Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A koffein a szívizom összehúzódás erejét növeli, valamint van valamennyi élénkítő hatása is. De egy bizonyos mennyiség fölött, már nem élénkít, hanem ellenkezőleg. Viszont a szív meg dübögni fog... <_<

Másrészt a pillanatnyi koffein bomba után még rosszabb lesz,mint előtte.

Meg rohadt keserű is.Megelőzöm a kérdést: a sör nem keserű! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nem fikázva érdekes, azt a szót én nem használom csúnya dolgokra ;) Hanem..olyan szokatlan látvány. De valóban szép. Nekem is tetszik.

ilyen kis hátsószárnyat majd én is akarok.. <_< maaajd vmikor :wacko:

A mostani előtt nekem ilyenem volt, csak bordóban. 1.3-as, központi befecsis motorral... ;)

Úgy ment mint a fene, csak hiányzott belőle az 5. fokozat... :(

Link to comment
Megosztás:

A mostani előtt nekem ilyenem volt, csak bordóban. 1.3-as, központi befecsis motorral... ;)

Úgy ment mint a fene, csak hiányzott belőle az 5. fokozat... :(

3 ajtós caravan cseppkadett? Húúú... 1 ismerősöm mondta, hogy nemrég egy ilyet látott 1 bontóban.

Egyszer láttam a vaterán tizenvalamennyiért, akkor nem érdekelt pedig pótféklámpa is volt benne. <_<

Tizenpárezret megér :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok srácok,

Nem tudjátok hol lehetne váltókarhoz olyan takaró bőrt/műbőrt szerezni? Sajna varrni nem tudok.

Illetve a váltógombom eléggé laza, nem kicsit ki van már tágulva, azt lehet cserélni?

(már csak ez a két dolog csúnyácska a kocsiban)

köszi

Nekem ilyen van: Klikk ide Megoszlanak a vélemények klubon belül, de nekem tetszik <_< . Bár nagyon tetszik az igényes váltógombbőrözés.....Egy bőrművestől láttam még Budapesten....Ku*va szép lett amit csinált, alumíniumhuzalból hímezte bele a fokozatokat, meg az opel emblémát!! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

<_< :wacko:

Laci, amúgy ilyen szárnyat nagyon ritkán találsz olcsón. Ebayen is drágán szoktak elmászni. :(

Hát, biztos nem bontós darabok ;) Meg az ára se az

figyelmetlen voltam, mert az enyém 4(+csomagtér) ajtós volt...

De szerintem belül nagyobb volt mint az F caravan-ok

Igen. Multkor Veled beszéltük ugye? hogy a E Kadett caravan nagyobb mint az astra F caravan belülről. Keresztanyáméknak volt régen.

Link to comment
Megosztás:

Hát, biztos nem bontós darabok <_< Meg az ára se az

Igen. Multkor Veled beszéltük ugye? hogy a E Kadett caravan nagyobb mint az astra F caravan belülről. Keresztanyáméknak volt régen.

Igen, a múlthét pénteken...két darab egyszemélyes heverőt simán belepaszíroztam...és gyanítom, hogy egy sutyuki stift még melléfért volna! :wacko:

Bezzeg a mostaninak a csomagtartójába nem sok minden fér... :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.