Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nos kérem szépen. Sztem ezt lakhely válogatja. Pl Pesten. SEHOL nem hagyom szívesen az autóm 10percre se. Még ha moziba egyek arénába vagy valami hasonló helyre sem vagyok nyugodt. Nem hogy utcán hagyjam. Hát elég szar valóban. főleg ha a zárad baszkurálják. Meg főleg a legroszab ha leverik a tükröt és se egy papír se semmi h héj te hülye bocs. Én is fel tudnék robbanni.

A múltkor a szokásos (volt-szokásos) helyemen álltam, gyakorlatilag az ablakom alatt. Leszedték a gyári dísztárcsákat.

Mondom nem állok oda többet, mert ott sötét van, meg mittomén, átálltam az utca másik felére, a nagy parkolóba. Ott másnap valami g.ci volt a tetején, meg össze volt fogdosva (részegek arra másznak haza, még örülhetek hogy nem összehányta, meg nem ráborult a csepellel, csak nekidőlt <_< ) Tegnap 1,5 órára átálltam a ház mögé, mert úgyis megyek el mindjárt, csak átöltözni, meg lefürödni ugrottam haza. Még volt egy kis kaja, meg takarítás, meg mit tudom én, sötét volt mire elindultam. Az autó a járda mellett volt, tükör meg... ;) Most mégis hova a f.szomba tegyem? :wacko: Adjam el mert nincs pénzem garázsra? :(

Link to comment
Megosztás:

A múltkor a szokásos (volt-szokásos) helyemen álltam, gyakorlatilag az ablakom alatt. Leszedték a gyári dísztárcsákat.

Mondom nem állok oda többet, mert ott sötét van, meg mittomén, átálltam az utca másik felére, a nagy parkolóba. Ott másnap valami g.ci volt a tetején, meg össze volt fogdosva (részegek arra másznak haza, még örülhetek hogy nem összehányta, meg nem ráborult a csepellel, csak nekidőlt <_< ) Tegnap 1,5 órára átálltam a ház mögé, mert úgyis megyek el mindjárt, csak átöltözni, meg lefürödni ugrottam haza. Még volt egy kis kaja, meg takarítás, meg mit tudom én, sötét volt mire elindultam. Az autó a járda mellett volt, tükör meg... ;) Most mégis hova a f.szomba tegyem? :wacko: Adjam el mert nincs pénzem garázsra? :(

Hát én nem tudom. Rosszkor álltál rossz helyen amikor arra egy rossz ember ment és rosszat csinált a kocsiddal.

Link to comment
Megosztás:

...Másrészt meg egy Kadettos sodródott ki és majdnem elütötte a pálya bírót :o

Bundás volt az, amúgy ezek után én semmin se csodálkozok nála.. :( ;)

Na skacok...

Gratula! :D Szép óra.. :)

Mostmár qrvára elegem van....Ha egy ilyen autót nem lehet kint hagyni az utcán akkor mit? Tudom járjak biciklivel ;)

Üdvözöllek a való világban <_< bár én a bringámat sem merem szabadon hagyni :) még a keverőnél is bezárom a raktáramba.. :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mi meg jöttünk haza hajnal fél 3 körül lagziból azt úgy megmakacsolta magát a Panda, hogy azt hittem hívni kell valakit vontatónak :o ma 10-kor felkeltem, tűz ki vele a telepre, szétbombáztam a motorteret aztán összeraktam és megy :P úgy ahogy kell neki.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Bundás volt az, amúgy ezek után én semmin se csodálkozok nála.. :( ;)

Gratula! :) Szép óra.. :D

Üdvözöllek a való világban <_< bár én a bringámat sem merem szabadon hagyni :o még a keverőnél is bezárom a raktáramba.. :o

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mi meg jöttünk haza hajnal fél 3 körül lagziból azt úgy megmakacsolta magát a Panda, hogy azt hittem hívni kell valakit vontatónak ;) ma 10-kor felkeltem, tűz ki vele a telepre, szétbombáztam a motorteret aztán összeraktam és megy :D úgy ahogy kell neki.. :wacko:

hát kérem aki legókocsival jár, az kalkulálja be ezt! :D :P :)

