Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Még szép, képzeld el ha egyszer nem jutna ki, jönne az új szereplő, mint a barátok köztben az új Tilda. :D

:)

Fú de amúgy...Hülye azaz ember. Annyi szar szemetet megkajál. Sok férget, meg kecskeszemet, meg kecskeherét (természetesen mindet nyersen).. Van hogy míg ezeket a szarságokat eszi elkapcsolom valami másra a TV-t :D

Link to comment
Megosztás:

A lábtörlőn van még hely.

:D :D

Vazz, ti sem vagytok 100-asok. Én tutira nem mennék olyan magasra, épületen kívül. :D

Még egy Mi-24-essel sem? :P

Nekem is van, de csak akkor ha nincs kijárat arról a szűk helyről. Mondjuk 1 beragadt lift, vagy ilyesmi :D

Bontásban királyok vagyunk.. :D :) :D :P

Link to comment
Megosztás:

Bontásban királyok vagyunk.. :D :) :P :D

:D

Jaj erről eszembejut...voltam lent vmelyik nap az edzőterembe. Ott volt 1 kis cigánygyerek. De amúgy jófej, el lehet vele röhögni. Aztán dumáltunk az autókról, és kérdeztem hogy nem tud valamerre jó autóbontót?? Hát nem arra gondolt amire én... Válasz; Baszd ki a citromszigetre, elbontják a tesvírek 1 nap alatt :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

..volt is kőkemény felháborodás... :)

Pár éve Sápon voltunk asszony keresztanyjáéknál azt ugye ott a lakosság színe-java feka :D na mi aztán elkezdtük újmagyarul lökni a vakert :P vagy 5 perc után már igen furcsán néztek ránk a szomszédok :D azt mondja Ildi "na húzzunk innen mert ezek a végén még átjönnek.." :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Wow...néztétek az RTL híreket?? lánc nélküli kerékpár...közel 700ezer forint :)

Nagy ügy! Én a jó öreg csepelből két perc alatt csinálok ilyet, csak nehéz vele megállni. :P Amúgy egyszer még régen az asszonyt vártam a kórháznál, nézegettem a bicajokat a tárolóban, akkor tünt fel egy, nem volt rajta se lánc, se lánckerék. Kartántengely-féleség vitte hátra a hajtás.

Ez is annyi :
:D :D

Jelzem, tériszonyom van, így aztán főleg nehéz volt az utolsó lépés, inkább kidőltem mint ugrottam :D :D

Na ezt meg én nem csinálnám! Mivan ha elszámolják a kötél hosszát? :D

Link to comment
Megosztás:

...

Még egy Mi-24-essel sem? :D

...

Sosem ültem repülő szerkezeten, és nem is fogok. Pláne nem egy olyan kávédarálón.

Csak nem Dunaszegen?? :D Győrladamérról kifele én tötyögtem 80-al (ki is akarom már írni hogy bejáratós, max sebesség ~80km/h) :D :D Fehér Golf és Ti meg elhúztatok :D

De mi voltunk. Ne tudd, hogy szidtalak. :) :D

Ez is annyi :
:P ;)

Jelzem, tériszonyom van, így aztán főleg nehéz volt az utolsó lépés, inkább kidőltem mint ugrottam :D :P

Nekem már az is magas volt, amikor a gyalogsági akadálypályán le kellett ugrani 4 m magasról. :D

Link to comment
Megosztás:

Wow...néztétek az RTL híreket?? lánc nélküli kerékpár...közel 700ezer forint :D

Jah, meg összhajtásos terepbringa, csak épp meg lehet szakadni benne mire sikerál egy kicsit megindítani :) unokahugomnak van egy olyanja :D nem is csodálkozok, hogy olyan fitten tartja magát.. :D :D

Sosem ültem repülő szerkezeten, és nem is fogok. Pláne nem egy olyan kávédarálón.

Pedig gyóóó az.. :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.