbuszos barom a parkolóban. Persze vonóhoroggal, neki semmi baja nem lett, nekem a jobb hátsó ajtó meg a kerék fölötti lemez ment szét. Nem igaz, hogy nem lehet körülnézni...

Úgyhogy nagyon jó hangulatom van. :)

Aj-aj! Részvétem! Legalább el tudtad kapni? Elismerte, fizet???

Link to comment
Megosztás:

jáááj... de ha nem volt sarka a radírnak, vagy valamivel meg kellett dobni a hülyegyereket a terem másik felében, akkor mit csináltál? :D

Az egyik leg-univerzálisabb eszköz volt a suliban :)

Ajjé :D 1x haver hozzám akarta vágni -azt a jó nagy méretűt, elhajoltam azt a tanárról leverte a szemüveget :D :D

Link Photoshop baki.. :D Hiányzik valami :D

Zotyának ideál ;) nem minden nő aki valóban karcsú.. :P :P

Link to comment
Megosztás:

Aj-aj! Részvétem! Legalább el tudtad kapni? Elismerte, fizet???

El... nem tudom, hogy mit ismer el, meg mit nem, de a mi biztosítónk fizet, a mabisz meg majd valahogy behajtja a pénzt az emberen, meg utólagos feljelentést kell tenni a rendőrségen, mert hogy az emberünknek már időtlen idők óta nincs biztosítása... mint kiderült.

Persze meg lehetne beszélni vele is gondolom, kihagyva a zsarukat, de telefonszámot nem adott... nehogy "utolérjük", gondolom. Erről ennyit.

Link to comment
Megosztás:

El... nem tudom, hogy mit ismer el, meg mit nem, de a mi biztosítónk fizet, a mabisz meg majd valahogy behajtja a pénzt az emberen, meg utólagos feljelentést kell tenni a rendőrségen, mert hogy az emberünknek már időtlen idők óta nincs biztosítása... mint kiderült.

Persze meg lehetne beszélni vele is gondolom, kihagyva a zsarukat, de telefonszámot nem adott... nehogy "utolérjük", gondolom. Erről ennyit.

A q..va ..nyát neki, meg az összes ilyennek!!!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.