Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem, de nem állok le veled vitatkozni. Inkább rádhagyom. <_< Aztán legyél boldog hogy igazad van. (tudás nélkül) :wacko:

Megkérdeztem, hogy miért jó, ha vmi ontja a füstöt, és szar hangja van. Te erre nem vagy képes normális választ adni, tehát érvelni se tudsz a vélt igazad mellett. :(

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit :P

---------------------------------------------------------------

Csoda a lagzikba :) vennem kellett magamnak gatyát, egyik nem melegítőbe sem férek bele <_< na de a lényeg, lőttem 2 érdekességet :o

Egy nagyon szép állapotú 14xe-t:

http://s3.images.www.tvn.hu/2010/09/13/19/...f5ccf597b67.jpg

Szerintem ugyan ezt lőttem le én is nyáron az egyetemnél :wacko:

Az én voltmérőm akkor is jobb :D :D

;) Sanci! Ismerős? ;)

Szééép jah. A szép az, hogy ez megkapná a kék, vagy a ződ raginyát, mert ez ódi, meg mert ez új, és qrva öko :(

Link to comment
Megosztás:

Amúgy azért írtam, mert az enyém is ilyesmi volt amikor meghótt az EGR szelep. :wacko: Eddig talán ez hasonlít rá a legjobban.

Tudom, láttam ;) (Meg "élveztem" is ilyen képességet egy darabig... pfejj de rühelltem <_< tiszta ciki volt elindulni vele este, akár a lámpától is. 1500 körül indulva is köd volt mögöttem, a többi autó lámpafényénél :( )

Link to comment
Megosztás:

Tudom, láttam ;) (Meg "élveztem" is ilyen képességet egy darabig... pfejj de rühelltem <_< tiszta ciki volt elindulni vele este, akár a lámpától is. 1500 körül indulva is köd volt mögöttem, a többi autó lámpafényénél :( )

Amikor elromlott, akkor kellett telivágott nagyfutóval mászkálni...zsaruk megállítottak...Igen igen kicsi gázzal indultunk, nehogy az legyen, hogy odapillantanak és hol az a fehér astra? És mi ez a füst? :wacko: Tegnap belenyomtam vagy 200 kilómétert a kocsiba. Tiszacsegén amikor mentem..ott álltak a zsaruk az út mellett. Elmentem mellettük...egyből be a kocsiba és utánnam. Fater megszólal... na meglátták a sötétítést. Hát bizony. Elsősorban a műbizonylatra voltak kíváncsiak ;)

Link to comment
Megosztás:

Amikor elromlott, akkor kellett telivágott nagyfutóval mászkálni...zsaruk megállítottak...Igen igen kicsi gázzal indultunk, nehogy az legyen, hogy odapillantanak és hol az a fehér astra? És mi ez a füst? <_< Tegnap belenyomtam vagy 200 kilómétert a kocsiba. Tiszacsegén amikor mentem..ott álltak a zsaruk az út mellett. Elmentem mellettük...egyből be a kocsiba és utánnam. Fater megszólal... na meglátták a sötétítést. Hát bizony. Elsősorban a műbizonylatra voltak kíváncsiak :(

Hol hol...elvarázsolódott :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Amikor elromlott, akkor kellett telivágott nagyfutóval mászkálni...zsaruk megállítottak...Igen igen kicsi gázzal indultunk, nehogy az legyen, hogy odapillantanak és hol az a fehér astra? És mi ez a füst? :( Tegnap belenyomtam vagy 200 kilómétert a kocsiba. Tiszacsegén amikor mentem..ott álltak a zsaruk az út mellett. Elmentem mellettük...egyből be a kocsiba és utánnam. Fater megszólal... na meglátták a sötétítést. Hát bizony. Elsősorban a műbizonylatra voltak kíváncsiak ;)

Ezért nem merem megcsinálni... A mostani kékes, randán felrakott vacakra még nem állítottak meg, és nem kérdeztek rá soha, de nagyon csúnya. Tudnék olcsóért fóliát, haverral föltennénk egy délután alatt, csak attól félek hogy ahogy megcsinálnám, helyből rámozdulnának a kékek is :wacko: Annyi pénzem meg még egy darabig nem lesz hogy bizivel, rendesen megcsináltassam <_<

Link to comment
Megosztás:

Ezért nem merem megcsinálni... A mostani kékes, randán felrakott vacakra még nem állítottak meg, és nem kérdeztek rá soha, de nagyon csúnya. Tudnék olcsóért fóliát, haverral föltennénk egy délután alatt, csak attól félek hogy ahogy megcsinálnám, helyből rámozdulnának a kékek is :wacko: Annyi pénzem meg még egy darabig nem lesz hogy bizivel, rendesen megcsináltassam <_<

Én mosolyogva odaadtam neki a bizonylatot...összehasonlította a forgalmiba a rendszámmal, előrement, megnézte a kocsin a rendszámot, majd hátul is megnézte :( Biztosra ment.

Hol hol...elvarázsolódott ;)

Ingárdiumleviószá? ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem, de nem állok le veled vitatkozni. Inkább rádhagyom. :( Aztán legyél boldog hogy igazad van. (tudás nélkül) ;)

Megkérdeztem, hogy miért jó, ha vmi ontja a füstöt, és szar hangja van. Te erre nem vagy képes normális választ adni, tehát érvelni se tudsz a vélt igazad mellett. ;)

Ez olyan mint itthon , hogy : enyém az utolsó szó! Akkor sem jövök ki az asztal alól!!!! <_< :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ezért csipázom a dizeleseket, szívem szerint az ilyen trágyák csövét az utastérbe vezetném és a tulaj legyen a katalizátor!

Mondjuk, lehet h sokdízel ilyen képet mutatna, ha ugyanígy mérnék. Ugye menet közben a szél elviszi a füstöt... <_<

De láttam már benzinest is majdnem ilyen füsttel... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jóóóóreggelt mindenkinek!

Kezdem a legfontosabbal: NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A SZÜLINAPI JÓKIVÁNSÁGOKAT!

Tudom bunkó-tirpák dolog ilyen késve, szégyelem is magam, de annyi meló van mostanában, hogy alig tudok gép elé tévedni.

Ami mostanában velem történt......az nem sok <_<

A szürke friss olajat, szűrőket és fékfolyadékot kapott. Jól érzi magát és betöltötte a 26 ezredik km-t. Tegnap megkezdődött as suli, immáron utolsó évem. Már közel a boldogság. :wacko: Megpróbálok picit aktívabban részt venni a fórumon.

Üdv. mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.