Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ma Edit & Ditta névnap van <_<

Sok boldogságot nekik!!!!!!!!!!!!

jájáá Boldogat :wacko:

Na ezt nem értem :(

Most már izgatja a fantáziám, hogy jó e vagy sem az enyémben az övfeszítő. (nálam nem volt alkalma eldurranni, de az előző tulajnál ki tudja...elég sok furcsaságot mutatott már ez a kocsi az előéletéből)

Figyi, tiplizz ki a kocsiba, lőjj egy képet, amin látszik a csat az üléssel együtt, és dobd föl. Majd megaszondjuk ;)

Link to comment
Megosztás:

Ne parázz, nincs elpukkadva. ;)

Ugyan ilyen fejegységem van ;)

Fönt van a bőrkormány és nem tettél róla föl képet? <_< úúú... mit kapsz ezért :wacko: :(

Neeem, az még az eredeti kormány, kormányvédővel... a bőrkormányom még itt fekszik a lakásban, mert várom azt hogy ne essen a nyamvadék eső + legyen csatim a TID-hez és be kell vezetnem akkor a kábelt még...és akkor jön sorra a kormány is.

Link to comment
Megosztás:

Beszerelhető, de praktikus, ha a gyári csatival van megoldva. Bontóba talán lehet szerezni hozzá kábelestől. Ha jól rémlik a két oldal párhuzamosan van kapcsolva, és testet ad a BC adott bemenetére.

Megvannak még, ha érdekel, keress PÜ-be <_<

És hova rakom a fékkopás jeladókat? Tudsz mutatni egy képet h hova kell felszerelni? Hol a helye?

Bekötés az menni fog, gond nélkül.

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sanci! Ma is láttam a bordó nagyfelnis astrát ;)

Mivel helybeli a srác láthattad is.. :wacko: :(

Úgy néz ki, hogy a turbó turbinájával lesz gond, kb elhordta már a meleg meg a korom <_< tegnap elkövettem pár dolgot vele (igaz nem bontottam szanaszét) és nem úgy néz ki mint ami full gázon 30 ezer fölött tudna pörögni.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mivel helybeli a srác láthattad is.. :wacko: :(

Úgy néz ki, hogy a turbó turbinájával lesz gond, kb elhordta már a meleg meg a korom <_< tegnap elkövettem pár dolgot vele (igaz nem bontottam szanaszét) és nem úgy néz ki mint ami full gázon 30 ezer fölött tudna pörögni.. ;)

és megcsinálják?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.