Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azóta is csak korlátozva nyitom ki azt a könyvet és nagyon kevés embernek engedem hogy lapozgassa :)

nocsak......mennyit pofáztam már 4000. hozzászólás. :D Végre nem maradtam le róla, mint az 1000,2000,és 3000.ről :D

Én eddig nem is emlékszem hogy hányról nem maradtam le :D Szerintem csak az első volt meg, a több csak úgy lett :D

Link to comment
Megosztás:

még nincs azt mondta cartárs úr hogy majd ha lesz a következő rendelés akkor szól! ;) :P

Azért attól még messze vagyok... :D

Tegnap volt szó rendelésről, de hogy mikor lesz belőle valami... Majd meglátjuk. :P

Azóta is csak korlátozva nyitom ki azt a könyvet és nagyon kevés embernek engedem hogy lapozgassa :)

nocsak......mennyit pofáztam már 4000. hozzászólás. :D Végre nem maradtam le róla, mint az 1000,2000,és 3000.ről :D

Há' mee' sokat pofáztál-bocsi, Te írtad előszőr... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Vajon miért van ez is Hajdú-Biharban? :D :D :D Mindegy, drága :) 18.ért már találtam, de arra sincs zseton úgyhogy tökmindegy :D :D

:P :D

Nekem meg eddig amit néztem minden dunántúlon volt. Mondjuk a kilóméterórával szerencsém volt, mert itt volt a bontóban Debrecenben. Bár mondta a srác,hogy egy osztrák DTL-ből jött, amit markolóval emeltek le 1 másik autóról... :P

De látod..a felnik nekem is fehérvárról jönnek ;)

Link to comment
Megosztás:

Azigen. Előlre is meg hátra is megy lánc? :D

Nem, valami spirálszerűség forog egy köpenyben és egy csigavéget hajt ;) bacott nehéz tekerni, ahhoz képest az enyém mintha a levegőt taposnád.. ;) :P

Kép, videó, esetleg iwiw elérhetőség? :P ;)

Telszám nem kéne? :D Amúgy télleg piszkafa a csaj :D ruhástól van talán 40 kiló :D de arcra jól néz ki.. ;)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lemostam a macit, hallom sziszeg valami :D jobb hátsó oldalfal élében valami szegszerűség :D faca :D mindegy, lassan úgyis feltettem volna rá a téli garnitúrát :) megyek értük anyósékhoz, kiderült hogy sógor még a nyáron lefújta a felniket :P hát érdekes egy ízlése van a nejemnek..Porsche aranyhoz hasonló csak nem metál... :D a képfeltöltésem facomtudjamiért nem műxik..

Link to comment
Megosztás:

? :D Hol?

Egyedül este 9-10 után szerettem pesten menni. Nem voltak sokan, és az ex apja ideadta a sierrát. Na akkor az tökjó volt :D Bár éjszaka nem szerettem a 8. kerületet... :D :) Népszínház utca..Baross utca, és hasonlók.

Hétköznapi "dugó" kecsón 5 körül délután.Sok munkából hazaigyekvő,30-al totyognak,sávot ucsó pillanatban váltanak,zöldet bámulja a lámpánál stb.

Pesten legalább lehet haladni,ha dugó van,akkor meg kerülni! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.