Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ilyen szép peremeket is tudsz hajtogatni? <_<

A gyárihoz ez kell! Vagy a tetőből kivágott rész az ablakkal együtt, de azt a lakatosok is horror áron vállalják....gondolom okkal :(

Lakatos? Minek az? :wacko: Padlólemezt is cseréltem már, ez majdnem olyan, csak fent van. ;) Egyértelmű, hogy egy tetőt rakok átt, nem csak az ablakot.

Zotya kell egy tető? ;)

Á majd egyszer, most a házszigetelésre, a fűnyírásra, és a medence leeresztésére sem érek rá. Most csak fejben. :o

Link to comment
Megosztás:

Csak nem eladó? <_<

Én most spakliztam le az enyémről a jeleket te meg ilyeneket árulsz.,.................... Ettől gyorsabban fog menni a kocsi? mert akkor meg veszem mindet. :wacko:

Egy pudingfejtől linkeltem... Enyémen nincs sok matrica, csak amennyit a gyárban felraktak. Meg amit ilyen olyan talin sorszámot... :(

Link to comment
Megosztás:

Egy pudingfejtől linkeltem... Enyémen nincs sok matrica, csak amennyit a gyárban felraktak. Meg amit ilyen olyan talin sorszámot... <_<

Enyémen sincs már sok. ÖÖÖHM azaz már semmi nincs. Csak elől a rácsba van jel. De az kell mert ha tolom az előttem haladót akkor tudja mi tolja. Ha bár az Opel jelet elől lecserélném x14nz-re ilyen felírat nincs? :wacko: Vagy 60pónis matrinya? Az a baj én sem akartam elszedni semmit de meg bolondultam azt spakliztam. De még nincs kész teljesen :(

Link to comment
Megosztás:

Végre sikerült szereznem olyan felnit, amire eddig is nagyon fájt a fogam.

Dówngréd? :o Jól mutat rajta! :)

Váltásnál a nyikorgás olyan mintha valami turbó lefújna ;)

Ma mi is lefújattuk :) délután meglátogattam szerelő cimbimet, úgy belesüllyedtünk a motortérbe, hogy majdnem el is merültünk ;) ránk is sötétedett de végre már nagyjából úgy harap a szekér ahogy szeretném :o iszonyat, hogy milyen volt és milyen lett <_< 90-nél nem parketta csak úgy lájtosan és lazán lehet előzni :D 3-ban parketta és vonyítanak az elsők :( az "A" mernyó sehol sem volt 2 lámpa közt :wacko: mostmár jöhet a fauvés csaj :P ha bír követni.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.