Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez tök jó... :wacko: Ha autóval mész, és a sáv közepén van valami akármi, akkor kerék közé veszed, és kész. Motoral sávon belül kikerülöd és kész. Ezzel mit csinálsz? <_< :( ;)

Simán jót menne és a sok füstölős indulásnál csak feleannyi gumi fogyna :) Ezekben amúgy bedőlnek a népek kanyarban, nehogy felboruljon, vagy csak bíznak a teKnikában? ;)

Link to comment
Megosztás:

Lacika! Eleget matekoztam azon, hogy hogyan csináljam meg. Miért nem használod a fejedet, és találod ki magad? Ezt is elmondtam, csak kihagyod a szövegből. Az anyagi dolgok megint nem értem miért zavarnak. Te is dolgozol, én is dolgozom.

Aha <_<

Csak tudod ha valamit tőlem kérdeznek, én próbálok segíteni, ha tudok.

De tudod mit?? Akkor ha pár emberrel nem jössz ki, és úgy látod, hogy ez a 3 ember sem jön ki veled(mindegy,hogy milyen irányba használjuk)... Akkor minek szólsz hozzájuk??!! Ha nem kelted a feszültséget akkor nincs baj legtöbb esetben.Nem vetted még észre ezt...? Tegnap is...Sancinak címeztem a füstölős-videós hozzászólásomat..Te egyből lecsaptál rá... hogy "magyarázzam meg mi jó van ebbe".1: Mit magyarázkodjak neked? 2: Nem is ismered a hátterét az egésznek, hogy miért írtam én ezt Sancinak.

Link to comment
Megosztás:

Vicces lenne, főleg a kanyarokban :wacko:

Ez tök jó... :( Ha autóval mész, és a sáv közepén van valami akármi, akkor kerék közé veszed, és kész. Motoral sávon belül kikerülöd és kész. Ezzel mit csinálsz? <_< ;) ;)

Simán jót menne és a sok füstölős indulásnál csak feleannyi gumi fogyna :) Ezekben amúgy bedőlnek a népek kanyarban, nehogy felboruljon, vagy csak bíznak a teKnikában? :o

Nem néztétek a topgear 15.évadot? :o Van egy rész, amelyikben Jeremy nyomul egy ilyennel. Visítoztam a röhögéstől :D

Link to comment
Megosztás:

Aha <_<

Csak tudod ha valamit tőlem kérdeznek, én próbálok segíteni, ha tudok.

De tudod mit?? Akkor ha pár emberrel nem jössz ki, és úgy látod, hogy ez a 3 ember sem jön ki veled(mindegy,hogy milyen irányba használjuk)... Akkor minek szólsz hozzájuk??!! Ha nem kelted a feszültséget akkor nincs baj legtöbb esetben.Nem vetted még észre ezt...? Tegnap is...Sancinak címeztem a füstölős-videós hozzászólásomat..Te egyből lecsaptál rá... hogy "magyarázzam meg mi jó van ebbe".1: Mit magyarázkodjak neked? 2: Nem is ismered a hátterét az egésznek, hogy miért írtam én ezt Sancinak.

Ez egy nyílt fórum, arra a kommentre válaszol az ember, amelyikre jól esik. Az hogy te mindent beszólásnak veszel az a te bajod. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.