Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Fet Finuccsi Lakótelep ;)

Az is vót valamikor régen :o

Amúgy Ditát hívtam tegnap fel ;) És rosszul van Neked is a szám :o :)

nabassz... <_< Akkor már csak azt nem értem, hogy hogy a tökömbe csináltam hogy én beszéltem vele már telefonba elmentett számról. Akkor hogy retekbe változott meg a telefonomban? :wacko: :(

Link to comment
Megosztás:

Ettől minden kitelik. Besértődött a Puntóra, és most lázad mindenért... Reggel már a kuplungom is elkezdett nyekeregni <_<

Az nekem amióta megvan az autó azóta nyekereg :( Van 1 videó ahol debrecenből kimegyek mikepércsig, meg vissza. Váltásnál a nyikorgás olyan mintha valami turbó lefújna :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Az nekem amióta megvan az autó azóta nyekereg :wacko: Van 1 videó ahol debrecenből kimegyek mikepércsig, meg vissza. Váltásnál a nyikorgás olyan mintha valami turbó lefújna <_<

Nekem meg a fékpedálom nyikorog rázós úton, elég idegesítő, de még nem sikerült szétszednem a pedál rögzítését, hogy bezsírozzam, és/vagy csapszeget cseréljek.

Link to comment
Megosztás:

Van egy X-aktám. Ma figyeltem meg délután a vasútállomáson. Ha a szellőztető ventilátor a gyújtás ráadása után beindul, majd ismeretlen okból hallatóan csökken a fordulatszáma, majd ismét észbe kap (direkt megvártam), akkor barominehezen indul el a motor. <_< Tök olyan, mintha lemerülne az akksi és csökken a fordulat. A ventit állandóan kettes fokozatban használom. Valamint amíg nem engedem el az indítást, addig "prüszkölget" a moci, amint elengedem akkor egy nagy rángatózás keretében beröffen és normálisan üzemel.

Link to comment
Megosztás:

Van egy X-aktám. Ma figyeltem meg délután a vasútállomáson. Ha a szellőztető ventilátor a gyújtás ráadása után beindul, majd ismeretlen okból hallatóan csökken a fordulatszáma, majd ismét észbe kap (direkt megvártam), akkor barominehezen indul el a motor. <_< Tök olyan, mintha lemerülne az akksi és csökken a fordulat. A ventit állandóan kettes fokozatban használom. Valamint amíg nem engedem el az indítást, addig "prüszkölget" a moci, amint elengedem akkor egy nagy rángatózás keretében beröffen és normálisan üzemel.

Hiába... az izzítás szívja az akkut. Szerintem dízel akar lenni :wacko: :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.