Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Köszi, csak egy jobbos kéne, balosom van. És csak azért kéne jobbost is, mert akkor már el tudnám adni párban <_< :wacko: :(

Na és akkor én hogy adom el a szimplát? ;) Van fehér jobbosom....és eladod vegyesbe...meg kell mondani nem kell elölről nézni a kocsit, akkor nem tűnik fel ;)

Link to comment
Megosztás:

Házilag mennyivel olcsóbb, bár lehet nem iylen esztétikus

<_<

Szerk.: Amugy aki használ ilyen funkciójú dolgot, tapasztalt valami érezhető változást? (negatívum, pozitívum)

2Kilóval nehezebb lesz az autód. De amúgy tényleg mi haszna? Addig tiszta, hogy lecsapató. Tehát amit most visszavezet a motorba ujjra elégetésre az ebbe fog landolni. De jobb lesz tőle a kocsi? azt kétlem.

Link to comment
Megosztás:

Szasztok. Valaki volt pályanapon? Elég kevesen voltak :S Én most értem haza.

Gyanús volt, hogy így lesz. Elég sokan írták, hogy ez a hétvége már nem jó nekik. Nekem is a múlt szombatra volt betervezve.

Mit csináltak a BMW-s Fiúk? Most kérnek sűrű elnézést a Pályanapos topicban.

Link to comment
Megosztás:

Házilag mennyivel olcsóbb, bár lehet nem iylen esztétikus

:wacko:

Szerk.: Amugy aki használ ilyen funkciójú dolgot, tapasztalt valami érezhető változást? (negatívum, pozitívum)

Uborkásüveg tuning:

PC120101_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2Kilóval nehezebb lesz az autód. De amúgy tényleg mi haszna? Addig tiszta, hogy lecsapató. Tehát amit most visszavezet a motorba ujjra elégetésre az ebbe fog landolni. De jobb lesz tőle a kocsi? azt kétlem.

Így van a kartergáz összetett dolog, egy részét el lehet égetni de a másik részét nem, csak folytja a mocit, és összetrutyizza a injektorházat, és a pillangószelepet. Annyival lesz jobb a kocsi, hogy nem kell bekajálnia olyat, mint olajpára, meg víz ami nem éghető, nem termel energiát. És persze enni lehet a pillangószelepről.

P3090023_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Most jöttem meg Zircről egy c16nz-vel, jobban ment mint az enyém, de azért nem volt hatalmas különbség, csak nagyon le volt pusztulva, melósautzó, tiszta gané, meg a fele műszerfal sötét. <_<

Link to comment
Megosztás:

Uborkásüveg tuning:

http://kepfeltoltes.hu/100918/PC120101_www...ltoltes.hu_.jpg

Így van a kartergáz összetett dolog, egy részét el lehet égetni de a másik részét nem, csak folytja a mocit, és összetrutyizza a injektorházat, és a pillangószelepet. Annyival lesz jobb a kocsi, hogy nem kell bekajálnia olyat, mint olajpára, meg víz ami nem éghető, nem termel energiát. És persze enni lehet a pillangószelepről.

http://kepfeltoltes.hu/100918/P3090023_www...ltoltes.hu_.jpg

Most jöttem meg Zircről egy c16nz-vel, jobban ment mint az enyém, de azért nem volt hatalmas különbség, csak nagyon le volt pusztulva, melósautzó, tiszta gané, meg a fele műszerfal sötét. <_<

Itt voltál Zircen, és nem szóltál? :wacko: :(

Link to comment
Megosztás:

Itt voltál Zircen, és nem szóltál? <_< :wacko:

Írtam már korán reggel, de akkor most szólok, hogy ha nem esik holnap is megyek, ha akarsz lépj oda, odamegyek Vasvári Pál út 10-be, cserepezünk, ha minden igaz ott lesz a kocsi az udvarban/ház előtt. Telefonon hiába csörgetsz, nem viszem fel a tetőre, ha odalépsz szólj be, majd leugrok a tetőről egy kis csevejre. :(

Link to comment
Megosztás:

Írtam már korán reggel, de akkor most szólok, hogy ha nem esik holnap is megyek, ha akarsz lépj oda, odamegyek Vasvári Pál út 10-be, cserepezünk, ha minden igaz ott lesz a kocsi az udvarban/ház előtt. Telefonon hiába csörgetsz, nem viszem fel a tetőre, ha odalépsz szólj be, majd leugrok a tetőről egy kis csevejre. ;)

hallani fogod ha megy! ;) :wacko: :( <_<

Link to comment
Megosztás:

Írtam már korán reggel, de akkor most szólok, hogy ha nem esik holnap is megyek, ha akarsz lépj oda, odamegyek Vasvári Pál út 10-be, cserepezünk, ha minden igaz ott lesz a kocsi az udvarban/ház előtt. Telefonon hiába csörgetsz, nem viszem fel a tetőre, ha odalépsz szólj be, majd leugrok a tetőről egy kis csevejre. :o

Oksa!! Vasvári Pál utca 10 :)

hallani fogod ha megy! :o :( ;) <_<

Valóban??? :wacko: ;)

Link to comment
Megosztás:

Gyanús volt, hogy így lesz. Elég sokan írták, hogy ez a hétvége már nem jó nekik. Nekem is a múlt szombatra volt betervezve.

Mit csináltak a BMW-s Fiúk? Most kérnek sűrű elnézést a Pályanapos topicban.

