Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ajj...holnap éjjel megyek Ukk-Boba... 22:30ra kell ott lennem...4-5 órás meló lesz... Vágányszabályozás...külső konzulensem szólt, kérdi hogy érdekel? Mondom jaja jó hogy <_<

De ha nem is érdekelne akkor sem mondhatnám hogy nem megyek, mert ebből írom a szakdolgozatom most, azaz erre a vasútszakaszra két vágánycserélési eljárás elemző összehasonlításából. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ajj...holnap éjjel megyek Ukk-Boba... 22:30ra kell ott lennem...4-5 órás meló lesz... Vágányszabályozás...külső konzulensem szólt, kérdi hogy érdekel? Mondom jaja jó hogy :wacko:

De ha nem is érdekelne akkor sem mondhatnám hogy nem megyek, mert ebből írom a szakdolgozatom most, azaz erre a vasútszakaszra két vágánycserélési eljárás elemző összehasonlításából. ;)

Az lol. Már szabályozni kell az alig 1 éves sínpárt? :( Váltót még megérteném, azt rendszeresen csinálják a kollégák... <_<

Link to comment
Megosztás:

Te figyu már :D bakra kéne vágni a verdát <_< azon gondolkodtam, hogy a hajtatlanságtól valamennyire bedugulhatott a katalizátor azt azért nem tud kipörögni a turbó mert ugye forogni forog csak nincs elég rés benne, hogy kifújja a benzintulajgyilkos gázokat rendesen :( hátha csak annyi a baja.. :wacko:

Hát őőő... Nekem annó azt mondta a szerelő hogy jobb ha kibelezzük a katalizátort.Erősebb lesz a gépezet. Vagy másik lehetőség ki az autópályára aztán pestig megküldeni 140-150el végig. Az hátha segítene :P

Előkészítő? ;) ;) :D

Majd a munkára :o

Húú... kemény volt..a karomat alig bírom most felemelni :) :o

Link to comment
Megosztás:

Hát őőő... Nekem annó azt mondta a szerelő hogy jobb ha kibelezzük a katalizátort.Erősebb lesz a gépezet.

És károsanyagilag mit mértek neki utána? :wacko: Csak mert én amiatt nem akarnám keresztül ütni egy vascsővel.. <_<

Link to comment
Megosztás:

És károsanyagilag mit mértek neki utána? :( Csak mert én amiatt nem akarnám keresztül ütni egy vascsővel.. <_<

Nekem a zöldkártyát úgy csinálták, hogy alapjáraton :wacko: Akkor volt még bejáratós, nem adunk neki 5500at. De még nincs kibelezve a katalizátor. Ez akkor volt tervbe (meg még mostis van) amikor füstölt nagyon.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez még az építési vágányszabályozás... nem pedig a használat miatti...

Érdekes. Fehérváron kicseréltek néhány angolváltót meg itt-ott szakaszokat, új gyámmal és sínpárral és nekünk csak 3 hónapot kellett várnunk, hogy mehessünk ki a váltókhoz visszarakni a váltófűtéseket, mert addig volt rendszeres aláverés (szabályzás). <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem a zöldkártyát úgy csinálták, hogy alapjáraton <_< Akkor volt még bejáratós, nem adunk neki 5500at. De még nincs kibelezve a katalizátor. Ez akkor volt tervbe (meg még mostis van) amikor füstölt nagyon.

Na most nekem is bejáratós....és most megy majd jövö7en műszaki+zöldkártya...akkor hogy mérnek igazából?

Link to comment
Megosztás:

Érdekes. Fehérváron kicseréltek néhány angolváltót meg itt-ott szakaszokat, új gyámmal és sínpárral és nekünk csak 3 hónapot kellett várnunk, hogy mehessünk ki a váltókhoz visszarakni a váltófűtéseket, mert addig volt rendszeres aláverés (szabályzás). <_<

Majd megírom miért kellett :wacko: Úgy a legegyszerűbb...

De akkor te is szakmabeli vagy? :(

Link to comment
Megosztás:

MÁV-nál dolgozom, de nem PFT-s vagyok, hanem villanyszerelő karbantartó (térvilágítás, felvételi épületek és váltófűtések valamint egyéb MÁV-os épület)... <_<

Értem :wacko: Én meg elvileg most végzek Építőmérnökin (út és vasútépítő szakirányon) és vasút a témám. :(

Link to comment
Megosztás:

Értem ;) Én meg elvileg most végzek Építőmérnökin (út és vasútépítő szakirányon) és vasút a témám. ;)

Jó téma, mert ami itt megy... :wacko: :( Tárnok-Székesfehérvár vonal felújításán még nem voltál ilyen "oktatáson"? <_< Bobai vonalat meg villamosították, nem? Ami Zalaegerszeg fele megy.