Link to comment
Megosztás:

hát kérem aki legókocsival jár, az kalkulálja be ezt! :( ;) ;)

Nem én járok vele csak ugye én atomra ittam az agyam Aszúból <_< és nejem az enyémmel nem boldogult volna, hogy hazavezesse.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nem jöttél Alex! <_<

Nem zaklattam valakit reggel telefonon, hogy a Farkas Sanyit keresem? Rossz számot hívtam, és gyanítom innen a fórumról volt valaki... :wacko:

Ja és Győriek és környékiek ha valakit érdekel, ingyen elvihető egy pár ( azaz két darab) téli gumi, az egyikben szög volt, Opelosfater foltozta meg. Pakolok, és kidobásra van ítélve, kábé 5 milis, egy szezont még kibír, a folt miatt talán hátulra jobb lenne, 175/70 R13. A százas előtt látható szakadások vannak rajta, de szerintem nem olyan vészes.

P8300008_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

P8300009_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

P8300010_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem jöttél Alex! <_<

Nem zaklattam valakit reggel telefonon, hogy a Farkas Sanyit keresem? Rossz számot hívtam, és gyanítom innen a fórumról volt valaki... ;)

Ja és Győriek és környékiek ha valakit érdekel, ingyen elvihető egy pár ( azaz két darab) téli gumi, az egyikben szög volt, Opelosfater foltozta meg. Pakolok, és kidobásra van ítélve, kábé 5 milis, egy szezont még kibír, a folt miatt talán hátulra jobb lenne, 175/70 R13. A százas előtt látható szakadások vannak rajta, de szerintem nem olyan vészes.

http://kepfeltoltes.hu/100919/P8300008_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/100919/P8300009_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/100919/P8300010_www...ltoltes.hu_.jpg

Engem érdekel, ha tényleg nincs rossz állapotban. :wacko: Pont ilyenek vannak nekem is hátul téliként, csak azok kicsivel fiatalabbak, de a minta ugyanaz. Elvileg két hét múlva megyek megint győrbe barátnőmhöz, addig megtartanád? :( Az első gumijaim már megérték a cserét, azért kéne.

Link to comment
Megosztás:

Engem érdekel, ha tényleg nincs rossz állapotban. <_< Pont ilyenek vannak nekem is hátul téliként, csak azok kicsivel fiatalabbak, de a minta ugyanaz. Elvileg két hét múlva megyek megint győrbe barátnőmhöz, addig megtartanád? :wacko:

Meg hát. Szerintem hátul még elmegy a szöggel kis dudor volt rajta oldalt, de akkor ugye még nem sütötte be a foltal Fater, azóta meg nem volt felnin, nem tudom most is huplis-e. Megnézed, eldöntöd, addíg nem igérem másnak. :(

Link to comment
Megosztás:

Köszi! ;) A dudor mondjuk nem túl bizalomgerjesztő. :wacko:

Dudorok....azok inkább a Trayal-okra jellemzők. Én is ledöbbentem, mikor tavasszal leszedtem a téliket, és jobban megnéztem. 4-ből 2-nél kisebb-nagyobb dudorok a felni pereme mellett. Ettől riszálta a fenekét alacsony sebességnél. A másik 2 meg repedezett. Szóval mind a 4 kuka, pedig van még rajtuk vagy 6mm borda <_< A felnik még jók lesznek asszony leendő corsájára, ha addig sikerül szerezni ;)

Még jó, hogy azóta már felkészültem a télre :(

Link to comment
Megosztás:

Hátja, felnire kerül és elő is jöhet. :wacko:

Csak az a baj, hogy előbb nem derül ki, csak akkor. <_< A futófelületen ment be a szög, és oldalt jött ki, azért volt dudor. Nem értek hozzá, Fater akkor azt mondta hátulra fel lehet tenni. Csak közben megvettem a Karcsi gumijait, így hát megmaradt.

