Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na akkor holnap flex, nekem nem lesz gond visszaakasztani, én gyúrok ám! :wacko: Kösz a tanácsot! :(

Kiváncsi vagyok hányszor baszod majd oda az ujjad. <_<

Én bevittem a céghez és satuba volt befogva,de még így is kollegámmal ketten raktuk a helyére,nem gyengusz a rugó és murva nehéz megfogni fogóval rendessen.

Link to comment
Megosztás:

Kiváncsi vagyok hányszor baszod majd oda az ujjad. :wacko:

Én bevittem a céghez és satuba volt befogva,de még így is kollegámmal ketten raktuk a helyére,nem gyengusz a rugó és murva nehéz megfogni fogóval rendessen.

Majd leírom élményeimet, ha lesz mivel. ;) Úgyis leveszem a szélvédő alatti burkolatot, ahhoz meg pont le kell venni a lapátokat. Hátul nem merek rajta feszíteni, hátha letörli a betüket. :( Egyszer volt olyan, hogy parkolóban ülve vártam az asszonyt, pont a műszerfal alatt kotorásztam amikor jött egy szórólapos csákó, ahogy felegyenesedtem elnyomtam a kart, kivertem a kezéből a szórólapot, ahogy tette volna be a lapát alá. És nem hitte el, hogy nem szándékos volt. <_< ;)

Link to comment
Megosztás:

A fővárosi esetleges korlátozáson kívül van valami hátrányom belőle ha én nem kérek jó besorolást?

Nem mert sajnos a motorkódod C-s, ezért euro 1-es.

Jaja, hiába ugyanaz a motorunk, mint az X14NZ, a bürokrácia az bürokrácia :(

Jó sok eladó facelift előtti Astra lesz, ha ezt bevezetik.

Már bevezették, augusztusban. <_< Legközelebbi szmogriadó vagy egyéb okból történő korlátozásnál már a matricás rendszer lesz érvényben. Kivéve akinek még (nekem pl) a régi rendszer szerinti zöldkártyája van. Ott ugyanúgy a zöldesek egyenértékűek a kékekkel és zöldekkel, a sárga meg a feketével és pirossal. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nem mert sajnos a motorkódod C-s, ezért euro 1-es.

Már bevezették, augusztusban. <_< Legközelebbi szmogriadó vagy egyéb okból történő korlátozásnál már a matricás rendszer lesz érvényben. Kivéve akinek még (nekem pl) a régi rendszer szerinti zöldkártyája van. Ott ugyanúgy a zöldesek egyenértékűek a kékekkel és zöldekkel, a sárga meg a feketével és pirossal. :wacko:

Hát ez van. Nincs lehetőségem kocsit cserélni, talán majd csak akkor ha letelik róla a hitel 5 év múlva, akkor majd veszek egy uccsó kiadású F-et, az aszonygya hogy akkor lesz pont 13 éves. :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok srácok,

Nem tudjátok hol lehetne váltókarhoz olyan takaró bőrt/műbőrt szerezni? Sajna varrni nem tudok.

Illetve a váltógombom eléggé laza, nem kicsit ki van már tágulva, azt lehet cserélni?

(már csak ez a két dolog csúnyácska a kocsiban)

köszi

Link to comment
Megosztás:

Univerzális kapható sokhelyen tuning bolt, hasonló. Miért nem tudsz varni? Mi nincs, tű vagy cérna? <_<

Nincs kezem, de a viccet félre téve! Van otthon tű de sajnos híába mondon nekik mi kell nem csinálják meg hiába fenyegetem őket, hogy bedobom a szénakazalba. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

De zord vagy :( :wacko:

Há most miért, én is úgy vartam. A végét kézzel fejeztem be, mert ha akkora lyukat hagyok, hogy át tudjam húzni a gombon, akkor nagyon ráncolódott. Így hát az uccsó 5 centit nem varrtam végig, csak azután, hogy átbujtattam rajta a gombot.

Nincs kezem, de van otthon de sajnos híába mondon nekik mi kell nem csinálják meg hiába fenyegetem őket, hogy bedobom a szénakazalba. <_<

Pölö itt is van:Klikk ! De rengeteg helyen árulják.

