Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát nem tudom...a felszereltség oké, de szerintem a jobb oldalán 3 színárnyalat is fellelhető...1: sárvédő, 2: jobb első ajtó, 3: hátsó rész.

VAgy csak káprázik a szemem? :wacko:

Képet annyira nem néztem, sajnos amit a képen látsz nem biztos hogy olyan a valóságban is.

Pl egy piros astrát találtam neten isuzu volt az is, képen minden szép volt. De amikor elmentünk megnézni <_<

Azon csak a teljes újrafényezés segített volna. Olyan matt volt.

Link to comment
Megosztás:

Hogyan lenne keserű a kávé? Alig teszek bele 3 anál cukrot, és tök édes lesz. ;)

Szerintem meg szép, de mitől érdekes? Biztos látni kellene, de nem látom, tetősín? <_<

Pfff! Ember! A kávéba kávét kell rakni, nem 2 kiló cukrot. :( Az sokat elárul, ha elmondom, hogy a munkatársaim szerint kávé folyik az ereimben és nem vér? :wacko: Nagyon sokat iszok. Itthon 2,5 decis bögreszámra, melóhelyen meg decis pohárban. Általában 6-8 adagot tuti megiszok és ebbe még nincs benne a gépi kávé. ;) Volt mikor már túl sokat ittam és valóban az ember álmos lesz és fáradt, de mellette meg annyira dolgozik a szív, hogy képtelenség elaludni, nameg a fejfájás se kellemes, amit okoz a túlzott koffeinfogyasztás.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Szeretnék vásárolni 500-600 ezer Ft közötti összegért egy 1996 vagy utáni Astra F-et. A környékben a következő motorizáltságuakat találtam:

1.4 60LE

1.4 82LE Ha minden igaz ebben kb 170 ezer km van.

1.6 16V 100LE

1.7TD 82LE

A 60 LE-set ismerem mivel 1999-ben vásároltunk egy ilyet újonnan tehát az tudom milyen, semmi gondom nem volt vele. Az 1.6-os mennyire eszi az olajat? A dízel meg mennyire tartós? Elvileg 160 ezer km környékén van a kocsiban, érdemes egyáltalán megvenni ennyi km-rel dieselt? Mennyivel fogyaszt kevesebbet?

Ezek lennének azok:

Astra 1.4 60LE

Astra 1.4 82LE

Astra 1.6 16V

Astra 1.7TD

Szerintetek melyiket célszerű megvenni?

Az 1.6 16vtől én távol maradnék, mert gyakori a magas olajfogyasztás.

1.4 8v 60ló az szerintem kevés a biztonságos közlekedéshez.

1.4 16v 82ló jó választás lehet. Az egy jó motor, az autó többi része kérdéses.

1.7td 82ló. Isuzu dízel. Ezek is jó motorok, viszont drágább hozzá minden, ha esetleg cserélni kell. Az a 170e km valszeg nem annyi..

Ha a fogyasztásra mész, akkor a dízel a nyerő mindenképp. Bár ha meg valami baja van, akkor zsebbe nyúlós. De melyik nem az.

Az az 1.4 82 ló csak nyolc szelepes. valószínűleg C14SE... :wacko: Az 1.4 16V, mint az enyém, 90 lovas... <_<

Link to comment
Megosztás:

Pfff! Ember! A kávéba kávét kell rakni, nem 2 kiló cukrot. :wacko: Az sokat elárul, ha elmondom, hogy a munkatársaim szerint kávé folyik az ereimben és nem vér? <_< Nagyon sokat iszok. Itthon 2,5 decis bögreszámra, melóhelyen meg decis pohárban. Általában 6-8 adagot tuti megiszok és ebbe még nincs benne a gépi kávé. :( Volt mikor már túl sokat ittam és valóban az ember álmos lesz és fáradt, de mellette meg annyira dolgozik a szív, hogy képtelenség elaludni, nameg a fejfájás se kellemes, amit okoz a túlzott koffeinfogyasztás.

