Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nagyon jóóóóreggelt mindenkinek!

Kezdem a legfontosabbal: NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SZÜLINAPI JÓKIVÁNSÁGOKAT!

Tudom bunkó-tirpák dolog ilyen késve, szégyelem is magam, de annyi meló van mostanában, hogy alig tudok gép elé tévedni.

Ami mostanában velem történt......az nem sok :(

A szürke friss olajat, szűrőket és fékfolyadékot kapott. Jól érzi magát és betöltötte a 26 ezredik km-t. Tegnap megkezdődött as suli, immáron utolsó évem. Már közel a boldogság. :o Megpróbálok picit aktívabban részt venni a fórumon.

Üdv. mindenkinek!

Jó reggelt Neked is! <_<

Egye-fene most az egyszer elnézzük. ;)

Nagyon helyes! :wacko: Különben megint teleírom a leveleződet. ;)

Link to comment
Megosztás:

Földobtad már? :(

Őőőő...még majd le kell küzdeni a régit a helyéről ;) Majd ma fősuliról haza fele ha lesz időm odalépek a szerelőmhöz, hogy segítsen <_<

óóóóóóó, dehogy :wacko:

én szeretnék róla képet is látni ;)

Amint fent lesz csinálok is, most csak olyat tudnék mutatni, ahol még az előző kocsiban volt .

Link to comment
Megosztás:

;) Sanci! Ismerős? ;)

Eléggé :o :)

Ne öljétek egymást.

Már bocs Pista de ez szerintem egyoldalú <_< Endlos barátom általánosnak nevezhető véleményezése ezt elég korrektül leírja :o de akárhogy nézzük igaza van :D sajnos.. :wacko:

Nagyon jóóóóreggelt mindenkinek!

Tudom bunkó-tirpák dolog ilyen késve...

Üdv neked is székelylendi barátom! :D

Mióta vagy te nyírségi? :(

Link to comment
Megosztás:

Eléggé ;) ;)

Már bocs Pista de ez szerintem egyoldalú <_< Endlos barátom általánosnak nevezhető véleményezése ezt elég korrektül leírja :o de akárhogy nézzük igaza van :D sajnos.. :wacko:

Üdv neked is székelylendi barátom! :)

Mióta vagy te nyírségi? :(

Ha mindent kötekdésnek vesztek, ám legyen. :o

Link to comment
Megosztás:

Már bocs Pista de ez szerintem egyoldalú <_< Endlos barátom általánosnak nevezhető véleményezése ezt elég korrektül leírja :( de akárhogy nézzük igaza van :) sajnos.. :wacko:

Hopp, ezt átolvastam :o

Mármint mit ír le a véleményezése ? Mi az egyoldalú ? Mi a dízel ? Vagy mi az öldöklés ? ;)

Amúgy bármit megeleőzendő is írható a mondatom....

Ja és a válasz nem lett volna komplikált asszem.

Lehet jó az erő, a hang, a füstülés azon videó kapcsán ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha mindent kötekdésnek vesztek, ám legyen. <_<

Nem nekem szokásom kortól és főleg nemtől függetlenül belekötni mindenkibe :wacko: lassan kihúzod a gyufát párónknál..

Link to comment
Megosztás:

Meg megkérdezem tőle, hogy hogy csinálta meg feketére a lámpatestjét és nem mondja el, csak vihog meg szopat hogy fesd be feketére.

Lacika! Eleget matekoztam azon, hogy hogyan csináljam meg. Miért nem használod a fejedet, és találod ki magad? Ezt is elmondtam, csak kihagyod a szövegből. Az anyagi dolgok megint nem értem miért zavarnak. Te is dolgozol, én is dolgozom.

Szép szöveget írt Endlos, csak ezzel az a baj, hogy aki nem szereti az autóját, és megteheti, hogy lecserélje, az le is fogja. Aki szereti és nem teheti meg, az a második kategória. Aki szereti és megteheti, az meg vesz egy másikat, amit használ hétköznapokra, a szeretett autójára meg rálocsol 1millát, és lesz szuper motor, ültetés, kutya######a.

Link to comment
Megosztás:

Lacika! Eleget matekoztam azon, hogy hogyan csináljam meg. Miért nem használod a fejedet, és találod ki magad? Ezt is elmondtam, csak kihagyod a szövegből. Az anyagi dolgok megint nem értem miért zavarnak. Te is dolgozol, én is dolgozom.

Szép szöveget írt Endlos, csak ezzel az a baj, hogy aki nem szereti az autóját, és megteheti, hogy lecserélje, az le is fogja. Aki szereti és nem teheti meg, az a második kategória. Aki szereti és megteheti, az meg vesz egy másikat, amit használ hétköznapokra, a szeretett autójára meg rálocsol 1millát, és lesz szuper motor, ültetés, kutya######a.

Megint mi a baj kicsi zoli? <_<

Link to comment
Megosztás:

Ezt ;) Lehet előre is vissza is olvasgatni, érdekes tanulmány.. <_<

Esetleg ha mondanál egy példát mert így nem rémlik 1 ember sem, aki 1 év alatt "nagy sztár lett" és utánna eladta az autóját :wacko:

Azt aláírom, hogy van aki nagyon sokat költött az autójára az évek alatt és utánna eladta és vette egy másikat, akár más márkából.

De nekem semmi bajom azzal, ha valaki gyarapszik és valamiben kiélte magát és már más érdekli, máshol keresi az örömét ilyen vagy olyan okból :(

Az meg hogy valaki valamiért maga szereli az autóját igen üdvös dolog.

Spec én pl. nem vagyok egy nagy tálentum ilyen dolgok kapcsán, inkább nem kezdek bele /igaz így nehéz belejönni/, mert több kárt okozhatok mint amennyi hasznot hozna dolog + vannak barátaim akik adott esetben segítenek.

Link to comment
Megosztás:

Lacika! Eleget matekoztam azon, hogy hogyan csináljam meg. Miért nem használod a fejedet, és találod ki magad? Ezt is elmondtam, csak kihagyod a szövegből. Az anyagi dolgok megint nem értem miért zavarnak. Te is dolgozol, én is dolgozom.

Szép szöveget írt Endlos, csak ezzel az a baj, hogy aki nem szereti az autóját, és megteheti, hogy lecserélje, az le is fogja. Aki szereti és nem teheti meg, az a második kategória. Aki szereti és megteheti, az meg vesz egy másikat, amit használ hétköznapokra, a szeretett autójára meg rálocsol 1millát, és lesz szuper motor, ültetés, kutya######a.

Ne q.rd föl magad, szúúszáá <_< Az idegeskedéstől jobban hullik az ember haja :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.