Link to comment
Megosztás:

Van értelme diagnosztikára vinni a kocsim? :wacko: Vagy ott is csak azt nyögik ki nekem mint amit én is kitudok villogtatni (alapjárat)? Vagy tudnak okosabbat is mondani ? :(

Tudnak úgynevezett "live" diagnosztikát is végezni, tehát folyamatosan nézik, hogy mi hogyan mit érzékel és állít. <_< Nem tudom a pontos szakkifejezését. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó téma, mert ami itt megy... :( ;) Tárnok-Székesfehérvár vonal felújításán még nem voltál ilyen "oktatáson"? <_<

Nem , mert azt nem a konzulensemék csinálják ha jól tudom..., meg nem is keresztapumék. Mostanában majd Budaörsre megyek, ott meg vágánybontás lesz :wacko:

A dolgozat címe amugy ez: "Két felépítmény cserélési eljárás elemző összehasonlítása Ukk - Boba vasútvonalszakaszon"

Link to comment
Megosztás:

Tudnak úgynevezett "live" diagnosztikát is végezni, tehát folyamatosan nézik, hogy mi hogyan mit érzékel és állít. <_< Nem tudom a pontos szakkifejezését. :(

Ja értem...mert nem márkaszerviz lenne, hanem egy ilyen kisebb szerviz, de nagyon korrektek...akkor elmászok és megkérdem tőlük...itt van a lakótelep szélén :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Na voltam egy ismerősnél, akinek van egy ismerős autóelektronikai műszerész vagy milyen ismerőse és Tech-1-et dugott a kocsira...

Kapásból jött ugye az hogy 35ös hiba, de ugye ő már azt is látta ott hogy nem léptet a motor (léptetés = 0), hanem teljesen kivan nyitva végállásba, tehát nagy falsot kap valahol.

A map-szenzor csövét nézte egyből, és nálam az a cső ami a szelepfedélről megy oda hátra (folytószelepház alá valahova) és a map szenzor csöve fel volt cserélve, a map-szenzor volt alulra dugva...most meglett cserélve és így kapásból írta a műszer hogy léptet az alapjárati megfelelően ... és az órámon is nagyjából jól mutatja a fordulatot, de a Tech-1en 900 környékére tette...holott eddig 1000 és felette volt. Ja és eltünt a hibalámpa is, mivel most már ugye van léptetés. :( kopp kopp kopp ;)

Haza jöttem...kocsi leállít, mondom hu minden jó... később lementünk, hogy megyünk el...kocsi teker teker de nem indul...mondom akkor a cső mégse jó...elkezdtem katatni ott hátul és azt vettem észre hogy csupa benzin a kezem...annak a benzincsőnek a bilincse, ami a folytószelepház hátuljára megy rá, elforgott és mellette jött ki a benzin... csavar meghúz...és azóta indul...kopp kopp kopp ;)

Szerk.:Vagy az általánosba kellett volna írnom? :wacko: <_<

Link to comment
Megosztás:

Na voltam egy ismerősnél, akinek van egy ismerős autóelektronikai műszerész vagy milyen ismerőse és Tech-1-et dugott a kocsira...

Kapásból jött ugye az hogy 35ös hiba, de ugye ő már azt is látta ott hogy nem léptet a motor (léptetés = 0), hanem teljesen kivan nyitva végállásba, tehát nagy falsot kap valahol.

A map-szenzor csövét nézte egyből, és nálam az a cső ami a szelepfedélről megy oda hátra (folytószelepház alá valahova) és a map szenzor csöve fel volt cserélve, a map-szenzor volt alulra dugva...most meglett cserélve és így kapásból írta a műszer hogy léptet az alapjárati megfelelően ... és az órámon is nagyjából jól mutatja a fordulatot, de a Tech-1en 900 környékére tette...holott eddig 1000 és felette volt. Ja és eltünt a hibalámpa is, mivel most már ugye van léptetés. :o kopp kopp kopp :)

Haza jöttem...kocsi leállít, mondom hu minden jó... később lementünk, hogy megyünk el...kocsi teker teker de nem indul...mondom akkor a cső mégse jó...elkezdtem katatni ott hátul és azt vettem észre hogy csupa benzin a kezem...annak a benzincsőnek a bilincse, ami a folytószelepház hátuljára megy rá, elforgott és mellette jött ki a benzin... csavar meghúz...és azóta indul...kopp kopp kopp :o

Szerk.:Vagy az általánosba kellett volna írnom? ;) :wacko:

Akkor most öröm és boldogság! :(

Hasonlóan éreztem magam, amikor kiderült a vezérlésbeli problémám és kijavítottam!

Hogy örültem és örülök most a kocsinak... ;) Pedig már azon gondolkoztam, hogy felgyújtom... <_<

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem tudtam eljutni odaáig... gondolom észrevetted. :o Jól elázott a kocsid egyébként és a feljáró eléggé igényes munkának tűnik... <_<

Azhogy?! :o ;) Nálam még csak 1566 oldal van. ;) :) :D Névnapot amúgy. :wacko:

Távolról nézve :(

Na most nekem is bejáratós....és most megy majd jövö7en műszaki+zöldkártya...akkor hogy mérnek igazából?

Neked alapjáraton és 3000-es fordulaton.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.