Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Murva jó! Grat Karesz. :wacko: :( (Mondjuk, ha mondod, hogy ilyet keresel, akkor eladom a garnitúrát Neked. ;) )

Kösz.

Mondjuk annyira nem kerestem, de korábban beszélgettem Gergölabs cartárssal, hogy milyen faxa a felnije. Erre a múlt héten szólt, hogy eladná, és kérdezte, kell-e? Persze hogy kellett. <_< Amúgy mennyiért árultad?

Link to comment
Megosztás:

Kösz.

Mondjuk annyira nem kerestem, de korábban beszélgettem Gergölabs cartárssal, hogy milyen faxa a felnije. Erre a múlt héten szólt, hogy eladná, és kérdezte, kell-e? Persze hogy kellett. <_< Amúgy mennyiért árultad?

Nem árultam, csak volt. (Igen Pista, sokminden hever még így... :wacko: ) Cimbi hívott, hogy nincs-e 15ös lemezfelnim. Mondom nincsen...vagyis van egy rendőr szett. ÚÚÚ b+, olyat keresek mióta megvan a kocsi.. :(

Deák Ferenc, kupakok nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Nem árultam, csak volt. (Igen Pista, sokminden hever még így... :wacko: ) Cimbi hívott, hogy nincs-e 15ös lemezfelnim. Mondom nincsen...vagyis van egy rendőr szett. ÚÚÚ b+, olyat keresek mióta megvan a kocsi.. :(

Deák Ferenc, kupakok nélkül.

Akkor én jobb boltot csináltam. <_< ;)

Link to comment
Megosztás:

Én meg karón varjút <_< :wacko:

195/65/15öt nem sikerült lecsavarnom, immár második alkalommal, pedig eléggé elkopott a széle ;)

Vagy esetleg sokat driftelsz ? :( ;)

Korábban nekem volt szétvert, viddingyenafrancba felnim, ha ez támpontnak számít :o

Mit jelent h szét vert? Zoli 1db/5e huf. D ezek jó állapotban vannak. ELVILEG. Én is kicsit sokallom. De jövőre kelleni fog 2db előre a 256ra :)

Link to comment
Megosztás:

Ááááá, mindig akad neki bohóc.... <_<

Előfordul. :wacko:

Mesélj :(

Semmi xtra, kivettem az üléseket, meg lebontottam az elejét. Majd folyt. köv.

Mit jelent h szét vert? Zoli 1db/5e huf. D ezek jó állapotban vannak. ELVILEG. Én is kicsit sokallom. De jövőre kelleni fog 2db előre a 256ra ;)

Sztem az sok...2-3enél biztos nem adnék érte többet...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.