Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerelmes lettem. <_< Egyébként barátaimmal beszéltünk olyanról, hogy heppként elmenni kipróbálni mindenféle erős autót, mintha megvennénk, de mégse, csak próbakör. ;) Ennél is megjátszható lenne lehet. :wacko:

Nem vagytok kicsit naivak ? :(

Csak úgy odaadják a komolyabb kocsikat, hogy perszeeeee, vidd csak el egy próbakörre ;)

Link to comment
Megosztás:

Próbáld meg palmatex-el ;)

Á, kihagytam belőle, nagyon eltartotta a burkolatot az üvegtől. Ahogy néztem elkoptatta a mechanika a burkolatot bellülről, de még nem lyukadt át. Majd ha jobb idő lesz megint kibelezem az utasteret kiszárítani a szivacsokat, elméletileg most már nem ázik be.

Valamelyik nap volt szó a kátyúzásról, mifelénk így szokás <_< ;)

Jelzem, kedd óta így van.. :(

Nálunk meg megáll a platós ifa, a gödör előtt( sárral ,diófalevéllel bélelve) ledobnak két lapát hideg asztfaltot, kétszer rátolatnak oszt cső! :wacko: Lefényképeztem ahogy kilógnak a levelek a folt alól, aztán amikor télen volt egy kátyús cikk a kisalföld on-line-ban ahol éppen magyarázta a közútkezelő nagygóréja, hogy a hideg asztfalt nem tartós bla-bla ...belinkeltem a hsz-emben a képet, és leírtam mi történt . Persze nem válaszolt rá senki, később meg a hsz-em is eltünt. Genyaládák. :o

Link to comment
Megosztás:

mutatja a közlekedők felé hogy legalább tudnak róla! ;)

Még jó <_< az a lyuk igencsak szét tudna rongyolni pár gumit felnistől :) ráadásul "főforgalmú" utcáról van szó :(

Viszont azért csodálkozok, hogy nem lopták még el onnan :wacko: alumónijum tábla :o a brazilok meg 3 házzal arrébb laknak.. :o

Nálunk meg megáll a platós ifa, a gödör előtt( sárral ,diófalevéllel bélelve) ledobnak két lapát hideg asztfaltot, kétszer rátolatnak oszt cső! ;)

Az is több a semminél :D

Link to comment
Megosztás:

:( majd kiszagolják! :o

Vagy csak nem merik mert egyből rajtuk keresnék <_< azok eléggé sínezsfím gyűjtők :wacko: max a raklapot eltüntetik, azzal lehet fűteni, amúgy is hideg van már "fázsik a család, kevís a segíj.." alapon.. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Á, kihagytam belőle, nagyon eltartotta a burkolatot az üvegtől. Ahogy néztem elkoptatta a mechanika a burkolatot bellülről, de még nem lyukadt át. Majd ha jobb idő lesz megint kibelezem az utasteret kiszárítani a szivacsokat, elméletileg most már nem ázik be.

Nálunk meg megáll a platós ifa, a gödör előtt( sárral ,diófalevéllel bélelve) ledobnak két lapát hideg asztfaltot, kétszer rátolatnak oszt cső! <_< Lefényképeztem ahogy kilógnak a levelek a folt alól, aztán amikor télen volt egy kátyús cikk a kisalföld on-line-ban ahol éppen magyarázta a közútkezelő nagygóréja, hogy a hideg asztfalt nem tartós bla-bla ...belinkeltem a hsz-emben a képet, és leírtam mi történt . Persze nem válaszolt rá senki, később meg a hsz-em is eltünt. Genyaládák. ;)

Panaszkodunk, panaszkodunk ? :wacko: :(

Ezeket Erdélyben lőttem:

DSC_3547_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC_3593_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Jajj, van ez is, azt hiszem, ide illik:

DSC_3879_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egyéb kérdés? ;)

Link to comment
Megosztás:

Írd össze a legfontosabb pontokat, mert ez alapján még akármi is lehet. ;) Most is leáll még vagy "csak" szaggat? Hidegen is szaggat?

Bármi ami eltér a szokásostól fontos. <_<

Csak azért mondom, mert az enyém elhagyott pár lovat és melegen szaggat is. Volt cserélve nemrég benzin és minden más szűrő, ac pumpa, gyertyák...

