Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kaptam egy raklap áruházi 72-órásban visszavett számológépet garis jav.-ra. Kivettem egyet a kupacból és azóta röhögök... Csóró gép itt van, dobozzal együtt. A doboz eleje, egy vékony átlátszó műanyag ablak. 6 centis csíkban végig van b.szva, egy 2 centis horpadásban áll meg a csík vége és alatta a gép össze van törve. A Metro szerint tök egyértelmű hogy ez gyári hibás <_< :wacko: :(

Link to comment
Megosztás:

Kaptam egy raklap áruházi 72-órásban visszavett számológépet garis jav.-ra. Kivettem egyet a kupacból és azóta röhögök... Csóró gép itt van, dobozzal együtt. A doboz eleje, egy vékony átlátszó műanyag ablak. 6 centis csíkban végig van b.szva, egy 2 centis horpadásban áll meg a csík vége és alatta a gép össze van törve. A Metro szerint tök egyértelmű hogy ez gyári hibás <_< :wacko: :(

A gyárban fociztak vele ;)

Link to comment
Megosztás:

A gyárban fociztak vele <_<

...

"Szerviz által megállapított hiba oka: Gól"

...

Ezt is kitöltöttem, jöhet a következő :(

Szerk.:

Következő...

Írjam rá azt hogy "Nadz Metro szerint, kici japán a nadz gyárban jáccni azzal, hodz kici tűzőkapoc dugni bele számológép nomtató?"

Ez is biztos gyári hiba ;)

Imádom az áruházi gépeket :wacko: Főleg amikor autórádióról szóló jegyzőkönyvvel kapom meg nevetes2.gif

Link to comment
Megosztás:

Na az autóm az egy gonosz dög :(

Kint van a szerelőnél...egész nap használta...de nem állt meg <_< szépen jár....ez mind nem is volna gond ha előtte 2 napig nem szívatott volna :wacko:

Na de holnap vizsgázik...és lemerem fogadni ott fogja megmakacsolni magát ;)

Amugy szerencsére csak a egy fékerőszabályzót kellett cserélni...vizsgára...

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom. Hát lehet....de azért jobb ha van nálad cigaretta :( Balatonon láttam olyan kis eu-s minirendszámtáblát, hogy "Nincs 1 szál cigid?" ;)

Nekem az tetszik hogy: "Mosolyogj ha szeretkezni akarsz!" Ki nem vigyorogna? :D Csak akkor gáz, ha egy szörös fejű benga nagy állat ül a kocsiban. :wacko: ;)

pfejj... Azé' ezt azé' ne nézd má' ki belőlem :o :) :o Hogynézmáki? Mint egy kompresszorra kötött béka, aminek bevarrták a száját...

Gyerekkori csínytevések? <_< :D

:D :D :P

Olyan erős gázolajszaga van..

Jó csávó, talál valamit a ház előtt, felveszi és egyből szagolgatja.... ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Jó tanácsból mondom, hogy hanyagold ...........

Csak egy kósza gondolat volt......100 lovas.....nem való az asszonynak <_<

Nekem egy ismerősöm használ egyet vagy 8 éve.........

Haverom sem panaszkodott rá, 5 év alatt nem volt vele gond, most a vizsgát is csont nélkül vette, nem kellett rajta csinálni semmit, ill. fékbetéteket cseréltek elöl :(

Most a kockéról beszélünk ?

Mert az elég pofás ;)

Nem, erről a"gyönyörűségről"....még a színe is stimmel :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Na, srácok, ahog yígértem, a cikk a versenyről:Renault Truck Driver Challenge-2010

:o

Zsíír. Az óra is tetszik :) Felső nézetes videó nincs róla? ;) :wacko: Az ütősen nézne ki ;)

Tegnap kitakarítottam az autót elöl, meg rendet raktam. Ma levettem az ajtókárpitot, mert az ablakom nagyon sz.rul ment már, akadt-kattogott, mittomén. Szétszedtem, kipucoltam, megkentem, összeraktam. Jobb lett, nem százas, de a kopást sajnos nem lehet kipucolni belőle... Mindegy, összeraktam, aztán ha már nálam volt a cucc, akkor haver barátnőjének az "új" puntojának is neki estünk. Fölfelé a villanyablakok már úgy szenvedtek hogy rossz volt hallgatni. Átpucoltuk az egyiket, azt is össze raktuk, az is jobb lett. Utána beülök az enyémbe, látom hogy kicsit poros a belső tükröm, mutatóujjal felnyúlok, annyira érek hozzá, hogy az ujjlenyomatom nem látszik még meg a tükörlapon, a tükör lehullik. :( Haver a hátsó ülésen... majdnem megfulladt a röhögéstől... <_<

Link to comment
Megosztás:

Zsíír. Az óra is tetszik :) Felső nézetes videó nincs róla? ;) :wacko: Az ütősen nézne ki ;)

Tegnap kitakarítottam az autót elöl, meg rendet raktam. Ma levettem az ajtókárpitot, mert az ablakom nagyon sz.rul ment már, akadt-kattogott, mittomén. Szétszedtem, kipucoltam, megkentem, összeraktam. Jobb lett, nem százas, de a kopást sajnos nem lehet kipucolni belőle... Mindegy, összeraktam, aztán ha már nálam volt a cucc, akkor haver barátnőjének az "új" puntojának is neki estünk. Fölfelé a villanyablakok már úgy szenvedtek hogy rossz volt hallgatni. Átpucoltuk az egyiket, azt is össze raktuk, az is jobb lett. Utána beülök az enyémbe, látom hogy kicsit poros a belső tükröm, mutatóujjal felnyúlok, annyira érek hozzá, hogy az ujjlenyomatom nem látszik még meg a tükörlapon, a tükör lehullik. :( Haver a hátsó ülésen... majdnem megfulladt a röhögéstől... <_<

nem tetszett neki hogy megcsaltad! :o :o

Link to comment
Megosztás:

nem tetszett neki hogy megcsaltad! :o :(

Hisztis qrva... <_< Mostmár kezdem unni a hülyeségeit ;) Mindig kiválasztja a lehető legszemetebb időpontot, amikor amúgy is föl vagyok b.szva :wacko: Még egy f.szsága van, és beküldöm a gép mosóba 3 körre. Hideg zuhanytól majd magába száll ;)

Link to comment
Megosztás:

biztos jó lehetett! jól nyomtad tesó! :D pólóról van hírünk? ;) ;) :D :o (ha komolyan gondoltad persze) :P

NAgyon jó volt, jövőre sem akarom kihagyni! <_<

Persze hogy komolyan, há' szoktam én viccelni? (naná... :) ) Majd megmutatom, hogy néz ki. Vagy mindjárt küldök PÜ-t.

Zsíír. Az óra is tetszik ;) Felső nézetes videó nincs róla? :) :( Az ütősen nézne ki :o

Ezt hogy érted, a versenyről?

Tegnap kitakarítottam az autót elöl, meg rendet raktam...a tükör lehullik. ;) Haver a hátsó ülésen... majdnem megfulladt a röhögéstől... :wacko:

Szerinted mi nem csapkodtuk volna a térdünket? :D :D

Képek ma délután óta vannak a facebookon, a sok kép + videó majd később lesz elérhető- nagyon remélem, hogy már a héten láthatom én is. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.