Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szia

Tudom h régi a hirdetés, de csak egy kérdés. <_<

Nekem a BC hez kellene a cucc, csak az a gond h gyárilag nincs ilyen a kocsimban. Be lehet szerelni ezt az enyémbe nagyobb átalakítás nélkül?

Beszerelhető, de praktikus, ha a gyári csatival van megoldva. Bontóba talán lehet szerezni hozzá kábelestől. Ha jól rémlik a két oldal párhuzamosan van kapcsolva, és testet ad a BC adott bemenetére.

Megvannak még, ha érdekel, keress PÜ-be :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Na valaki adjon egy jó és használható tippet, hogy mivel tudnám megfelelően ledugózni (hogy be se szívja, de tömítsen rendesen) a fékrásegítő csövét...

Ja hogy mért akarom ledugózni? <_< Mert ugye néha néha fel fel pörög mikor fékezek (többször irta már más is ezt).... és megszeretném tudni, hogy nem-e a rásegítőben a membrán repedt valahol... Vagy olyan nincs hogy egy repedés nem minden esetben enged át? :wacko:

Én annó mikor próbálgattam belecsavartam egy csavart. :(

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van...bár én azért vettem rá mert meg volt repedezve picit a kormány... Most ez az "új" bőr kormány nem tudom milyen lesz...mert arra meg nem akarom felrakni az az igazság.

A bőrre szerintem nem is kell, minek. :o

Na valaki adjon egy jó és használható tippet, hogy mivel tudnám megfelelően ledugózni (hogy be se szívja, de tömítsen rendesen) a fékrásegítő csövét...

Ja hogy mért akarom ledugózni? :( Mert ugye néha néha fel fel pörög mikor fékezek (többször irta már más is ezt).... és megszeretném tudni, hogy nem-e a rásegítőben a membrán repedt valahol... Vagy olyan nincs hogy egy repedés nem minden esetben enged át? ;)

És ha körbefújnád mondjuk féktisztítóval? Ha beszívja az esetleges résen felpörög a moci.

Ha leveszed a küszöb felöli üléssín burkolatot ott van alatta az övfeszítő patronja. De már az is árulkodó jel, ha harmonika van a csat alatt, visszahúz vagy 10 centit.

Én hülye odaadtam a lányoknak játszani őket amikor még csak babák voltak, akkor max. összenyálazták a mecsboxaimat. Most meg csak úgy pattog róluk a zománc. <_< Néha begyűjtőm őket, és elvonulok duzzogni a multkor bebújtam velük a szekrénybe, mondom majd csak keresnek , de csak az asszony kiabált este, hogy etessem meg a kutyát. :wacko: ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv újra mindenkinek!

Elkészültem a szükséges karbantartási munkákkal. Hátsó fékdobok és pofák, első féktárcsák, féltengelycsuklók mindkét oldalon. Szuperül fognak a fékek, megszűnt a féltengelyek irtózatos hangja, ja és egy egyszerű résolajcső csere megszüntette a porlasztók prüszkölését. Szóval a porlasztóknak semmi baja nem volt, csak a résolajcsövek voltak elrepedve és ott folyt a gazolin lefelé, ezért látszódott úgy, hogy a porlasztók prüszkölnek. Most ölöm és bódogtág!!! Egysébként szoptma vele rendesen két napig. Persze most már, hogy tudom mit hogyan, így már egy nap alatt megcsinálnám.

Link to comment
Megosztás:

Üdv újra mindenkinek!

Elkészültem a szükséges karbantartási munkákkal. Hátsó fékdobok és pofák, első féktárcsák, féltengelycsuklók mindkét oldalon. Szuperül fognak a fékek, megszűnt a féltengelyek irtózatos hangja, ja és egy egyszerű résolajcső csere megszüntette a porlasztók prüszkölését. Szóval a porlasztóknak semmi baja nem volt, csak a résolajcsövek voltak elrepedve és ott folyt a gazolin lefelé, ezért látszódott úgy, hogy a porlasztók prüszkölnek. Most ölöm és bódogtág!!! Egysébként szoptma vele rendesen két napig. Persze most már, hogy tudom mit hogyan, így már egy nap alatt megcsinálnám.

<_< :wacko:

Link to comment
Megosztás:

És ha körbefújnád mondjuk féktisztítóval? Ha beszívja az esetleges résen felpörög a moci.

Ha leveszed a küszöb felöli üléssín burkolatot ott van alatta az övfeszítő patronja. De már az is árulkodó jel, ha harmonika van a csat alatt, visszahúz vagy 10 centit.

Na ezt nem értem <_<

Most már izgatja a fantáziám, hogy jó e vagy sem az enyémben az övfeszítő. (nálam nem volt alkalma eldurranni, de az előző tulajnál ki tudja...elég sok furcsaságot mutatott már ez a kocsi az előéletéből)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.