Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ASD egyetemmel könnyű így. De nekem ez szagképző vagy szakképző vagy micsoda:D szakközép azt se tom hova járok csak hagynám már abba. :(

Tök mindegy. Ha nem fejezed be alulképzett vagy, ha befejezed túlképzett. A lényeg hogy ne kelljen munkát adni <_< :wacko: Addig jó neked, amíg ott vagy ;)

Link to comment
Megosztás:

ASD egyetemmel könnyű így. De nekem ez szagképző vagy szakképző vagy micsoda:D szakközép azt se tom hova járok csak hagynám már abba. ;)

Szakképzőn alias technikusin vagyok <_<

Tök mindegy. Ha nem fejezed be alulképzett vagy, ha befejezed túlképzett. A lényeg hogy ne kelljen munkát adni :wacko: :( Addig jó neked, amíg ott vagy :)

Ezért vagyok ott, mert nincs munkám...Ahogy lesz a vagyonőrös tanfolyam után munka, otthagyom ;) Osztálytársaimat nem is nagyon ismerem...

Ja de má van egy "szakmám" is meg má érettségim is ez lesz a 2. "szakmám". :o

Dettó

Link to comment
Megosztás:

Szakképzőn alias technikusin vagyok <_<

Ezért vagyok ott, mert nincs munkám...Ahogy lesz a vagyonőrös tanfolyam után munka, otthagyom :wacko: Osztálytársaimat nem is nagyon ismerem...

Dettó

Én 8.óta ez a mostani a 4.sulim. és sehonnan nem rúgtak ki vagy buktam meg. :( A sors véletlene h 4iskola 4osztály. ;) A mostaniakkal nem is nagyon foglalkozom. Pacsi-pacsi azt igazából le hugyom őket. Nem barátkozni járok oda. MEg nem is az én világom ezaz osztály. Van 2kamu opeles én vagyok a 3. de nem bírom őket betörni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én 8.óta ez a mostani a 4.sulim. és sehonnan nem rúgtak ki vagy buktam meg. :( A sors véletlene h 4iskola 4osztály. ;) A mostaniakkal nem is nagyon foglalkozom. Pacsi-pacsi azt igazából le hugyom őket. Nem barátkozni járok oda. MEg nem is az én világom ezaz osztály. Van 2kamu opeles én vagyok a 3. de nem bírom őket betörni. ;)

Az én osztályomba mindenki fiatalabb nálam. Az, meghogy opeles legyen köztük... <_< Igaz sok a jócsaj az osztályban... De ennyiért nem éri meg járni suliba. Amúgyis amiért sok órára nem kell járnom, úgy néznek rám mint a véresrongyra,mert irígyek :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Dáwidnak:

Mint írtam, megvettem ott az ablakemelő karokat is (szürke). A napellenző beakasztónak 800 HUF volt darabja, igaz az GM zacsiban volt, zsír új, nem pedig használt, de azért sokalltam az árát!!!

Olyan elválasztón már én is gondolkodtam, tényleg jó?

Link to comment
Megosztás:

Dáwidnak:

Mint írtam, megvettem ott az ablakemelő karokat is (szürke). A napellenző beakasztónak 800 HUF volt darabja, igaz az GM zacsiban volt, zsír új, nem pedig használt, de azért sokalltam az árát!!!

Olyan elválasztón már én is gondolkodtam, tényleg jó?

Ha új akkor meg szerintem simán jó <_<

Ha sokat pakolsz, és viszonylag magasra (háttámla magasság fölé) akkor igen :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ha új akkor meg szerintem simán jó <_<

Ha sokat pakolsz, és viszonylag magasra (háttámla magasság fölé) akkor igen :wacko:

Jobban belegondolva és inkább az ülést hajtom le gyakrabban pl. horgászbotok szállításakor. Csomagtartó hótálca (csepptálca) nekem praktikusabb lenne a takaríthatóság miatt, de azt sem láttam még sehol 10e alatt. Annyiért meg porszívózok havonat + évente egyszer kárpíttisztító :(

Link to comment
Megosztás:

Jobban belegondolva és inkább az ülést hajtom le gyakrabban pl. horgászbotok szállításakor. Csomagtartó hótálca (csepptálca) nekem praktikusabb lenne a takaríthatóság miatt, de azt sem láttam még sehol 10e alatt. Annyiért meg porszívózok havonat + évente egyszer kárpíttisztító :(

Van, eladó. :wacko: Kell? <_<

Link to comment
Megosztás:

Jobban belegondolva és inkább az ülést hajtom le gyakrabban pl. horgászbotok szállításakor. Csomagtartó hótálca (csepptálca) nekem praktikusabb lenne a takaríthatóság miatt, de azt sem láttam még sehol 10e alatt. Annyiért meg porszívózok havonat + évente egyszer kárpíttisztító :(

2ezeré' vettem buszpadlót, és körbenyestem méretre <_<

Hopp... el ne qrjam a bizniszt :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.