Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hogy a másológép teteje ne b.sszon nyakon, ha a szuzukis csajszika balra vált sávot, a jobb tükör használatával :o Meg hátul nincs fejtámlám. Egész jól helyettesíti :(

Nem szaladgálok kacatokkal ;) amit meg lehet begyűrök a kalaptartó alá <_< ami meg oda nem fér be ahhoz már a hátsó üléssort borítani kell ;) és az enyémben sincs hátul fejtámla de nem is baj az :) ne legyen túl magabiztos a kedves utas, hogy túléli az utazást.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Unatkozok. Nem tudok mit le illetve fel tenni a kocsira. :wacko: Valami tipp? :( Még várom a fényezőt h lefújja a hátfalat meg a vonótakarót, de az is 5perc. Valami projekt nincs valakinek a fejébe? ;) tényleg Zoli el adtad a ülés fűtés kapcsolót?

Elvileg igen, de ma este összefutok a sráccal.

Nekem szét kéne bontani a donort. <_<

Link to comment
Megosztás:

Unatkozok. Nem tudok mit le illetve fel tenni a kocsira. :wacko: Valami tipp? :( Még várom a fényezőt h lefújja a hátfalat meg a vonótakarót, de az is 5perc. Valami projekt nincs valakinek a fejébe? ;) tényleg Zoli el adtad a ülés fűtés kapcsolót?

A polírozás pl jó mulatság. Én napok óta csinálom az enyémet, de egy elem/nap bőven elég. Ennyi után unalmassá válik, elfárad a kezem is és a söröm is elfogy. Talán jövő hétvégére készen lesz, ha az időjárás engedi, sajna csak csillaggarázsom van <_< . De ami már készen van elem az komolyan gyönyörű lett. Nagyon sokat dob az autó megjelenésén.

Link to comment
Megosztás:

A polírozás pl jó mulatság. Én napok óta csinálom az enyémet, de egy elem/nap bőven elég. Ennyi után unalmassá válik, elfárad a kezem is és a söröm is elfogy. Talán jövő hétvégére készen lesz, ha az időjárás engedi, sajna csak csillaggarázsom van <_< . De ami már készen van elem az komolyan gyönyörű lett. Nagyon sokat dob az autó megjelenésén.

Mit polírozol? Autót? vagy valami alkatrészeket csak.

M a polírozással még jön a fényező szall. PIPA :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Indul a ki-nyer-ma.

Milyen márka ez a gumi ? :D

Én tudoooom. :P

Ne szopass már ez donor?????? :wacko: :( ;) ;) :o Ez jobb állapotba van mint az enyém

Hát pedig de. :o A legdurvább amiből a belsőm van. Abban 88e km volt. Valós. :D

Gondolj bele, mi lenne, ha egy sportolónak egy alkesz máját ültetnék át?! <_<

Te sportoló vagy, vagy a májad ajánlod fel? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.