Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azt a telibe...tt, q..va életbe hogy rohadjon meg minden ott ahol van, meg ott is ahova megy... <_< Hazafelé útközben hallottam mintha keveske lenne az olaj, kicsit csattog a gépezet. Megálltam hogy akkor öntök rá, bár azért ki szokta húzni cserétől cseréig, mé' szivat ez. Hát nem szivatott... elhagytam az olajbetöltő sapiját, és televerte olajjal a motorteret. Hót fekete minden, a motorháztető-bélésből csöpög az olaj, gyakorlatilag mindenhol olaj van, csak a helyén nincs. :wacko: A tetűbe tudott lemászni a sapi? :o ;) qrva életbe... holnap reggel megyek a Csergőhöz :( (jah, és jelenleg egy befőttes üveg kupakja, 2 méter leukoplast, és 6 kábelkötegelő tölti be a sapka szerepét ;) Holnap, ha már nem lesz könnyes a szemem ha belenézek, akkor lefényképezem... :o

Az igen! :D Megyek meg is nézem rendesen rácsavartam-e..... :)

Link to comment
Megosztás:

Azt a telibe...tt, q..va életbe hogy rohadjon meg minden ott ahol van, meg ott is ahova megy... <_< Hazafelé útközben hallottam mintha keveske lenne az olaj, kicsit csattog a gépezet. Megálltam hogy akkor öntök rá, bár azért ki szokta húzni cserétől cseréig, mé' szivat ez. Hát nem szivatott... elhagytam az olajbetöltő sapiját, és televerte olajjal a motorteret. Hót fekete minden, a motorháztető-bélésből csöpög az olaj, gyakorlatilag mindenhol olaj van, csak a helyén nincs. :wacko: A tetűbe tudott lemászni a sapi? :o :) qrva életbe... holnap reggel megyek a Csergőhöz :( (jah, és jelenleg egy befőttes üveg kupakja, 2 méter leukoplast, és 6 kábelkötegelő tölti be a sapka szerepét ;) Holnap, ha már nem lesz könnyes a szemem ha belenézek, akkor lefényképezem... :D

Hát ez még kép nélkül is csúnyán hangzik. ;) Valahogy mostanában nincs szerencséd ezekkel a sapkákkal. :o

Link to comment
Megosztás:

Hű, az nagyon gány lehet....ha kell van olajátalakítóm. Azzal szoktam eltüntetni a betonról az olajfoltokat. Ráprickolod, vársz 10 percet és slaggal lemosod. Ha elmászol érte hétvégén, adok belőle, addig előkotrom a vakdugót is :P

A motorteret nem bírtam ki, és kicsit már letörölgettem, ma este meg brigivel és nagynyomásúval nekimegyek, mert még úgy is zavar hogy nem látom. Csergővel már beszéltem, délelőtt beugrok egy sapiért. Jó lenne, köszi, csak nem tudom hogy el tudok -e menni. Ha véletlenül nem esik az eső, akkor feldobunk egy ágyat a zafirára, egyet az enyémre, aztán irány a nyaraló. Ha esik, akkor valószínű nem kell menni <_<

Az igen! :D Megyek meg is nézem rendesen rácsavartam-e..... :o

Ragaszd is oda :D

Hát ez még kép nélkül is csúnyán hangzik. :( Valahogy mostanában nincs szerencséd ezekkel a sapkákkal. ;)

Hát nincs... :wacko: Gondolkozom, milyen sapka van még az autón amit el tudok hagyni :) A tanksapkám zárható, az már csak nem esik le ;)

91650-20100917-LyJSiq.jpg

Most ilyen :o

Link to comment
Megosztás:

Hát nincs... :wacko: Gondolkozom, milyen sapka van még az autón amit el tudok hagyni ;) A tanksapkám zárható, az már csak nem esik le :(

És mi van ha a szelepfedél kaki? ;) Mert 1 sapka az hagyján de hogy 2.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ne legyen kaki mert rágyújtom az olajat a p.csába... <_< Délelőtt kap egy sapkát, meg beleöntök némi olajat, aztán olajcseréig kussoljon... :( Pont így terveztem ezt 2-3 napot... :wacko:

Egyszer én nem hagytam el ugyen, de ferdén raktam fel....

Az is pöttyet szétcsapta a motortérben a cuccot + amikor megálltam lápánál olyan fúst jött ki előről, hogy csak na ;) ;) :o :)

Link to comment
Megosztás:

Egyszer én nem hagytam el ugyen, de ferdén raktam fel....

Az is pöttyet szétcsapta a motortérben a cuccot + amikor megálltam lápánál olyan fúst jött ki előről, hogy csak na :wacko: :( ;) ;)

Nekem nem füstölt (legalábbis még nem füstölt), csak a sajnos régebbről már elég jól ismert "ebbenincsolajb.sszameg" hangja és érzete volt. <_<

Link to comment
Megosztás:

Kicsit nosztalgiáztam. <_< Azért úgy 1962-1980 oldalig érdemes beleolvasni... Egészen más volt.

Én abba reménykedek hogy 2010ben király lesz minden. Lesz egy aranyos, kedves,okos, szép barátnőm aki hűséges... Aztán a technikusivizsgám sikeres lesz, meg megcsinálom a teherautójogsit, meg a nehézpótkocsit. Na meg lesz munkám. Ha ezek megvannak, akkor azt mondom hogy a 2010 egy f.sza év.

Na, hát ennek jórésze bejött. :wacko:

Mi meg barátnőmmel közösen leszokunk a bagóról :(

Asszem én most kimegyek rágyújtani

...és ennek? ;)

Link to comment
Megosztás:

Most pedig lépek konditerembe ;)

Te figyu már ;) bakra kéne vágni a verdát <_< azon gondolkodtam, hogy a hajtatlanságtól valamennyire bedugulhatott a katalizátor azt azért nem tud kipörögni a turbó mert ugye forogni forog csak nincs elég rés benne, hogy kifújja a benzintulajgyilkos gázokat rendesen :( hátha csak annyi a baja.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Előkészítő? <_< :wacko: :(

jah felvételi előkészítő ;) Egyébként meg senkit se érdekel, csak fizesd ki a tanfolyam díját,és tudd amit kérdeznek, de fizikum...

Pepe megkaptad amít írtam vissza? Vezérműtengely ház egészen pontosan, az ujjabb félreértések elkerülése végett ;)

Link to comment
Megosztás:

jah felvételi előkészítő <_< Egyébként meg senkit se érdekel, csak fizesd ki a tanfolyam díját,és tudd amit kérdeznek, de fizikum...

Pepe megkaptad amít írtam vissza? Vezérműtengely ház egészen pontosan, az ujjabb félreértések elkerülése végett :wacko:

Igen megkaptam :( Utánanézek.

Link to comment
Megosztás:

Dede, jól láttad, az annyira dettó, hogy konkrétan az :D Ki van lakoltatva oda az út mellé szegény (tesóm Omijával együtt), amíg megköt a beton a kapubejárón. Délelőtt (9-délig) otthon vagyok, ha arra jársz, ugorj be :P

Sajnos nem tudtam eljutni odaáig... gondolom észrevetted. :o Jól elázott a kocsid egyébként és a feljáró eléggé igényes munkának tűnik... <_<

Kicsit nosztalgiáztam. :wacko: Azért úgy 1962-1980 oldalig érdemes beleolvasni... Egészen más volt.

...

Azhogy?! :o ;) Nálam még csak 1566 oldal van. ;) :) :D Névnapot amúgy. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.