Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nnnah, végre kijelenthetem, hogy mostmár nekem is van alufelnim. (majd tavasszal kerülnek fel sajnos :P )

Grat :D egészséggel ne nyűdd el egyhamar ;) de annyira meg nincs még kúl, hogy a garázsban hagyd.. :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Felénk meg banzáj van :D kocsog.giffalvi mulatós avagy falunap :D asszony addig nyaggatott, hogy csak elmentünk :D volt ám dj, pompomtyúkok, ingyékaja by főzőverseny, lovas- és íjász bemutató, meg még sorolhatnám és még a java kb csak mostantól kezdődik, este IHM koncert és egyéb fellépők, hajnalig tartó buli, stb..

www.tvn.hu_e91d5ee6c9ee69ce89e28a02eed5aee9.jpg

Itt meg megkérdeztem a szervező csajt (pár házzal arrébb lakik :D ) hogy ménessel nem lehetne-e végigmenni a pályán :D ennyit mondott csak: "eszedbe ne jusson..!!!" :D :P :D

www.tvn.hu_74f01f010eff8ab35ad0812ff6a4cbba.jpg

Link to comment
Megosztás:

Általában azért nekem is ötössel vagy négyessel kezdődik, és úgy is csak városban, de most elég keményen kapta az ívet. Most hazafelé kicsit megkergettem (ha nincs szerencsém fényképpel tudom bizonyítani :D ;) :D mire észrevettem őket addigra már nagyon necc lett :P :D ) szerintem már egy éve nem látott pályát, úgyhogy most kikormoltam az agyát, meglátjuk mi lesz belőle most laza használatnál :)

Nekem amikor mentünk németbe az M0-n mintha villant volna valami fent a vasrúdon, de lehet csak a fény vetődött vissza (ez utóbbiban reménykedem igazából! :D )

De tartok tőle nem így volt, pont a gépezet alatt haladtam el.... :D

Úgyhogy most várom a borítékocskát! :D ( A Fábiával voltam, 60-as tábla volt, én meg GPS szerint 67-el haladtam abban a pillanatban... :P Nem tudom, hogy ez sok volt-e ott, vagy még elmegy a határon... :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem amikor mentünk németbe az M0-n mintha villant volna valami fent a vasrúdon, de lehet csak a fény vetődött vissza (ez utóbbiban reménykedem igazából! :D )

De tartok tőle nem így volt, pont a gépezet alatt haladtam el.... :)

Úgyhogy most várom a borítékocskát! :D ( A Fábiával voltam, 60-as tábla volt, én meg GPS szerint 67-el haladtam abban a pillanatban... :D Nem tudom, hogy ez sok volt-e ott, vagy még elmegy a határon... :D

Nekem 149 volt GPS szerint, az M7-en, de rohadjanak meg ki volt téve egy nyócvanas építkezős :D :P

Link to comment
Megosztás:

Pepétől vettem őket. Még nincs nálam, hétfőn 1 haver hozza haza fehérvárról :D Gumistól mindenestől Pepe ideadta egy 20asért :D

ilyenek

Gratula, ajándék volt, én is szemeztem velük, csak a csatt elvitte az ezévi költségvetésem. :)

Ahol melóztunk volt egy gesztenyefa. Emberke, meg paci már van, mit lehet csinálni még belőle? :D

P9050018_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Gratula, ajándék volt, én is szemeztem velük, csak a csatt elvitte az ezévi költségvetésem. :)

Ahol melóztunk volt egy gesztenyefa. Emberke, meg paci már van, mit lehet csinálni még belőle? :D

http://kepfeltoltes.hu/100925/P9050018_www...ltoltes.hu_.jpg

Barátnőm üzeni hogy ez kutya, nem paci, én meg azt hogy mi az hogy astrát még nem csináltál belőlük? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.