Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Gratula, ajándék volt, én is szemeztem velük, csak a csatt elvitte az ezévi költségvetésem. :)

Ahol melóztunk volt egy gesztenyefa. Emberke, meg paci már van, mit lehet csinálni még belőle? :P

http://kepfeltoltes.hu/100925/P9050018_www...ltoltes.hu_.jpg

Bizony :D Örülök nekik nagyon :D

Régen (4től kb 7éves koromig terjedő időszak) én erős késztetést éreztem hogy összegyűjtsem. És ha látok most azóta is valahogy legszivesebben összeszedném őket :D De nem szedem :D :D De hogy miért?? Azt nemtom :D

Link to comment
Megosztás:

Gratula, ajándék volt, én is szemeztem velük, csak a csatt elvitte az ezévi költségvetésem. :)

Ahol melóztunk volt egy gesztenyefa. Emberke, meg paci már van, mit lehet csinálni még belőle? :D

http://kepfeltoltes.hu/100925/P9050018_www...ltoltes.hu_.jpg

Amúgy épp eladnám az enyémet. Igaz ugyan, hogy volt érdeklődő, de 2 napja vissza sem írt. Úh ha érdekel, megdumálhatjuk.

Link to comment
Megosztás:

Pár hete vették le, de már hónapok óta lejárt amúgy. :D Igenis, apu! :D

Nehogy már azért fizess, mert én mondtam. :) Csak , ha úgy érzed. :D

~50 méter magasan és az a kék valami a kocsim. :D

Péti nitrogénművek. :D

http://komike.coldline.hu/images/kep(547).jpg

Vazz, ti sem vagytok 100-asok. Én tutira nem mennék olyan magasra, épületen kívül. :D

Link to comment
Megosztás:

Csak elkéstél vele, mert mire mire megírtad, kijavítottam. :D :D

Igen, láttam már. :D Csak kellett volna print screen róla. :P

:D

Világítóoszlop? Azok hány méteresek?

A világítótornyok 35 méteresek a hivatalos statikai jegyzőkönyv szerint, de van amelyiken a 40 méteres kötél épphogy leér. :) Igen ott készült egyébként. A 10-es számún. :D

Link to comment
Megosztás:

Nehogy már azért fizess, mert én mondtam. :D Csak , ha úgy érzed. :D

Vazz, ti sem vagytok 100-asok. Én tutira nem mennék olyan magasra, épületen kívül. :D

Meg lehet szokni, amikor a házam építettem még a kéménynél is féltem. :D

Sosem féltem a magasságban. :) De amikor úgy érzem, hogy nem vagyok biztonságban, akkor azért gyűlik a gatyába a cucc. :D Persze nem vállfa mint egyeseknek. :P :D

Link to comment
Megosztás:

Sosem féltem a magasságban. :D De amikor úgy érzem, hogy nem vagyok biztonságban, akkor azért gyűlik a gatyába a cucc. :D Persze nem vállfa mint egyeseknek. :D :D

Nekem kalusztofóbiám van. Lift még elmegy simán, de nagyon szűk helyekre nem mászok be. A nyáron a lányok becsaltak ide: klikk. Na ott elég szarul éreztem magam. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van, de csak akkor ha nincs kijárat arról a szűk helyről. Mondjuk 1 beragadt lift, vagy ilyesmi :D

Érdekes, hogy mesterséges helyeken nem félek, ha be kell mászni fal mögé vagy ilyesmi, de az a rémálmom, hogy beszorulok egy barlangba, úgy hogy a fejem átmegy a lyukon, a kezeim meg a törzs mellé szorulnak. A hideg kiráz tőle. :) Nézem azt a idiótát a tévében milyen helykre mászik be. :D

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, hogy mesterséges helyeken nem félek, ha be kell mászni fal mögé vagy ilyesmi, de az a rémálmom, hogy beszorulok egy barlangba, úgy hogy a fejem átmegy a lyukon, a kezeim meg a törzs mellé szorulnak. A hideg kiráz tőle. :) Nézem azt a idiótát a tévében milyen helykre mászik be. :D

Bear Grylls? Tegnap esti részben is volt valami barlangba. Még a fáklyája is kialudt. És víz is volt benne. :D :D De kijutott.

Link to comment
Megosztás:

Nekem amikor mentünk németbe az M0-n mintha villant volna valami fent a vasrúdon, de lehet csak a fény vetődött vissza (ez utóbbiban reménykedem igazából! :D )

De tartok tőle nem így volt, pont a gépezet alatt haladtam el.... :)

Úgyhogy most várom a borítékocskát! :D ( A Fábiával voltam, 60-as tábla volt, én meg GPS szerint 67-el haladtam abban a pillanatban... :D Nem tudom, hogy ez sok volt-e ott, vagy még elmegy a határon... :D

Szerintem ennyi még nem gáz. 20% felett lép életbe az objektív felelősség, alatta azt mondod, hogy családtag vezetett...

Nem lehet, hogy mást kaptak le?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.