Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez is annyi :
:D :D

Jelzem, tériszonyom van, így aztán főleg nehéz volt az utolsó lépés, inkább kidőltem mint ugrottam :D :D

én úgy hallottam, hogy kilépni nem lehet...Az embernek valamilyen ösztönei nem engedik :P Meg ha elképzeled...tényleg olyan rossz lehet. Ott állsz fent a magasba és kilépni a semmibe. :) valahogy nem múkoggy

Jah, meg összhajtásos terepbringa, csak épp meg lehet szakadni benne mire sikerál egy kicsit megindítani :D unokahugomnak van egy olyanja :D nem is csodálkozok, hogy olyan fitten tartja magát.. ;) :P

:D Azigen. Előlre is meg hátra is megy lánc? :D

Nagy ügy! Én a jó öreg csepelből két perc alatt csinálok ilyet, csak nehéz vele megállni. ;) Amúgy egyszer még régen az asszonyt vártam a kórháznál, nézegettem a bicajokat a tárolóban, akkor tünt fel egy, nem volt rajta se lánc, se lánckerék. Kartántengely-féleség vitte hátra a hajtás.

Az első BMW motorokat is úgy csinálták, hogy kardántengely vezetett hátra, és az hajtotta meg :P Link

Link to comment
Megosztás:

én úgy hallottam, hogy kilépni nem lehet...Az embernek valamilyen ösztönei nem engedik :D Meg ha elképzeled...tényleg olyan rossz lehet. Ott állsz fent a magasba és kilépni a semmibe. :) valahogy nem múkoggy

Ez én vagyok ám :D

Inkább arra gondolsz szerintem, hogy elvileg egy kád vízbe nem tudod belefojtani magad úgy, hogy a kád előtt térdelsz és a vízbe nyomod a fejed :D

Link to comment
Megosztás:

Jah, meg összhajtásos terepbringa, csak épp meg lehet szakadni benne mire sikerál egy kicsit megindítani :) unokahugomnak van egy olyanja :D nem is csodálkozok, hogy olyan fitten tartja magát.. :D :P

Kép, videó, esetleg iwiw elérhetőség? :D :D

Reggel óta redőnyt szerelek, már fent van egy, kettő még hátravan , az összes fúróhegyem beletört már a vasalatba, meg kihullot a maradék hajam. Miféle beteges, perverz alak tud elmenni redőnyszerelőnek? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Kép, videó, esetleg iwiw elérhetőség? :D :D

Reggel óta redőnyt szerelek, már fent van egy, kettő még hátravan , az összes fúróhegyem beletört már a vasalatba, meg kihullot a maradék hajam. Miféle beteges, perverz alak tud elmenni redőnyszerelőnek? :) :D

Ülj le szépen, biztos nem vaskos :D :P

Olyan, akinek nem csak fafúrófeje van ? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Kép, videó, esetleg iwiw elérhetőség? :D :D

Reggel óta redőnyt szerelek, már fent van egy, kettő még hátravan , az összes fúróhegyem beletört már a vasalatba, meg kihullot a maradék hajam. Miféle beteges, perverz alak tud elmenni redőnyszerelőnek? :) :D

:D Én. :D Mér a vasat fúrod?

Link to comment
Megosztás:

Ezért fúrják a srácaim a felső sarokba :) Az már nem érdekli őket, hogy kidörgöli a gurtnit a furat, azt mehetünk javítani.

Ja, én nagyjából egyvonalba fúrtam ahogy letekeredik a dobról. Amúgy hivatalosan hogyan kell a gurtnit rögzíteni az autómata rugójára? Rémlik, hgy láttam már valami közdarabot, de most nem kaptam hozzá semmit.

Link to comment
Megosztás:

Amikor bejáratós volt a gép,és mentem országúton..én is 80al mentem. Egy régebbi kereklámpás transporter meg úgy ráhúzta az astrára a seggét.... De aztán végig reflektorral meg ködlámpával mentem mögötte :)

Ó hallod...vannak érdekes egyedek sajna...

Nem ehez kapcsolódóan, de amiket tapasztalok az durva...30as táblát nem tartom jónak, de lehetőségekhez mérten mindig betartom, főleg hogy tudom azt hogy ott mérhetnek is a rendőrök... van egy derékszögü kanyarral tüzdelt híd itt Győrben....na felfele záróvonal 30as tábla... egyik alkalommal ledudálnak, másik alkalommal megelőznek...stb stb...és még sorolhatnám... már gondoltam arra hogy kis kamerát teszek a kocsiba, de nem tudom hogy lehet megoldani, milyen progival hogy kitakarjam a rendszámot....

Link to comment
Megosztás:

Ó hallod...vannak érdekes egyedek sajna...

Nem ehez kapcsolódóan, de amiket tapasztalok az durva...30as táblát nem tartom jónak, de lehetőségekhez mérten mindig betartom, főleg hogy tudom azt hogy ott mérhetnek is a rendőrök... van egy derékszögü kanyarral tüzdelt híd itt Győrben....na felfele záróvonal 30as tábla... egyik alkalommal ledudálnak, másik alkalommal megelőznek...stb stb...és még sorolhatnám... már gondoltam arra hogy kis kamerát teszek a kocsiba, de nem tudom hogy lehet megoldani, milyen progival hogy kitakarjam a rendszámot....

Nem tudsz mást tenni, mint hogy megszokod a sok elmebeteget az úton. Végülis, ha feltol 50-re a 30-as táblánál akkor sem ő fogja fizetni a bírságot ha lekapnak, nem igaz? :)

Link to comment
Megosztás:

Ja, én nagyjából egyvonalba fúrtam ahogy letekeredik a dobról. Amúgy hivatalosan hogyan kell a gurtnit rögzíteni az autómata rugójára? Rémlik, hgy láttam már valami közdarabot, de most nem kaptam hozzá semmit.

Két féle van: kilóg egy kis madzagon egy fém fül az automatából, hosszában bevágod a gurtni végét és ráakasztod, és az egészet beeteted (kis madzag csomóját nem kell kibogozni!) A másiknál ki kell nyitni az automatát, vagy szétpattintani, és a dobon van egy pöcök amire rá tudod akasztani a gurtnit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.