Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Engem egyenesen kidobna az asszony a szobából! :) :D :D

Nem tudják értékelni a szépet! :D :D

Az összes astra alkatrészemet ki kellett vigyem a házból... :D :D

Én bevittem a melóhelyemre, és az egyik klotyóra aztmondtam hogy víz elzár, alkatrészek bepakol. Úgyhogy majdnem plafonig építettem alkatrészekkel. Amikor már nem igazán fért, akkor birtokba vettem az öltöző egyik felét is ülésekkel :P :P

Link to comment
Megosztás:

Én bevittem a melóhelyemre, és az egyik klotyóra aztmondtam hogy víz elzár, alkatrészek bepakol. Úgyhogy majdnem plafonig építettem alkatrészekkel. Amikor már nem igazán fért, akkor birtokba vettem az öltöző egyik felét is ülésekkel :D :D

:) a budiba raktad az alkatrészeket? vagy csak a helyiségbe? :D

Link to comment
Megosztás:

Nem be, hanem kiömlő :D

Ez a beömlő

a fent lévő kúúlert hűti :D

Köszönöm Mester, taníccsá! :D :D

Elindultam az asszonnyal a tecsóba, felvettem-volna az egyetlen farmeromat, hetek óta nem volt rajtam. Nem tudom becsatolni az övet, kérdem kimostad? Csak mert összement. :) Megoldás:

a., Új lyuk fúrása, de már csak 5 centi van a szíjjból.

b., Kevesebbet zabállni.

c., Többet mozogni.

Kicsit megböktem az újjam amikor a körömollóval fúrtam az új lyukat, de már nem vérzik. :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm Mester, taníccsá! :D :D

Elindultam az asszonnyal a tecsóba, felvettem-volna az egyetlen farmeromat, hetek óta nem volt rajtam. Nem tudom becsatolni az övet, kérdem kimostad? Csak mert összement. :) Megoldás:

a., Új lyuk fúrása, de már csak 5 centi van a szíjjból.

b., Kevesebbet zabállni.

c., Többet mozogni.

Kicsit megböktem az újjam amikor a körömollóval fúrtam az új lyukat, de már nem vérzik. :D

Én is most nemrég fúrtam az övemre új likat.. Csavarhúzó volt kéznél reggel, és azzal tettem :D Rohanás közepedte volt szenvedés.. :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm Mester, taníccsá! :D :D

Elindultam az asszonnyal a tecsóba, felvettem-volna az egyetlen farmeromat, hetek óta nem volt rajtam. Nem tudom becsatolni az övet, kérdem kimostad? Csak mert összement. :) Megoldás:

a., Új lyuk fúrása, de már csak 5 centi van a szíjjból.

b., Kevesebbet zabállni.

c., Többet mozogni.

Kicsit megböktem az újjam amikor a körömollóval fúrtam az új lyukat, de már nem vérzik. :P

Én is most nemrég fúrtam az övemre új likat.. Csavarhúzó volt kéznél reggel, és azzal tettem :D

Körömvágó olló, csavarhúzó..... Srácok!! XXI. század!!!! Van ám lyukasztó is :D :D

Szerk: Dáwid cartárs megelőzött. De erre gondoltam én is :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.