Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Osztán honnan vetted azt a sok kormot??? ;) :o :)

Már csak azt kell kitalálni, hogy mitől képződött az a sok korom...mert szerintem nem túl üzemszerű...

Bár nem értek az olajkályhákhoz... ;)

Hohóóó...dehogynem <_< :D Évek folyamán be tud gyűlni rendesen.

Lacival összedobtunk neki pár köbmétert :o :wacko:

alap :(

Link to comment
Megosztás:

Ejjjh...de szép hangja van Koma.Meg gyorsan fel is pörög ;) Huhúú nekem is mi gané kijönne a katalizátorból :o

Jah :P akkor még csak a leömlő csöve volt fent <_< a flexicsövet katalizátorostól levágtam a 3.14-ba és úgy próbáltam, hogy füttyentget-e.. :)

Osztán honnan vetted azt a sok kormot??? :D :D ;)

Már csak azt kell kitalálni, hogy mitől képződött az a sok korom...mert szerintem nem túl üzemszerű...

Bár nem értek az olajkályhákhoz... :D

Dehogynem :) amúgy meg egy jól elállított adagoló sok mindent tud produkálni :wacko: ;) tavaly újíttattam fel, akkor az öreg csávó szentségelt majd 1 óráig mire be tudta állítani és azóta meg nem volt kitakarítva a katalizátor.. ;)

Hatalmas tervezés, és rengeteg munkamásodperc befektetésével feltaláltam : EZT

:o :D

Én még a bringámat is ezzel mosom :( de bogarak ellen is sakáljó és nem bántja se a gumit se a műanyagot.. :P

Link to comment
Megosztás:

Lacinak bekínáltam de nem kellett neki :) Neked nem kell? :wacko: Amúgy nem adom el... megy hátra a szerszámosba, legyen egy pluszban. Sosetudni... <_<

Hatalmas tervezés, és rengeteg munkamásodperc befektetésével feltaláltam : EZT

:( ;)

Nekem is van egy kis ez-az eltéve ;) kapásból 2 kilóméterspirál, vagy 3 ablaktekerő, 1 rakás gyári izzó a kilóméterórához, maga a kilóméteróra :o

Link to comment
Megosztás:

Jah :o akkor még csak a leömlő csöve volt fent <_< a flexicsövet katalizátorostól levágtam a 3.14-ba és úgy próbáltam, hogy füttyentget-e.. :D

Dehogynem :o amúgy meg egy jól elállított adagoló sok mindent tud produkálni :wacko: ;) tavaly újíttattam fel, akkor az öreg csávó szentségelt majd 1 óráig mire be tudta állítani és azóta meg nem volt kitakarítva a katalizátor.. ;)

Én még a bringámat is ezzel mosom :( de bogarak ellen is sakáljó és nem bántja se a gumit se a műanyagot.. :P

Akkor odavolt tolva neki a cucc, hogy így teleköpködte... :)

Lehet h jobban járnál egy jó hosszú flexicsővel a katalizátor helyén... :) vizsgára meg vissza a katyalizi aztán csőőő... :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor odavolt tolva neki a cucc, hogy így teleköpködte... :(

Lehet h jobban járnál egy jó hosszú flexicsővel a katalizátor helyén... :) vizsgára meg vissza a katyalizi aztán csőőő... ;)

Nekem teljesen gyári értékre van állítva az adagoló, de magasfordulaton látszik a tükörbe a korom ;) Jó..magas fordulaton azt értem hogy 4500-5000es fordulat. 1-ben 50 <_<

Az apám mindig azt szokta mondani, hogy nem kér enni.... :o :o

igaza van :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Akkor odavolt tolva neki a cucc, hogy így teleköpködte... :(

Lehet h jobban járnál egy jó hosszú flexicsővel a katalizátor helyén... :o vizsgára meg vissza a katyalizi aztán csőőő... ;)

Jah ;) csak ha pl Szolnoknál kikap a kpm a sorból és megmérik leshetek :wacko: matrinya oda, újra vizsga, útvonalengedély ésatöbbi, annyit nem ér meg nekem.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Enyém is. Anyám meg azt hogy "minek hoztok haza még egy koszos sz.rt??" <_< ;)

Nekem a falra mint dísz fel van lógatva egy opeljeles (sztem corsa ) kisebb dísztárcsa. A szekrényre ki van téve dísznek a régi kilóméteróra :wacko: És 1 opeles szélvédőmatrica van felragasztva a falra..csak 1 hülye szekrény eltakarta amit később hoztunk :(

Link to comment
Megosztás:

Nekem a falra mint dísz fel van lógatva egy opeljeles (sztem corsa ) kisebb dísztárcsa. A szekrényre ki van téve dísznek a régi kilóméteróra <_< És 1 opeles szélvédőmatrica van felragasztva a falra..csak 1 hülye szekrény eltakarta amit később hoztunk :(

