Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Miért olyan hihetetlen ez különben ?

Te rendszeressen nézed ezt az oldalt amúgy ?

Hihetetlen, mert sokszor kevésbé roncsolt kocsiban is meghalnak.

Ja szinte minden nap olvasom a Lánglovagokat.

A másodikat még jó hogy hajnali 2-kor fényképezték vaku nélkül. <_< Sok látszik belőle.

Link to comment
Megosztás:

Ezt hogy élte túl???:Klikk! :wacko:

Mondjuk ma megnéztem a munkatársam kocsiját amivel frontálisan ütközött, és karcolás nélkül szállt ki belőle, csak az öv helyén lilult be a válla, és az arca éget fél napig a légzsáktól. A motor fogta fel a nagyját, sárhányók, zárhíd , mociháztető kuka, a szélvédőt a szembejövő valamilyen elrepülő alkatrésze bacta ki, de a tornyoktól hátra ép minden. A hűtő szinte eltünt. Fiat Puntó, kábé 70-el ( fejenként 70-el) csattantak totál frontálisan a két kocsi ott maradt egymással szemben úgy 1 méter távolságban. Hihetetlen. <_<

Ez tegnap a híradóban is benne volt. Amikor kimentek a tűzoltók/mentők/zsaruk, ott ült a sofőr a kettészakadt autó mellett az árokszélén.

Link to comment
Megosztás:

Ne is mond! Lenne havertól, egy szutyuki baleno

Jó tanácsból mondom, hogy hanyagold :( :wacko: anno vagy 10 éve csereprogiban olyant akartam venni de nagyon letanácsoltak róla, sok gond van vele elektronikailag, nemigazán találták el azt a szériát.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Jó tanácsból mondom, hogy hanyagold ;) :( anno vagy 10 éve csereprogiban olyant akartam venni de nagyon letanácsoltak róla, sok gond van vele elektronikailag, nemigazán találták el azt a szériát.. <_<

Nekem egy ismerősöm használ egyet vagy 8 éve. Egynyócas, kombi. Keni neki a gyerek elég rendesen (időnként cserélgeti a váltókat, mert ugyan azt tették 1.8-hoz mint amit 1.6-hoz találtak ki :wacko:) de amúgy nem panaszkodik rá. Hely van benne, és szerintem azon kevés öregebb buzukik egyetlenje amik normálisan néznek ki. Egy 3 ajtós 1.8-ast elfogadnék ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy ismerősöm használ egyet vagy 8 éve. Egynyócas, kombi. Keni neki a gyerek elég rendesen (időnként cserélgeti a váltókat, mert ugyan azt tették 1.8-hoz mint amit 1.6-hoz találtak ki :() de amúgy nem panaszkodik rá. Hely van benne, és szerintem azon kevés öregebb buzukik egyetlenje amik normálisan néznek ki. Egy 3 ajtós 1.8-ast elfogadnék ;)

<_< :wacko:

Link to comment
Megosztás:

én erre gondoltam.

Tesóm épp most fontolgatja egy ilyen vételét...Nekem nem tetszik, de állitólag jönni-menni jó és hely is van benne bőven és nem rohadnak úgy mint a vele egykorúak általában. Anno nekem is kináltak egyet amikor autót kerestem, de mint mondtam, nem tetszik. A TC-on van róla egy használt-teszt..végülis nem lehet rossz alternativa egy kispénzű 2-3 gyermekes családnak. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy ismerősöm használ egyet vagy 8 éve...

De itt az 1.6-ról volt szó :( szomszéd srác a szervízben dolgozik és azokat elég sűrűn viszik berhelni :wacko: márpedig ha ő azt mondja hogy nem tuti szekerek akkor abban csak lehet valami.. <_<

én erre gondoltam.

Én is.. ;)

Link to comment
Megosztás:

pfejj... Hogynézmáki? Mint egy kompresszorra kötött béka, aminek bevarrták a száját...

Akkoriban érdekelt is engem, hogy hogy néz ki <_< még egy MK2-es sedannal is kibékültem volna csak ne kelljen állandóan szerelni ;)

Tiltás működött? :o

Elfelejtetted a téglát a lábadra kötni? :wacko: :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.