Úgy tudom szaggathat az egr-től vagy a lambda-szonda miatt is.

De ha zöldség amit írtam, majd jönnek a Fiúk és kijavítanak vagy beszólnak. ;)

miota ez van mindig panaszkodok, és ezek nagy részét leirtam már, de akkor összegzem:

azota 1xse állt le csak szaggat

nincs ijen h hideg meleg, akkor csinálja amikor épp kedvetartja :wacko:

most leszedtük az injektor búráját megnéztem nem kulás é, kilett törölgetve, gyújtásnál szintén

utána hazafele a 60km alatt csak eccer baszakodott cinkotánál és utána is akárhogy turtam semmi. :(

Link to comment
Megosztás:

Panaszkodunk, panaszkodunk ? :( ;)

....

Egyéb kérdés? :)

Áá dehogy :D és van :P ott hol van akár csak 1 km szakasz ami tökéletes? :D Elárulom: a frissen készülő, még át nem adott M4 folytatása.. <_<

miota ez van mindig panaszkodok

Én már látom :o egy jó dízel kell neked.. :wacko: ;) :o

Én fest....fényezőhöz viszem az enyémet, csak megvárom amíg a gumi lekopik róla. :)

Akkor gyakorold a tiltást becibált kézivel meg 1-ben kiengedett kuplunggal és hamarabb újul.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hamár gumi....a bal hátsót a Blizt óta nem vittem el gumishoz, azóta pótkerékkel megyek. :( Nagyon kibactam a mesterrel ha kivettem belőle a szöget? :wacko:

Nemnagyon <_< felnyomja legalább 3 bar-ra, megkeni egy kis lével és azonnal kiadja hol is van az a lik.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Áá dehogy ;) és van ;) ott hol van akár csak 1 km szakasz ami tökéletes? :( Elárulom: a frissen készülő, még át nem adott M4 folytatása.. <_<

Voltak jó részek, viszont néha kritikán aluli amit ott útnak neveznek...

Nagyvárad elkerülő is...

Képek a Békás-szorosban készültek, hát az is...

De Király-hágótól Kolozsvárig már zsír (és a táj is egyre szebb lesz).

17es alufelnit meg ültetett kocsikat valahogy keveset láttunk :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Panaszkodunk, panaszkodunk ? ;) ;)

Ezeket Erdélyben lőttem:

http://kepfeltoltes.hu/100912/DSC_3547_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/100912/DSC_3593_www...ltoltes.hu_.jpg

Jajj, van ez is, azt hiszem, ide illik:

http://kepfeltoltes.hu/100912/DSC_3879_www...ltoltes.hu_.jpg

Egyéb kérdés? :o

Csak hozzászólás. :D Ez a középső kép gyönyörű. <_<

miota ez van mindig panaszkodok, és ezek nagy részét leirtam már, de akkor összegzem:

azota 1xse állt le csak szaggat

nincs ijen h hideg meleg, akkor csinálja amikor épp kedvetartja :)

most leszedtük az injektor búráját megnéztem nem kulás é, kilett törölgetve, gyújtásnál szintén

utána hazafele a 60km alatt csak eccer baszakodott cinkotánál és utána is akárhogy turtam semmi. :o

De nehéz észbentartani kinek mi a problémája, hiszen vagyunk páran. :D

Ha "egyben" látni a dolgokat, könnyebb ötleteket adni. Ilyenkor plusz segítség, ha melléírod miket cseréltél mostanában üzemanyag és gyújtás vonalon. :wacko:

Mondjuk én még azt sem tudom, hogy a tiédben van-e egr... :(

Link to comment
Megosztás:

Már teljesen leeresztett, és elvált a felnitől. ;)

Nem nagy probléma azt visszarobbantani a helyére :) amúgy meg belülről látszik a nyoma <_< főleg ha régebb óta van benne az a szeg.. :o

17es alufelnit meg ültetett kocsikat valahogy keveset láttunk :(

Gondolom :wacko: na majd lesz ott még így se.. ;)

Link to comment
Megosztás:

De nehéz észbentartani kinek mi a problémája, hiszen vagyunk páran. ;)