Te tényleg opeles vagy... :wacko: A végén meg lesz egy régi opel a sarokba támasztva... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem a falra mint dísz fel van lógatva egy opeljeles (sztem corsa ) kisebb dísztárcsa. A szekrényre ki van téve dísznek a régi kilóméteróra :( És 1 opeles szélvédőmatrica van felragasztva a falra..csak 1 hülye szekrény eltakarta amit később hoztunk :o

Én a falon meghagytam egy placcot a zászlónak ;) Majdnem szereztem egy olyat ami a márkakereskedések előtt szokott lenni, nagy zászlórúdon. Aztán megvették előttem, srác asszondta majd még lesz, de azóta sincs <_< Mindegy, a helye megvan ;) Amúgy, a szobámban egy Opel alkatrés sincs :wacko: Lada van, Volvo van, de Opel, az nincs. Arra külön helység van :D :o :D

Mondjuk arra gondoltam már hogy egy Corsa elejéből fotelt kéne csinálni... :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem a..

Ennyire én sem vagyok fanatikus :wacko: igaz régen még a merga dísztárcsától kezdve minden car volt az odúmban de kitakarítottam mindent, kivéve ami szükséges lehet :o így se nagyon férünk ;) azóta az asszony pakol tele mindent a vackaival.. <_< :(

Én a falon meghagytam egy placcot a zászlónak ;)

Valamelyik nap voltam bent a mikepércsi úti márkaszervízben érdeklődni azt tele volt makettekkel meg minden mütyürrel aminek csak köze van az Opelhez :) (neeem, fastra meccsbox nem vót, azt le is nyúltam volna egyből :o) talán ott kellene érdeklődnöd.. :D

Link to comment
Megosztás:

Valamelyik nap voltam bent a mikepércsi úti márkaszervízben érdeklődni azt tele volt makettekkel meg minden mütyürrel aminek csak köze van az Opelhez <_< (neeem, fastra meccsbox nem vót, azt le is nyúltam volna egyből :wacko:) talán ott kellene érdeklődnöd.. :(

Én meg levideóztam őket!Igaz csak telóval,de legalább megvan!

Link to comment
Megosztás:

Helló! Tudna valaki infóval szolgálni hogy hol tudnák infót szerezni az F astra  (elő és utó) gyújtás szabályozásáról házilag?Tipus C14SE 

Mondanám a Problémámat.Vettem egy Hunflexes Bio-Etanol átalakítót, beszereltem 10 perc alatt és rohantam is a kútra hogy telenyomjam Etanollal!! Az első 20-30m-ig semmi változás... aztán odaért az Etanol a motorba! Kicsit Lustább, gyengébb nagyobb gázadás kellett a megszokottnál! Mentem így vagy két három tankolásnyit...aztán beleuntam, hogy egy szimpla kereszteződésből való "kiugrás" is már nem volt kivitelezhető, mert nagyon nem reagálta le a Padlógázt..... Nos kicsit utána jártam ezek után (persze elötte is) és többen írták hogy egy aprócska ELŐ gyújtás állítás (némely autóknál benya nyomás növelés) és máris visszatért a nyomaték és a lóerő az autóba! Nos mivel ezt egy Forgó rotorosnál simán ki tudtam volna próbálni a Tirisztoros gyújtású Autómnál ez kicsit kivitelezhetetlen így kérdem én hogy nem e tudja valaki hogy hogyan lehetne házilag ezzel kisérletezni!!

előre is köszi mindenkinek!

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Helló! Tudna valaki infóval szolgálni hogy hol tudnák infót szerezni az F astra  (elő és utó) gyújtás szabályozásáról házilag?Tipus C14SE 

Mondanám a Problémámat.Vettem egy Hunflexes Bio-Etanol átalakítót, beszereltem 10 perc alatt és rohantam is a kútra hogy telenyomjam Etanollal!! Az első 20-30m-ig semmi változás... aztán odaért az Etanol a motorba! Kicsit Lustább, gyengébb nagyobb gázadás kellett a megszokottnál! Mentem így vagy két három tankolásnyit...aztán beleuntam, hogy egy szimpla kereszteződésből való "kiugrás" is már nem volt kivitelezhető, mert nagyon nem reagálta le a Padlógázt..... Nos kicsit utána jártam ezek után (persze elötte is) és többen írták hogy egy aprócska ELŐ gyújtás állítás (némely autóknál benya nyomás növelés) és máris visszatért a nyomaték és a lóerő az autóba! Nos mivel ezt egy Forgó rotorosnál simán ki tudtam volna próbálni a Tirisztoros gyújtású Autómnál ez kicsit kivitelezhetetlen így kérdem én hogy nem e tudja valaki hogy hogyan lehetne házilag ezzel kisérletezni!!

előre is köszi mindenkinek!

Üdv.

Az oktánszámdugó hová van állítva? Próbáld meg 98-asra állítani.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.