Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hm, nézegetem a pályanapos fotókat azt 1x csak traffis táblás képek: 62-87 tempók közt :D ennyiket a kora parkolóban is lehet :D értem én, hogy jó buli a cikkcakkosban kanyarogni :) de megint más Zánka meg Tapolca közt kilónyócvannal tolni egy pédétédéjigétéeragyonfacomoptikázott vókszvágennyt aztán meg hosszú bal íven lenyomni a csába.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mikor ráadjátok a gyújtást nektek világít a szegénységjelző? :D

Igen, tesztnek hívják, hogy lásd múkoggy-e. :D

Hm, nézegetem a pályanapos fotókat azt 1x csak traffis táblás képek: 62-87 tempók közt :D ennyiket a kora parkolóban is lehet :D értem én, hogy jó buli a cikkcakkosban kanyarogni :) de megint más Zánka meg Tapolca közt kilónyócvannal tolni egy pédétédéjigétéeragyonfacomoptikázott vókszvágennyt aztán meg hosszú bal íven lenyomni a csába.. :D :P

Ki mondta, hogy a pályanap lényege a gyorsulás? :D Ne legyél te is olyan, mint jópáran, hogy nincs benne semmi jó, se időmérő meg ilyenek. Az a lényege valójában, hogy megismerd az autód viselkedését biztonságos körülmények között adott szituációkban, persze az is egy élmény, hogy versenypályán lehet neki tolni legálisan.

Link to comment
Megosztás:

Ki mondta, hogy a pályanap lényege a gyorsulás? :D Ne legyél te is olyan, mint jópáran, hogy nincs benne semmi jó, se időmérő meg ilyenek. Az a lényege valójában, hogy megismerd az autód viselkedését biztonságos körülmények között adott szituációkban, persze az is egy élmény, hogy versenypályán lehet neki tolni legálisan.

Én biztosan nem :D biztosan jó csak ugye én a mérőórát tekintve egy kicsit nagyobbnak gondoltam magát a pályát előtte :) az ilyesmit meg Debrecenben az utcán is lehet tesztelni :D itt is vannak adott szituk :P amúgy itt is van egy pálya ahol legálban lehet nyomni ;) sőt még fel is locsolják a platzot azt lehet ügyeskedni :D de a legtutibb a fagyott pálya :D na azon aki végigmegy tempóval bójaborítás nélkül az már facagyerek.. :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.