Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

taps-taps :wacko:

Mivel a mi pályanapunkról lemaradtál, jöhecc ide : http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...t=0&start=0 ;)

/Ha perkálsz a szervezőnek ;)/

Veled se játszok többet. <_< Elvárom hogy helyettem fizess dehát.... :( Pedig nem is volt egyszerű feladat (annak, akinek még nem volt michelin gumija és nem ismeri fel az írás betűtípusát... :o)

Link to comment
Megosztás:

szevasztok! nem tudom h jó helyre irok e, de lenne 1 kérdésem! épp auto vásárlás elött állok és kinéztem magamnak 1 szép állapotban lévő astra gsi-t, 2.0 16v!

csak véleményt szeretnék az autorol hallani, mivel nektek opelotok van....nekem csak az a baj, hogy 17éves, és szeretném 1 pár évig hajtani ugy h birja is, persze nem padlon + gyilkolni + ilyenek, szépen oda figyelve rá! csak szeretném tudni h érdemes e kiadni rá fél milliot kb! választ elöre is köszönöm!

további szép napot !

Link to comment
Megosztás:

szevasztok! nem tudom h jó helyre irok e, de lenne 1 kérdésem! épp auto vásárlás elött állok és kinéztem magamnak 1 szép állapotban lévő astra gsi-t, 2.0 16v!

csak véleményt szeretnék az autorol hallani, mivel nektek opelotok van....nekem csak az a baj, hogy 17éves, és szeretném 1 pár évig hajtani ugy h birja is, persze nem padlon + gyilkolni + ilyenek, szépen oda figyelve rá! csak szeretném tudni h érdemes e kiadni rá fél milliot kb! választ elöre is köszönöm!

további szép napot !

Itt több a gsi : http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...amp;start=93340 :wacko:

Jobb ha ott érdeklődsz <_<

Link to comment
Megosztás:

szevasztok! nem tudom h jó helyre irok e, de lenne 1 kérdésem! épp auto vásárlás elött állok és kinéztem magamnak 1 szép állapotban lévő astra gsi-t, 2.0 16v!

csak véleményt szeretnék az autorol hallani, mivel nektek opelotok van....nekem csak az a baj, hogy 17éves, és szeretném 1 pár évig hajtani ugy h birja is, persze nem padlon + gyilkolni + ilyenek, szépen oda figyelve rá! csak szeretném tudni h érdemes e kiadni rá fél milliot kb! választ elöre is köszönöm!

további szép napot !

naná h érdemes,nekem nincs csak utasa vok 1nek <_< de az nagyon jó kis autó :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Fa*é van donor autód ha semmit nem adsz el. Főleg olyat amid már van a kocsidon. Másrészt 20as vagyok te 30as sok péz a telefon. MEG UGYSE ELADÓ SEMMI: :)

Talán mert nem egyedül vettem az autót? Arról már nem tehetek, hogy Márk egy kibaszott hörcsög. :D Neki kell a klíma, meg a lámpamosó(meg még 15000dolog amit felsorolt, de nem kap meg), nekem pedig a hajtáspajtás, meg az első lámpák.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.