Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Raccsing... ;)

Megvan a gebasz :) röviden: van egy jó állapotú 1.7-es szívódízelem :o a turbó alig tölt, számszerileg 1-2 nap múlva derül ki mi a szitu pontosan <_< addigra cimbim összeüt valami átalakítószerűséget, hogy a ketyeréjével be tudjuk mérni.. :(

Apropó, találkozott már valaki Lindsay Campbell nevű "felkérővel"? ;)

:o :D
Link to comment
Megosztás:

Megvan a gebasz ;) röviden: van egy jó állapotú 1.7-es szívódízelem ;) a turbó alig tölt, számszerileg 1-2 nap múlva derül ki mi a szitu pontosan <_< addigra cimbim összeüt valami átalakítószerűséget, hogy a ketyeréjével be tudjuk mérni.. :wacko:

Apropó, találkozott már valaki Lindsay Campbell nevű "felkérővel"? :(

:) :o

Kemény, de már volt. :D

Nade ilyet még tuti nem láttatok:Kéménybontás. :o

Link to comment
Megosztás:

Felraktam a új hűtőrácsot, kicsit csálé, már nem a rács, hanem a zárhíd hozzá képest, de hát ez van. Aztán meg kimaszkoltam és lefújtam a foltokat a küszöbön és a hátsó lökösön, ez egyik meg is folyt. :wacko: Elüt, de nem annyira mint a fekete alapozó. Levettem a kormányvédőt kimosni, mert elég dzsuvás. Elég vékonyka a kormány natúr, aki így használja nem furcsa? Ezt vettem legelőször a kocsiba, mert nagyon zavart, hogy nem lehet rendesen kapaszkodni bele.

Eléggé alszi a fórum nem? <_<

Link to comment
Megosztás:

Felraktam a új hűtőrácsot, kicsit csálé, már nem a rács, hanem a zárhíd hozzá képest, de hát ez van. Aztán meg kimaszkoltam és lefújtam a foltokat a küszöbön és a hátsó lökösön, ez egyik meg is folyt. :wacko: Elüt, de nem annyira mint a fekete alapozó. Levettem a kormányvédőt kimosni, mert elég dzsuvás. Elég vékonyka a kormány natúr, aki így használja nem furcsa? Ezt vettem legelőször a kocsiba, mert nagyon zavart, hogy nem lehet rendesen kapaszkodni bele.

Eléggé alszi a fórum nem? <_<

Uncsi van ? :( ;) ;) :o :)

Link to comment
Megosztás:

Felraktam a új hűtőrácsot, kicsit csálé, már nem a rács, hanem a zárhíd hozzá képest, de hát ez van. Aztán meg kimaszkoltam és lefújtam a foltokat a küszöbön és a hátsó lökösön, ez egyik meg is folyt. :wacko: Elüt, de nem annyira mint a fekete alapozó. Levettem a kormányvédőt kimosni, mert elég dzsuvás. Elég vékonyka a kormány natúr, aki így használja nem furcsa? Ezt vettem legelőször a kocsiba, mert nagyon zavart, hogy nem lehet rendesen kapaszkodni bele.

Eléggé alszi a fórum nem? <_<

Nekem is van...bár én azért vettem rá mert meg volt repedezve picit a kormány... Most ez az "új" bőr kormány nem tudom milyen lesz...mert arra meg nem akarom felrakni az az igazság.

Link to comment
Megosztás:

Felraktam a új hűtőrácsot, kicsit csálé, már nem a rács, hanem a zárhíd hozzá képest, de hát ez van. Aztán meg kimaszkoltam és lefújtam a foltokat a küszöbön és a hátsó lökösön, ez egyik meg is folyt. :wacko: Elüt, de nem annyira mint a fekete alapozó. Levettem a kormányvédőt kimosni, mert elég dzsuvás. Elég vékonyka a kormány natúr, aki így használja nem furcsa? Ezt vettem legelőször a kocsiba, mert nagyon zavart, hogy nem lehet rendesen kapaszkodni bele.

Eléggé alszi a fórum nem? <_<

Nemtom, én nem kapaszkodni szoktam a kormányba, hanem fogni és kormányozni. :( Másrészt a légzsákos kellemesen vastag.

Link to comment
Megosztás:

Na valaki adjon egy jó és használható tippet, hogy mivel tudnám megfelelően ledugózni (hogy be se szívja, de tömítsen rendesen) a fékrásegítő csövét...

Ja hogy mért akarom ledugózni? <_< Mert ugye néha néha fel fel pörög mikor fékezek (többször irta már más is ezt).... és megszeretném tudni, hogy nem-e a rásegítőben a membrán repedt valahol... Vagy olyan nincs hogy egy repedés nem minden esetben enged át? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.