Munkahelyemen majdnem ilyen kávéfőző van.

Szerinted mennyit iszom ? ;)

jura_impressa_500_ultra_digitalis_kavegep_20260156_1_F.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nekem is olyan váltógombom van :( Igaz előző tulaj kezenyomán ;)

Én nem szeretem az ilyet, Opelben legyen Opel váltógomb. :o Én nem tennék bele Audi gombot akkor sem, ha térdig gázolnák benne.

Pfff! Ember! A kávéba kávét kell rakni, nem 2 kiló cukrot. :wacko: Az sokat elárul, ha elmondom, hogy a munkatársaim szerint kávé folyik az ereimben és nem vér? <_< Nagyon sokat iszok. Itthon 2,5 decis bögreszámra, melóhelyen meg decis pohárban. Általában 6-8 adagot tuti megiszok és ebbe még nincs benne a gépi kávé. ;) Volt mikor már túl sokat ittam és valóban az ember álmos lesz és fáradt, de mellette meg annyira dolgozik a szív, hogy képtelenség elaludni, nameg a fejfájás se kellemes, amit okoz a túlzott koffeinfogyasztás.

Én meg alig kávézom, igaz mostanában kicsit elszálltam de ha megkíválnak valamivel nem tudok nemet mondani. :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenki!

Segítségeteket kérném univerzális könyöklő témájában! Legnagyobb gondom hogy milyet vegyek (nem a színére és formájára gondolok) és azt hogy tudom felszerelni! Még nem láttam közelről beszerelt állapotban egyet sem! Szélességre mekkora ami maximum befér? Esetleg ha valakinek van a kocsijába, egy fényképet szívesen elfogadnék a rögzítéséről! Segítségeteket előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenki!

Segítségeteket kérném univerzális könyöklő témájában! Legnagyobb gondom hogy milyet vegyek (nem a színére és formájára gondolok) és azt hogy tudom felszerelni! Még nem láttam közelről beszerelt állapotban egyet sem! Szélességre mekkora ami maximum befér? Esetleg ha valakinek van a kocsijába, egy fényképet szívesen elfogadnék a rögzítéséről! Segítségeteket előre is köszönöm!

Átbeszéltük ezt nemrég. Van aki szerint használhatatlan kategória az, ami neki van, Tiv meg pár éve nyüstöli már.

Van konkrét kiszemelt ?

Link to comment
Megosztás:

Nembaj, akkoris ;)

AKárhányszor vezettem zsigát, nem csinált ilyet. Pedig volt, hogy rallyztunk uncsitesóval, ott aztán pörgettük rendesen...de semmi ilyen hang. :wacko:

Érdekes

Nem láttál még Opel mocit ezerkecsóban? :D

Mégis mi? :( E Kadett CaraVAN :D

Én nem szeretem az ilyet, Opelben legyen Opel váltógomb. :o Én nem tennék bele Audi gombot akkor sem, ha térdig gázolnák benne.

Én meg alig kávézom, igaz mostanában kicsit elszálltam de ha megkíválnak valamivel nem tudok nemet mondani. :P

Helyes :D

Már megint? <_< Miféle részeges az amelyik csak egy kocsmába jár? ;) :) :o :)

Link to comment
Megosztás:

Nem láttál még Opel mocit ezerkecsóban? :(

Mégis mi? <_< E Kadett CaraVAN ;)

Opel mocit még nem. őőő.... Dízel 1es Golf motort viszont már igen. Fater munkatársa járt régen egy olyan ladával...fura volt ahogy dízelesen ketyegett. No meg az egész nagyon át volt buherálva is, mert onnantól frontos ezerkecsó lett. (nagyon hibrid torzszülemény volt ) :wacko: Nem tudom, mi értelme volt megcsinálni...miért nem vett akkor már egy 1es golfot. Sokkal kényelmesebb, komfortosabb mint egy zsiga. ( Régen a zsiga után közvetlenül 1es golfot vettünk, 1.6D motorral ) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.