Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem tudom, mi értelme volt megcsinálni...

A fíling :o haverom 3 Ladát nyúzott meg ;) aztán jött egy stift mk2, utána egy egyhattizenhatvé sedan amivel holt matton keresztül szaladt egy udvaron :wacko: most meg egy Almerával riogatja a népet ha el nem vitte a bank a hátsója alól <_< jja, a DKV-nál dolgozik.. :(

Magyarul?

Hja ;)

Link to comment
Megosztás:

...Mizujs Dita? Hogy vagy? Régen beszéltünk. ;) Mindenki jól van? :o Nem voltam pár napig..De biztos észrevettétek.

Valamikor kereslek ma. :D

...Meg nincs egy leleményes férfi a környéken aki felállítja a sátort ugye? :o ...

Onnan már nem laksz olyan messze, majd elmegyek érted. :)

Pfff! Ember! A kávéba kávét kell rakni, nem 2 kiló cukrot. :( Az sokat elárul, ha elmondom, hogy a munkatársaim szerint kávé folyik az ereimben és nem vér? <_< Nagyon sokat iszok. Itthon 2,5 decis bögreszámra, melóhelyen meg decis pohárban. Általában 6-8 adagot tuti megiszok és ebbe még nincs benne a gépi kávé. ;) Volt mikor már túl sokat ittam és valóban az ember álmos lesz és fáradt, de mellette meg annyira dolgozik a szív, hogy képtelenség elaludni, nameg a fejfájás se kellemes, amit okoz a túlzott koffeinfogyasztás.

Hűűű, ez rengeteg. :wacko: Nyugtass meg, hogy nem erőset iszol vagy legalább hígítod egy kis tejjel és úgy jön ki ez a mennyiség.

Link to comment
Megosztás:

Valamikor kereslek ma. :D

Szavadon foglak! ;)

A fíling :o haverom 3 Ladát nyúzott meg :) aztán jött egy stift mk2, utána egy egyhattizenhatvé sedan amivel holt matton keresztül szaladt egy udvaron ;) most meg egy Almerával riogatja a népet ha el nem vitte a bank a hátsója alól <_< jja, a DKV-nál dolgozik.. :o

Mondjuk a ladás feeling az tényleg jó :D Útközbe debrecen-ábrány között kifogyott a benzin...meg leugrott a vonóhorogról a futó, és az árokba kötött ki :wacko: na meg a rallyzások, meg télen ahogy dobálja a seggét. Sok emlék van arról a kocsiról.. Mentünk ki a gabonaföldre eső után, homokúton bele vagy 40el a tócsába..moci beázott, csak gőzölt, nem indult újra :( Meg kellett várni meg kiszárad. Addig ott álltunk a vízbe, és a rómaiak kutyái akik a tanyán laktak ott lihegtek meg ugattak körülöttünk.

Link to comment
Megosztás:

Hűűű, ez rengeteg. :( Nyugtass meg, hogy nem erőset iszol vagy legalább hígítod egy kis tejjel és úgy jön ki ez a mennyiség.

Valamikor a HM-nél én is vödörszámra nyakaltam <_< napi 1.5-2 liter töménynek mondhatót lenyeltem :wacko: a rekordom pedig 93 óra folyamatosan talpon.. ;)

Mondjuk a ladás feeling az tényleg jó :D Útközbe debrecen-ábrány között kifogyott a benzin...meg leugrott a vonóhorogról a futó, és az árokba kötött ki ;) na meg a rallyzások, meg télen ahogy dobálja a seggét.

A legtutibb mégis a kora parkolóban körbesétálni egy platz közepén hagyott bevásárló kocsi körül párszor.. :D :o :o :)

Link to comment
Megosztás:

Én is rákészültem. Tegnap nem is jöttem haza, bent aludtam Pesten. <_<

Azért elállhatna már. :wacko:

Ja nekem úgy volt, hogy tegnap viszem a kocsit fényezőhöz. Na mondom akkor kecső sztornó. De végül nem tudtam vinni mondom ok akkor Kecskemét. De el maradt. Jövőhéten viszem valszeg a kocsit. Szóval jól kijött:D

Link to comment
Megosztás:

A legtutibb mégis a kora parkolóban körbesétálni egy platz közepén hagyott bevásárló kocsi körül párszor.. :D :o :o :)

jaja. Uncsitesó valami kis dobozkát tett bele utólag, ami vezérli a gyújtást <_< De mondjuk az igencsak vandál egy lada. Bár a fogyazstása is.. x>10L :wacko:

De az a rallyzás... ;) az császár volt. ;) Amikor befejeztük a kört, akkor a pálya első kanyarába még csak lefele szállt a felcsapott por :(

Link to comment
Megosztás:

Átbeszéltük ezt nemrég. Van aki szerint használhatatlan kategória az, ami neki van, Tiv meg pár éve nyüstöli már.

Van konkrét kiszemelt ?

Még nincs kiszemelt! Eddig csak nézelődtem! Azért érdeklődök hogy egyáltalán tudjam milyen kategóriát keressek!Ezért kértem segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Ja nekem úgy volt, hogy tegnap viszem a kocsit fényezőhöz. Na mondom akkor kecső sztornó. De végül nem tudtam vinni mondom ok akkor Kecskemét. De el maradt. Jövőhéten viszem valszeg a kocsit. Szóval jól kijött:D

Hát jövő hét már nekem se jó és annak se akivel mennék. :(

Azért kész kalandtúra ilyenkor vezetni, nemrég értünk haza. Jobbik esetben csak a sáv felén áll a víz Pesten és errefelé.

Bár gondolom ez máshol sincs másképp.

A Suzukis elöttem legalább háromszor váltott sávot, anélkül hogy akarta volna. Úgyhogy a mellettem lévővel hagytunk neki helyet, míg összeszedi magát. <_<

Egy caravanos márkatársat meg be kellett húzni az egyik lámpánál. :wacko: Nem unatkoztam. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.