Ha "egyben" látni a dolgokat, könnyebb ötleteket adni. Ilyenkor plusz segítség, ha melléírod miket cseréltél mostanában üzemanyag és gyújtás vonalon. <_<

Mondjuk én még azt sem tudom, hogy a tiédben van-e egr... :(

Az a baj, hogy ahogy Day is írta lehet egy egyszerű csatlakozó kontakthiba akár a gyujtás, akár az üanyagellétés oldalon. Rázkódásra néha kihagy a pumpa, vagy elmegy a szikra. Na aztán ezt megtalálni.... :wacko: Én majd egy évíg szivtam a kontaktos AC-csatival. Időnként nem indult a kocsi köszörültem vagy 2-3 percig, egyszercsak elkapta. Olyan sohase volt, hogy leállt, vagy rángatott, csak nem indult. Aztán egyszer szerencsére otthon egyáltalán nem indult el, ne ekkor aprólékos hibafelderítéssel órák alatt elértem az AC-csatiig. Egyszerűen csak feszíteni kellett a lábain, és azóta jó.

Link to comment
Megosztás:

Csak hozzászólás. ;) Ez a középső kép gyönyörű. <_<

De nehéz észbentartani kinek mi a problémája, hiszen vagyunk páran. ;)

Ha "egyben" látni a dolgokat, könnyebb ötleteket adni. Ilyenkor plusz segítség, ha melléírod miket cseréltél mostanában üzemanyag és gyújtás vonalon. :wacko:

Mondjuk én még azt sem tudom, hogy a tiédben van-e egr... :(

C14NZ és X14NZ, tehát 1.4 8 szelepesekben nincs EGR, 1.6ban van már és asszem 1.8-ban is. 2 litereseknél már úgy tudom a C20NE (2.0 liter 8 szelep) motornak nincsen.

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy ahogy Day is írta lehet egy egyszerű csatlakozó kontakthiba akár a gyujtás, akár az üanyagellétés oldalon. Rázkódásra néha kihagy a pumpa, vagy elmegy a szikra. Na aztán ezt megtalálni.... <_< Én majd egy évíg szivtam a kontaktos AC-csatival. Időnként nem indult a kocsi köszörültem vagy 2-3 percig, egyszercsak elkapta. Olyan sohase volt, hogy leállt, vagy rángatott, csak nem indult. Aztán egyszer szerencsére otthon egyáltalán nem indult el, ne ekkor aprólékos hibafelderítéssel órák alatt elértem az AC-csatiig. Egyszerűen csak feszíteni kellett a lábain, és azóta jó.

Igen, de én arra gondoltam, ha leírja, hogy eddig megállt és szaggatott, de cserélt pumpát és most már csak szaggat, akkor elviekben kizárható a pumpa hibája. Persze ettől még a csatlakozó lehet problémás.

Viszont ha (ütök hasra) cserélt pl. gyertyákat is vagy gyertyakábelt, máris kilőve egy-két hibalehetőség, nem?

Hjaj, lassan levehetem a "sárkány" titulust és kirakhatom a "nem értek hozzá, de beleszólok"-at. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként elég komolyan elkezdett beázni a kocsim. Jobb oldali tükörháromszög alól folyik a víz, meg a bal első ajtó ablak tetejéről, tökig felhúzott ablak felső részénél. :wacko: Esetleg a tetősínt kéne már kitakarítanom vagy mi a rák lett vele? Az oké hogy hátul ázik, mert kimaradt egy darabka beszereléskor, már be van szerezve csak berakni kéne a jobb hátsó oldalablakhoz... <_< :(

Link to comment
Megosztás:

Csak hozzászólás. :wacko: Ez a középső kép gyönyörű. <_<

Nekem ebből a szorosból ez tetszik még:

DSC_3661_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kicsit életlen, kicsit bemozdult, de az enyém :(

Amúgy ami undorító emberi tulajdonság, hogy van ez a gyönyörű hegyi környezet szerpentinnel, mellette csörgedezik ez a patak, és teledobálják szeméttel...

A szállásunk pedig itt volt:

DSC_4166_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Már nem itt fönnt, hanem lent, a templomtól jobbra.

Hát lehet ezt a tájat nem szeretni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.