Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Van, eladó. :wacko: Kell? <_<

Hogyé? Caravanba való?

Úgy látom a régebbi cartársak már mind megvették azokat a bizbaszokat, amiket én mostanában nézegetek az enyémhez (angel eye lámpa, kartámasz stb.) , és most/később próbálnak megszabadulni tőlük, lehet én is így leszek ezekkel a cuccokkal pár év múlva? :(

Link to comment
Megosztás:

Ha egyszer egy bót beindul... <_< :wacko:

Van egy csomó minden, de egyesével beírni, hogy mi van mi nincs az szopás. :(

Hogyé? Caravanba való?

Úgy látom a régebbi cartársak már mind megvették azokat a bizbaszokat, amiket én mostanában nézegetek az enyémhez (angel eye lámpa, kartámasz stb.) , és most/később próbálnak megszabadulni tőlük, lehet én is így leszek ezekkel a cuccokkal pár év múlva? ;)

Caravan hát, a donorban volt/van.

Link to comment
Megosztás:

Hogyé? Caravanba való?

Úgy látom a régebbi cartársak már mind megvették azokat a bizbaszokat, amiket én mostanában nézegetek az enyémhez (angel eye lámpa, kartámasz stb.) , és most/később próbálnak megszabadulni tőlük, lehet én is így leszek ezekkel a cuccokkal pár év múlva? :wacko:

Kartámasszal (ha jó féle) akkor nem. Angyalszemmel igen, de nem kellenek hozzá évek. A 3. éjszaka után már meg akarod etetni azzal aki legyártotta <_<

Link to comment
Megosztás:

Kartámasszal (ha jó féle) akkor nem. Angyalszemmel igen, de nem kellenek hozzá évek. A 3. éjszaka után már meg akarod etetni azzal aki legyártotta <_<

Annyira gagyi? Pedig én ami most benne van, azzal sem vagyok megelégedve, bár lehet hogy nem jól van beállítva, de a tompított olyan "gyenge", hogy egyenesen utálok vele éjszaka közlekedni. Haver mondta valamelyik nap, hogy álljak vele a fal elé és állítsa be, mondom OK, de hogy? Csak úgy találomra? Többet ő sem tudott segíteni :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Annyira gagyi? Pedig én ami most benne van, azzal sem vagyok megelégedve, bár lehet hogy nem jól van beállítva, de a tompított olyan "gyenge", hogy egyenesen utálok vele éjszaka közlekedni. Haver mondta valamelyik nap, hogy álljak vele a fal elé és állítsa be, mondom OK, de hogy? Csak úgy találomra? Többet ő sem tudott segíteni :(

Személyes tapasztalatom nincs, csak beszéltem olyanokkal akiknek van. Nekem is sz.rok most a lámpáim... Mióta az újak vannak benne, azóta nem látok <_< A 14 éves carello repedten párásan jobban világított mint ez a két új sz.r :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Személyes tapasztalatom nincs, csak beszéltem olyanokkal akiknek van. Nekem is sz.rok most a lámpáim... Mióta az újak vannak benne, azóta nem látok <_< A 14 éves carello repedten párásan jobban világított mint ez a két új sz.r :wacko:

Nekem is a Carello van benne, fényszóróval tuti, de a tompított annyira közelre hord, hogy alig látok. Valahol láttam már ilyen leírást a magasság beállításhoz, de annyirqa nem foglalkoztat, hogy nekiálljak keresgélni. Nem sokat vezetk sötétben, bár megint jön a tél és hamarabb sötétedik, lehet rá kelle szánni magam.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is a Carello van benne, fényszóróval tuti, de a tompított annyira közelre hord, hogy alig látok. Valahol láttam már ilyen leírást a magasság beállításhoz, de annyirqa nem foglalkoztat, hogy nekiálljak keresgélni. Nem sokat vezetk sötétben, bár megint jön a tél és hamarabb sötétedik, lehet rá kelle szánni magam.

Kérsz helyette két újat? :wacko: 3 hónaposak, karc sincs rajta, szépek <_< szívesen elcserélem

Link to comment
Megosztás:

Ja! ne mán a 25e még márkaszervíz óradíjjal számolva is túlzott, úgy hoyg az alkatrészt is én viszem. Ráadásul azt hallottam egyik szerelő sem szeret hozott alkatrészt beépíteni. De könyörgöm Ő adja a szaktudását, ami nekem nincs, azt megfizetem de az alkatrészen ne akarjon már keresni, hagy én vegyem már meg ott ahol nekem szimpi esetleg olcsóbb...

Sokszor nem ezzel van a gondja hanem azzal hogy a "júzer" olyan cuccot hoz, amivel egyszerűen sz.r dolgozni, nem lehet berakni, vagy éppen nem is bele való. Akkor aztán szétborítva az ő műhelyében fogja a helyet-időt az autó, amíg az ember rohangászik még egy kört, másik cumóért <_<

Link to comment
Megosztás:

Sokszor nem ezzel van a gondja hanem azzal hogy a "júzer" olyan cuccot hoz, amivel egyszerűen sz.r dolgozni, nem lehet berakni, vagy éppen nem is bele való. Akkor aztán szétborítva az ő műhelyében fogja a helyet-időt az autó, amíg az ember rohangászik még egy kört, másik cumóért <_<

Ez így lógis magyarázat, elfogadom. :wacko: Ilyen szempontból valóban nem vizsgáltam a kérdést

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.