Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Huje, eladni akarok :wacko: :( ;)

3 kormányom van, de csak egy autóm <_<

Kezdek én is "elvetemült Opeles" lenni, de még mindíg nem értem, hogy gyűlik össze valakinél pl. 3 kormány?

Igaz nekem is a sufniban hevernek a kopott féktárcsák, meg a xar ablaktörlő motor, de ezeket már nem tudnám eladni (legfeljebb ballasztnak, vagy vasgyűjtő cigóknak). De miért van valakinek 3 használható kormánya? Ákciós volt? ;)

Vagy METRO-ban vetted, és a nagy kiszerelés ócsóbb vót?

Bocsi, ezt nem sértegetésnek szántam

Link to comment
Megosztás:

Kezdek én is "elvetemült Opeles" lenni, de még mindíg nem értem, hogy gyűlik össze valakinél pl. 3 kormány?

Igaz nekem is a sufniban hevernek a kopott féktárcsák, meg a xar ablaktörlő motor, de ezeket már nem tudnám eladni (legfeljebb ballasztnak, vagy vasgyűjtő cigóknak). De miért van valakinek 3 használható kormánya? Ákciós volt? :D

Vagy METRO-ban vetted, és a nagy kiszerelés ócsóbb vót?

Bocsi, ezt nem sértegetésnek szántam

Semmi gond... ezt hallgatom itthon is, főleg mióta a cégnél az egyik klotyóban is ülések vannak :( ;) Volt benne egy gyári, amit kicsit kikoptattam. Használható, de középen fönt, meg bal kéznél már szivacsig használtam (sokat egykezezek, szervó meg nincs :wacko: ) Aztán vettem egy másikat, mert a kopott zavart, de nem találtam olyat amilyet akartam. Aztán elég jó áron (két első indexel együtt volt egy ezres ;) :o ) volt ugyan olyan, csak kopásmentes. Arra beruháztam, mert azért mégiscsak jobb volt azt fogdosni, de attól a maga a kormány még nem tetszett. Hónapokig vadásztam egy olyanra, amit mindenki csak keres, eladó soha nincs. Már majdnem rászántam magam egy GSI kormányra, aztán találtam egy hirdetést. Azóta EZ van benne, a kopott, meg a nem kopott, meg csak úgy megvan <_< (nem csak kormánnyal voltam így :) :o )

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond... ezt hallgatom itthon is, főleg mióta a cégnél az egyik klotyóban is ülések vannak :( ;) Volt benne egy gyári, amit kicsit kikoptattam. Használható, de középen fönt, meg bal kéznél már szivacsig használtam (sokat egykezezek, szervó meg nincs :wacko: ) Aztán vettem egy másikat, mert a kopott zavart, de nem találtam olyat amilyet akartam. Aztán elég jó áron (két első indexel együtt volt egy ezres ;) :o ) volt ugyan olyan, csak kopásmentes. Arra beruháztam, mert azért mégiscsak jobb volt azt fogdosni, de attól a maga a kormány még nem tetszett. Hónapokig vadásztam egy olyanra, amit mindenki csak keres, eladó soha nincs. Már majdnem rászántam magam egy GSI kormányra, aztán találtam egy hirdetést. Azóta EZ van benne, a kopott, meg a nem kopott, meg csak úgy megvan <_< (nem csak kormánnyal voltam így :) :o )

Szép darab!

Én is most szereztem bele egy bőrős verziót :D

A közepét hogyan kell leszedni? Nem szeretném eltörni a pöcköket :D

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond... ezt hallgatom itthon is, főleg mióta a cégnél az egyik klotyóban is ülések vannak :( ;) Volt benne egy gyári, amit kicsit kikoptattam. Használható, de középen fönt, meg bal kéznél már szivacsig használtam (sokat egykezezek, szervó meg nincs :wacko: ) Aztán vettem egy másikat, mert a kopott zavart, de nem találtam olyat amilyet akartam. Aztán elég jó áron (két első indexel együtt volt egy ezres ;) :o ) volt ugyan olyan, csak kopásmentes. Arra beruháztam, mert azért mégiscsak jobb volt azt fogdosni, de attól a maga a kormány még nem tetszett. Hónapokig vadásztam egy olyanra, amit mindenki csak keres, eladó soha nincs. Már majdnem rászántam magam egy GSI kormányra, aztán találtam egy hirdetést. Azóta EZ van benne, a kopott, meg a nem kopott, meg csak úgy megvan <_< (nem csak kormánnyal voltam így :) :o )

Így már értem. Viszont a linkelt fotódat megnézve valamit nem értek: Motorkód és évjárat alapján nekünk egyforma/nagyon hasonló autóink vannak. Neked mégis tök más a műszeregységed. Ez erősen bunda szagú!!! Ez utólagos átalakítás, vagy fölszereltség függő? Az enyém GL felíratú (gondolom ez egy fölszereltségi szintet jelölt anno.)

Link to comment
Megosztás:

Így már értem. Viszont a linkelt fotódat megnézve valamit nem értek: Motorkód és évjárat alapján nekünk egyforma/nagyon hasonló autóink vannak. Neked mégis tök más a műszeregységed. Ez erősen bunda szagú!!! Ez utólagos átalakítás, vagy fölszereltség függő? Az enyém GL felíratú (gondolom ez egy fölszereltségi szintet jelölt anno.)

Hátttőő izééé... Van két eladó műszeregységem ha ez mond valamit <_< :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe: Engem nagyon érdekel egy dolog, amiért bármennyit megadnék (mondjuk 2e HUF felső határig <_< ) az egy vicces rendszámtábla "Horgászni mentem, majd jövő héten megcsinálom". Múltkor láttam egy autón ilyet, és nagyon kell ilyen nekem is.Ha valaki lát ilyet valahol, akkor kérném a beszerzési forrást!!!

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe: Engem nagyon érdekel egy dolog, amiért bármennyit megadnék (mondjuk 2e HUF felső határig <_< ) az egy vicces rendszámtábla "Horgászni mentem, majd jövő héten megcsinálom". Múltkor láttam egy autón ilyet, és nagyon kell ilyen nekem is.Ha valaki lát ilyet valahol, akkor kérném a beszerzési forrást!!!

Badacsonyba volt nyáron 1 rakás ilyen. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Így már értem. Viszont a linkelt fotódat megnézve valamit nem értek: Motorkód és évjárat alapján nekünk egyforma/nagyon hasonló autóink vannak. Neked mégis tök más a műszeregységed. Ez erősen bunda szagú!!! Ez utólagos átalakítás, vagy fölszereltség függő? Az enyém GL felíratú (gondolom ez egy fölszereltségi szintet jelölt anno.)

Jah, enyém is GL felszereltéség <_< ;) csak a a műszeregység, a kormány, az ülések, a csomagtartóajtó a kerekek, a váltókar, meg egy pár bizbasz nem GL. :( (bezzeg az ablaktekergetés.... az GL... :wacko: )

Link to comment
Megosztás:

Jah, enyém is GL felszereltéség <_< ;) csak a a műszeregység, a kormány, az ülések, a csomagtartóajtó a kerekek, a váltókar, meg egy pár bizbasz nem GL. ;) (bezzeg az ablaktekergetés.... az GL... :wacko: )

Én az enyémet 4 elektromos ablakkal vettem (Ebből időközben a bal hátsó kapcsolója már beszart, és a jobb hátsó is szaraxik, ezért vettem hozzá múltkor a két kart.) :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.