Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem ebből a szorosból ez tetszik még:

http://kepfeltoltes.hu/100912/DSC_3661_www...ltoltes.hu_.jpg

Kicsit életlen, kicsit bemozdult, de az enyém :(

Amúgy ami undorító emberi tulajdonság, hogy van ez a gyönyörű hegyi környezet szerpentinnel, mellette csörgedezik ez a patak, és teledobálják szeméttel...

A szállásunk pedig itt volt:

http://kepfeltoltes.hu/100912/DSC_4166_www...ltoltes.hu_.jpg

Már nem itt fönnt, hanem lent, a templomtól jobbra.

Hát lehet ezt a tájat nem szeretni?

Én beleszerettem. :wacko: Remélem egyszer "élőben" is láthatom. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hjaj, lassan levehetem a "sárkány" titulust és kirakhatom a "nem értek hozzá, de beleszólok"-at. :o

:( ;) ;)

Nekem ebből a szorosból ez tetszik még:

........

Hát lehet ezt a tájat nem szeretni?

Lehet <_< de aki 1x jár ott az biztos, hogy visszavágyik.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Engem 3 éve "mérgezett meg".

Február végén jó lenne visszamenni, csak kicsit parás, mert a telet ott komolyan gondolják ;)

Nem csoda :o ja, annak <_< terepjáró meg tartalék üzemanyag nélkül eszembe nem jutna arra menni.. :wacko:

Áldom az eszét aki felpakolta ennkórra a Cobra 11 részeit :) az ertéel hozott egy hibás döntést :( mostmár nem is nézem a tehetségtelenkiszorítósói miatt.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem csoda :) ja, annak <_< terepjáró meg tartalék üzemanyag nélkül eszembe nem jutna arra menni.. :wacko:

Én Horvátországban paráztam 2004 ben, mikor elindultunk hazafelé Sibenikől negyed tank benzinnel. Gondoltam majd valahol tankolok. Aha, azt hittem ugy van mint nálunk. Nem tudsz menni husz kilométert hogy ne legyen benzinkut. De ott,,,,,,,,,,,, beértünk a sziklás hegységbe, és mintha a vadnyugaton lettem volna. :( Esküszöm azt vártam, hogy Vinnetou kilovagol egy nagy kő mögül. Csak mentek a kilométerek, és sehol semmi. :o Szerintem benzigőzzel gurultam be egy pici kis faluba. Szerencsére volt egy töltőfej. Egyik oldalon 95 ös, a másikon gázolaj. Ennyi. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Az ajtóban lévő gyári fólia az összes nagyobb lyukat betakarja? Szoval mindent, csak a bolhák és csavarok helyeit nem? Tegnap kinyitom az ajtót, és áll a víz a műanyag küszöbön, ma szétszedtem, szilóval körbenyomtama fólia alatt, slagozás, és akkor is vizes... és a zár felett lévő két nagyobb kör alakból csorgadozott oda víz, miután azt is leragasztottam már nem jött víz.

Link to comment
Megosztás:

Az ajtóban lévő gyári fólia az összes nagyobb lyukat betakarja? Szoval mindent, csak a bolhák és csavarok helyeit nem? Tegnap kinyitom az ajtót, és áll a víz a műanyag küszöbön, ma szétszedtem, szilóval körbenyomtama fólia alatt, slagozás, és akkor is vizes... és a zár felett lévő két nagyobb kör alakból csorgadozott oda víz, miután azt is leragasztottam már nem jött víz.

Ööö milyen fólia? Mire jó az? Hogy néz ki egyáltalán? <_<

Nekem nem rémlik, hogy lett ott volna bármilyen fólia, amikor leszedtem a kárpitot.

Link to comment
Megosztás:

Igen, de én arra gondoltam, ha leírja, hogy eddig megállt és szaggatott, de cserélt pumpát és most már csak szaggat, akkor elviekben kizárható a pumpa hibája. Persze ettől még a csatlakozó lehet problémás.

Viszont ha (ütök hasra) cserélt pl. gyertyákat is vagy gyertyakábelt, máris kilőve egy-két hibalehetőség, nem?

Hjaj, lassan levehetem a "sárkány" titulust és kirakhatom a "nem értek hozzá, de beleszólok"-at. ;)

Hát nem tudom itt a győri srácnak az üanyagot kizártuk, mert amikor nem indult benyaszag volt. Elkezdtük átpakolni a gyujtásalkatrészeket az enyémböl, minden csere után próbakör. Kábelek, elosztó, rotor, trafó, modul, a hall-jeladóra tünt el a berángatás egészen 4 napig jó volt, aztán kezdte elölről. :( Szóval nem egyszerű.

Be kéne <_< kivéve a hangszóróét.. ;)

Plussz még az ajtónyitó fémrúd is átmegy rajta. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.