Link to comment
Megosztás:

Csak az a baj, hogy előbb nem derül ki, csak akkor. <_< A futófelületen ment be a szög, és oldalt jött ki, azért volt dudor. Nem értek hozzá, Fater akkor azt mondta hátulra fel lehet tenni. Csak közben megvettem a Karcsi gumijait, így hát megmaradt.

Akkor az ott tehetett kárt... :wacko: Mindegy, próbaképp feltesszük felnire, adunk neki 3 bar-t és ha nem dudorodik ki, valamint egyéb hiba nem lesz, akkor megy a kocsira. Meg van legalább jelölve hogy hol volt a hiba vagy látszik? :(

Link to comment
Megosztás:

Akkor az ott tehetett kárt... <_< Mindegy, próbaképp feltesszük felnire, adunk neki 3 bar-t és ha nem dudorodik ki, valamint egyéb hiba nem lesz, akkor megy a kocsira. Meg van legalább jelölve hogy hol volt a hiba vagy látszik? :wacko:

Persze bellül ott a folt, meg látszik még ahogy bekarikázta kívülről.

Link to comment
Megosztás:

Ezt hogy élte túl???:Klikk! :wacko:

Mondjuk ma megnéztem a munkatársam kocsiját amivel frontálisan ütközött, és karcolás nélkül szállt ki belőle, csak az öv helyén lilult be a válla, és az arca éget fél napig a légzsáktól. A motor fogta fel a nagyját, sárhányók, zárhíd , mociháztető kuka, a szélvédőt a szembejövő valamilyen elrepülő alkatrésze bacta ki, de a tornyoktól hátra ép minden. A hűtő szinte eltünt. Fiat Puntó, kábé 70-el ( fejenként 70-el) csattantak totál frontálisan a két kocsi ott maradt egymással szemben úgy 1 méter távolságban. Hihetetlen. <_<

Link to comment
Megosztás:

Dudorok....azok inkább a Trayal-okra jellemzők. Én is ledöbbentem, mikor tavasszal leszedtem a téliket, és jobban megnéztem. 4-ből 2-nél kisebb-nagyobb dudorok a felni pereme mellett. Ettől riszálta a fenekét alacsony sebességnél. A másik 2 meg repedezett. Szóval mind a 4 kuka, pedig van még rajtuk vagy 6mm borda :( A felnik még jók lesznek asszony leendő corsájára, ha addig sikerül szerezni ;)

Még jó, hogy azóta már felkészültem a télre ;)

<_< Ha a kispókkal is így gyűjtötte a gyorshajtásokat akkor egy corsával mi lesz? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

<_< Ha a kispókkal is így gyűjtötte a gyorshajtásokat akkor egy corsával mi lesz? :wacko:

Ne is mond! Lenne havertól, egy szutyuki baleno 96-os, 1.6, klíma, motoros ablak....stb. Első-hátsó lökösökön van 1-1 horpi, azon kívül hibátlan. Friss vizsga. Odaadná 3kilóért, de nem merem neki megvenni, bár csak egyszer futott bele, de Ő is nőből van......ha siet nem néz semmit :(

Miért olyan hihetetlen ez különben ?

Te rendszeressen nézed ezt az oldalt amúgy ?

A híradóban is mutatták....állítólag a figura az árokparton üldögélt, mikor kiértek a mentők ;)

Link to comment
Megosztás:

Dudorok....azok inkább a Trayal-okra jellemzők. Én is ledöbbentem, mikor tavasszal leszedtem a téliket, és jobban megnéztem. 4-ből 2-nél kisebb-nagyobb dudorok a felni pereme mellett. Ettől riszálta a fenekét alacsony sebességnél. A másik 2 meg repedezett. Szóval mind a 4 kuka, pedig van még rajtuk vagy 6mm borda <_< A felnik még jók lesznek asszony leendő corsájára, ha addig sikerül szerezni ;)

Még jó, hogy azóta már felkészültem a télre :wacko:

Még jó. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.