Eléggé rúgták neki. Párszor meg perdültek. Kicsit befüstöltek <_< a kanyarokat farolva vették. Egyik kicsit égette a gumit..... Bár a pálya széli rázókőnek semmi baja nem volt/lett. Másrészt meg egy Kadettos sodródott ki és majdnem elütötte a pálya bírót :wacko: De szerencsére időben felugrott a bíró és így csak a széket lökte alréb 2méterrel. Meg sztem a füvet is ki írtotta pár helyen még a bmw-sek csak a pályát gumizták fel a gokártosok örömére. AZ a kadét több kárt okozott mint a bmw-sek. És legalább nem volt olyan unalmas amit a bmw-sek csináltak. SZtem jó volt.

Link to comment
Megosztás:

Na skacok... Nem dicsekvés (vagyis de, mert büszke vagyok rá): Renault Truck Driver Challenge- Tököl, reptér, ma: Különdíjas lettem - vagyis voltak szép számmal tűzoltók, így őket külön kategorizálták, így ebben csak 1 díjat (Különdíj) osztottak. Rakományrögzítés, vezetéstechnika pálya és műszaki ismeretek. Nem volt nehéz, de a műszakin azért megizzadtam... :wacko: Szóval örülök, mint majom a farkának, bár az órát nem sűrűn fogom használni- elszoktam már a karórától kb. 10 éve <_<

Kép 1.

Kép 2.

Link to comment
Megosztás:

Eléggé rúgták neki. Párszor meg perdültek. Kicsit befüstöltek :wacko: a kanyarokat farolva vették. Egyik kicsit égette a gumit..... Bár a pálya széli rázókőnek semmi baja nem volt/lett. Másrészt meg egy Kadettos sodródott ki és majdnem elütötte a pálya bírót :( De szerencsére időben felugrott a bíró és így csak a széket lökte alréb 2méterrel. Meg sztem a füvet is ki írtotta pár helyen még a bmw-sek csak a pályát gumizták fel a gokártosok örömére. AZ a kadét több kárt okozott mint a bmw-sek. És legalább nem volt olyan unalmas amit a bmw-sek csináltak. SZtem jó volt.

Hogyapicsába ne lett volna jó, csak neked is fel kellett volna merészkedni a csííííkra <_<

Link to comment
Megosztás:

Na skacok... Nem dicsekvés (vagyis de, mert büszke vagyok rá): Renault Truck Driver Challenge- Tököl, reptér, ma: Különdíjas lettem - vagyis voltak szép számmal tűzoltók, így őket külön kategorizálták, így ebben csak 1 díjat (Különdíj) osztottak. Rakományrögzítés, vezetéstechnika pálya és műszaki ismeretek. Nem volt nehéz, de a műszakin azért megizzadtam... :wacko: Szóval örülök, mint majom a farkának, bár az órát nem sűrűn fogom használni- elszoktam már a karórától kb. 10 éve <_<

Kép 1.

Kép 2.

Grat! :(

Link to comment
Megosztás:

Miért? Andris is kukás gumikon ment, Pista meg télin... <_<

Na ja de nekem ezek a jelenlegi gumijaim. Tehát ha elszállt volna a pályán ami valszeg meg lett volna (kis repedések hasadások vannak rajta) Akkor a felnijeim is kuka meg haza se bírok menni. :wacko: de legközelebb valszeg viszek 2játszóst.

Link to comment
Megosztás:

Na ja de nekem ezek a jelenlegi gumijaim. Tehát ha elszállt volna a pályán ami valszeg meg lett volna (kis repedések hasadások vannak rajta) Akkor a felnijeim is kuka meg haza se bírok menni. :( de legközelebb valszeg viszek 2játszóst.

Miért nem szóltál hogy kell kerék??? <_<

Adtam volna egy pár téli kereket :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Na skacok... Nem dicsekvés (vagyis de, mert büszke vagyok rá): Renault Truck Driver Challenge- Tököl, reptér, ma: Különdíjas lettem - vagyis voltak szép számmal tűzoltók, így őket külön kategorizálták, így ebben csak 1 díjat (Különdíj) osztottak. Rakományrögzítés, vezetéstechnika pálya és műszaki ismeretek. Nem volt nehéz, de a műszakin azért megizzadtam... ;) Szóval örülök, mint majom a farkának, bár az órát nem sűrűn fogom használni- elszoktam már a karórától kb. 10 éve <_<

Kép 1.

Kép 2.

Gratulálok! :o Egy tűzoltós pólót nem tudsz adni nekem??? :wacko: :( :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Na skacok... Nem dicsekvés (vagyis de, mert büszke vagyok rá): Renault Truck Driver Challenge- Tököl, reptér, ma: Különdíjas lettem - vagyis voltak szép számmal tűzoltók, így őket külön kategorizálták, így ebben csak 1 díjat (Különdíj) osztottak. Rakományrögzítés, vezetéstechnika pálya és műszaki ismeretek. Nem volt nehéz, de a műszakin azért megizzadtam... :( Szóval örülök, mint majom a farkának, bár az órát nem sűrűn fogom használni- elszoktam már a karórától kb. 10 éve <_<

Kép 1.

Kép 2.

Bizony-bizony, nagyon ügyes vagy! ;) Én is gratulálok.

Lesz erről feltöltve kép valahová? Szívesen megnézném. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.