Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Körömvágó olló, csavarhúzó..... Srácok!! XXI. század!!!! Van ám lyukasztó is :D :D

Szerk: Dáwid cartárs megelőzött. De erre gondoltam én is :D

Eddíg nem híztam olyan gyorsan, meg voltak lyukak az övön, most fogyott el.

Nem. A szabadidő gatyámhoz én se hordok. Meg az autóalattfetrengős cucchoz se. De van amihez azé' de :D

Azé mackóalsóval elég érdekes lenn pölö az úttöröőv. :)

Öltönynadrág ilyen övvel :D

Ki merne szólni, hogy nem passzol hozzá? :P

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok beleszólni, de a szerviz periódusa szerint 80.000km-nél soros a dolog...

Mármint hogy a vezérlés csere? ehh nekem meg a szerelő mondta hogy elég 90-100-nál cserélni mivel gyári cumó van benne azok még bírják rendesen. a boltban vett cucc arra meg 60-at mondott. Remélem addig még kibírja nem lesz túlhajtva az tuti. Ha minden jó akkor eredeti gyári alkatrészeket sikerül majd szerváltatnom csak épp másik dobozba lesz mert az a reklámja és beszerzési áron, remélem összejön de azt tuti 50-nél cserélem. :)

Link to comment
Megosztás:

Eddíg nem híztam olyan gyorsan, meg voltak lyukak az övön, most fogyott el.

Azé mackóalsóval elég érdekes lenn pölö az úttöröőv. :D

Ki merne szólni, hogy nem passzol hozzá? :D

Engem amúgy sem ér körbe az úttörő öv. De azon a minőségi "csat"on még jókat röhögök amikor a kezembe akad :D :D

Csini. Szívódízelben is van? :) :D

Link to comment
Megosztás:

Mármint hogy a vezérlés csere? ehh nekem meg a szerelő mondta hogy elég 90-100-nál cserélni mivel gyári cumó van benne azok még bírják rendesen. a boltban vett cucc arra meg 60-at mondott. Remélem addig még kibírja nem lesz túlhajtva az tuti. Ha minden jó akkor eredeti gyári alkatrészeket sikerül majd szerváltatnom csak épp másik dobozba lesz mert az a reklámja és beszerzési áron, remélem összejön de azt tuti 50-nél cserélem. :D

őőőőőőő... na ilyenből nem jöttem még ki jól :) "ez is castrollal van töltve, csak így olcsóbban tudják adni..." - 2-3 ezer után olajat is cseréltem, mert olyan hangja volt szerencsétlennek mintha tejjel öntötték volna föl :D

"Ferrodo betétek, csak másik dobozba hozzuk, így odaadom beszerzési áron" Hááát... ezeket még nem cseréltem, de hogy a Ferrodo tárcsán, a Ferrodo betét ilyen szinten visítana, azt nem hiszem. :D Eddig még csak borultam az ilyen jellegű bizniszekkel :D

Link to comment
Megosztás:

Én is most nemrég fúrtam az övemre új likat.. Csavarhúzó volt kéznél reggel, és azzal tettem :D Rohanás közepedte volt szenvedés.. :D

Mire való a racsnis övcsat? :P Ilyen alapon az utóbbi 3 évben szanaszét lyuggathattam volna az öveimet.. :D

Köszönjük, nem kérjük :D az a műszerfal még hagyján de a többi :D bár kívülről annyira nem rossz.. :)

Link to comment
Megosztás:

őőőőőőő... na ilyenből nem jöttem még ki jól :) "ez is castrollal van töltve, csak így olcsóbban tudják adni..." - 2-3 ezer után olajat is cseréltem, mert olyan hangja volt szerencsétlennek mintha tejjel öntötték volna föl :D

"Ferrodo betétek, csak másik dobozba hozzuk, így odaadom beszerzési áron" Hááát... ezeket még nem cseréltem, de hogy a Ferrodo tárcsán, a Ferrodo betét ilyen szinten visítana, azt nem hiszem. :D Eddig még csak borultam az ilyen jellegű bizniszekkel :D

Ehh hát végül is van benne valami. Bár ez elvileg valami központi elosztó egység aztán az a lényeg benne hogy a saját dobozukban küldik tovább nem teszek rá lóvét hanem az a haszon hogy a dobozon reklámozzák magukat vagy mi. aztán lehet kamu :D

Link to comment
Megosztás:

Ehh hát végül is van benne valami. Bár ez elvileg valami központi elosztó egység aztán az a lényeg benne hogy a saját dobozukban küldik tovább nem teszek rá lóvét hanem az a haszon hogy a dobozon reklámozzák magukat vagy mi. aztán lehet kamu :D

Perszeee... :)

Az Unix is gyáriakat árul, csak a reklám miatt van a dobozukban ugye? :D :D

Mese habbal! :D

Link to comment
Megosztás:

Perszeee... :)

Az Unix is gyáriakat árul, csak a reklám miatt van a dobozukban ugye? :D :D

Mese habbal! :D

Mégis van olyan az izzítógyertyájuk mint a Bosch :D lassan 2 éve a helyükön vigyorognak azt semmi bajuk.. :D

-Thx az áthelyezésért- :P

Link to comment
Megosztás:

SöPö,

Ülésről majd pls fotó.

Pályanapos képek között nincs Bazsi + János menetről kép ?

Megnéznéd ?

Eevileg már elkelt a zülllllés, de persze Márk variál. :) Az ember meg két hét múlva kap pézt... :D

Képeket most nem érem el, otthon vannak.

Az jó, ha csütörtökön odaadom a leömlőt?

Link to comment
Megosztás:

Van van, de mégsem gyári! :D Szerencsére az ára sem annyi! :D

Viszont a gyárival tipusazonos :D még jó :D nóném vacakért nem adnék (meg gondolom más se) a minőségi árához közeli lecsót.. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.