Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

100% hogy úgy van, mert ezzel én is megszívtam anno, nekem is szét volt barmolva a rádiónál minden, hiányoztak a csatik :wacko: vettem bele gyári rádiót én is ... aztán behalt a Car300 és vettem inkább egy új szerkentyűt bele...

Megvan még? <_< Ha esetleg nem kell neked és csak foglalja a helyet, elfogadom. :(

Amúgy a feszültségkeltő témához a kommentem: no komment. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, vagytok 3an, akikkel nem jövök ki, de am így van. ;)

Szerintem több az de majd szól az akinek még baja van a stílusoddal. Mindössze ennyi és igen, van aki sértésnek veszi.

Szép szöveget írt Endlos, csak ezzel az a baj, hogy....

Hogy(-gyal nem kezdünk mondaton tudom, még mielőtt valaki kioktatna ebből is) a sorok között is kellene olvasni.

És így végtére én azt mondom, hogy inkább azt a párónkat hagyd ki a hozzászólásaidból, úgy nem keltesz feszültséget. A magam részéről ezt be is tartom.

Remélem pályanapon azért lesz majd boksz is, nem csak a szájkarate megy. <_< :wacko: :( ;)

Ezt inkább nem kommentelném, elvégre is nem azért menne az ember egy kis raccsingolásra, hogy laposra tapossa a másik arcát.. :o

Link to comment
Megosztás:

Ezt inkább nem kommentelném, elvégre is nem azért menne az ember egy kis raccsingolásra, hogy laposra tapossa a másik arcát.. :(

Raccsing... <_< Kimegyünk a Szovát-Debrecen közötti szakaszra.Faterral mindíg ott teszteltük/teszteljük a gépet. Legutóbb amikor falaztuk az EGR-t megtapostuk 150ig ott a felújított szakaszon :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem több az de majd szól az akinek még baja van a stílusoddal. Mindössze ennyi és igen, van aki sértésnek veszi.

Hogy(-gyal nem kezdünk mondaton tudom, még mielőtt valaki kioktatna ebből is) a sorok között is kellene olvasni.

És így végtére én azt mondom, hogy inkább azt a párónkat hagyd ki a hozzászólásaidból, úgy nem keltesz feszültséget. A magam részéről ezt be is tartom.

Ezt inkább nem kommentelném, elvégre is nem azért menne az ember egy kis raccsingolásra, hogy laposra tapossa a másik arcát.. <_<

Igaz. Mennyivel jobb lenne, ha mindenki támogatna mindenkit. Kell rá az az aluszárny jóbarát, kell az. Akármilyen elbaszott ötletet támogatni kell, még azt is amiről te magad is tudod, hogy hibás. Persze a többséget bántja az igazság, és ilyenkor megsértődnek. Kellemetlen.

Akinek baja van jöhet, meghallgatom. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Igaz. Mennyivel jobb lenne, ha mindenki támogatna mindenkit. Kell rá az az aluszárny jóbarát, kell az. Akármilyen elbaszott ötletet támogatni kell, még azt is amiről te magad is tudod, hogy hibás. Persze a többséget bántja az igazság, és ilyenkor megsértődnek. Kellemetlen.

Akinek baja van jöhet, meghallgatom. :wacko:

Dr. Zoli lélekgyógyászat. Emeltdíjas telefonszámon bárki hívhatja rendelési időben. (Rajtam keresztül persze. Nehogymá' lemaradjak valamiről amiből pénzt lehet csinálni <_< )

Link to comment
Megosztás:

Raccsing... :o

Jah :wacko: jól éreztem, hogy valami nem oké a szekérrel, nem úgy gyorsul ahogy szeretném :( vagy az előtöltés mászott el vagy valami beállítás nem stim <_< alapjárati fordulatszám: 800 ;) ;) leszabályzási fordulatszám: 5260 (ez még oks is), mért "K" érték: 2,0% Max rendeleti "K" érték: 2,5%

Akinek baja van jöhet, meghallgatom. :)

Azt hiszem nagyvonalakban elmondták/leírták már páran a maguk baját, én itt befejeztem a témát..

Link to comment
Megosztás:

Jah :wacko: jól éreztem, hogy valami nem oké a szekérrel, nem úgy gyorsul ahogy szeretném :( vagy az előtöltés mászott el vagy valami beállítás nem stim <_< alapjárati fordulatszám: 800 ;) ;) leszabályzási fordulatszám: 5260 (ez még oks is), mért "K" érték: 2,0% Max rendeleti "K" érték: 2,5%

Hmm...Dízel szaki hirtelen megmondja Neked,hogy mi kínja van :) Adagoló esetleg? Amikor mentünk a találkozóra akkor még a fordulatszámmérő szerint jó volt az alapjárat? :o Nekem még novemberbe egy számítógép mérte a fordulatot, és úgy lőtték be. Ha hideg a motor akkor 1000 fölött van 1 picit, ha meleg akkor olyan 750-800 körül van.

Link to comment
Megosztás:

Hmm...Dízel szaki hirtelen megmondja Neked,hogy mi kínja van ;) Adagoló esetleg? Amikor mentünk a találkozóra akkor még a fordulatszámmérő szerint jó volt az alapjárat? :wacko: Nekem még novemberbe egy számítógép mérte a fordulatot, és úgy lőtték be. Ha hideg a motor akkor 1000 fölött van 1 picit, ha meleg akkor olyan 750-800 körül van.

Beállítás egyértelműen viszont a visszanyaghoz nem merek a korom miatt nyúlni mert nincs messze a max határtól úgyhogy marad a gépesített kontroll -amúgy simán odatekerném neki <_< az meg, hogy a fordulatszámmérő mit mutat az csak tájékoztató, nem pontos adatot közöl ;) amúgy az alapjáratnak 900-950 közt kellene lennie.. :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.