Link to comment
Megosztás:

Há most miért, én is úgy vartam. A végét kézzel fejeztem be, mert ha akkora lyukat hagyok, hogy át tudjam húzni a gombon, akkor nagyon ráncolódott. Így hát az uccsó 5 centit nem varrtam végig, csak azután, hogy átbujtattam rajta a gombot.

Pölö itt is van:Klikk ! De rengeteg helyen árulják.

Nagyon szépen köszönöm <_<

Link to comment
Megosztás:

Há most miért, én is úgy vartam. A végét kézzel fejeztem be, mert ha akkora lyukat hagyok, hogy át tudjam húzni a gombon, akkor nagyon ráncolódott. Így hát az uccsó 5 centit nem varrtam végig, csak azután, hogy átbujtattam rajta a gombot.

Nembaj, akkoris :wacko:

AKárhányszor vezettem zsigát, nem csinált ilyet. Pedig volt, hogy rallyztunk uncsitesóval, ott aztán pörgettük rendesen...de semmi ilyen hang. <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok srácok,

Nem tudjátok hol lehetne váltókarhoz olyan takaró bőrt/műbőrt szerezni? Sajna varrni nem tudok.

Illetve a váltógombom eléggé laza, nem kicsit ki van már tágulva, azt lehet cserélni?

(már csak ez a két dolog csúnyácska a kocsiban)

köszi

Itt a srác, de a Vaterán is hirdeti magát.

A váltógombot meg bármelyik autósboltban kapsz. Le kell tekerni, rántani a régit.

Link to comment
Megosztás:

Azt tudod fater,hogy bizonyított tény,hogy a kávé koffeinje nem hogy felpörget,de még el is álmosít...

A koffein a szívizom összehúzódás erejét növeli, valamint van valamennyi élénkítő hatása is. De egy bizonyos mennyiség fölött, már nem élénkít, hanem ellenkezőleg. Viszont a szív meg dübögni fog... <_<

Link to comment
Megosztás:

Ma hűtlen voltam... :( <_<

Meg kellet csinálnom egy sutyuki stift bal első belső kilincsét... ;)

Remélem az enyém nem haragudott meg... ;) Mondjuk nem is láthatta...De vettem neki egy lityi olajat, mert már a nívó alsó egyharmadában van a szint...és ugye holnap megyek Pestre, meg Vácra és vasárnap meg majd haza...inkább legyen nálam... :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ma hűtlen voltam... :( <_<

Meg kellet csinálnom egy sutyuki stift bal első belső kilincsét... ;)

Remélem az enyém nem haragudott meg... :o Mondjuk nem is láthatta...De vettem neki egy lityi olajat, mert már a nívó alsó egyharmadában van a szint...és ugye holnap megyek Pestre, meg Vácra és vasárnap meg majd haza...inkább legyen nálam... :wacko:

Nem szép dolog, én meg jöttem haza a tecsóból, és látom egy egy F-et felnyitott mociháztetővel vészvillogóval az út szélén. ;) Megálltam mellette aztán látom, hogy csóka csak az ablakmosótartályt tölti fel. :o Hogyan is gondolhattam, hogy a kocsi rossz?! :)

Link to comment
Megosztás:

Ma amikor a szerelőnél voltam, jött egy Daewo-s pali, hogy olvassa ki a hibakódot. Amikor beállt a műhelybe, kérdezte tőle a szerelő van e benne olaj, mert mikor inditotta, nagyon szar hangja volt. Azt mondta a pali, persze hogy van, nem jelzett semmit a lámpa. :o Mikor a szerelő megnézte, nem ért bele a nívópálca. :wacko: :(

Kérdi mikor volt olajcsere? Ő nem tudja. <_<

Rajta volt a cetli, közel volt a 15 ezerhez.

Na akkor azt is cseréljük ki, mert nincs értelme csak ráönteni két litert.

Baccus, nem jött le belőle két liter fáradt olaj. ;) ;)

Alig tudta elmagyarázni neki a szerelő, hogy a lámpa csak akkor jelezne, ha már nincs olajnyomás. Olajszintet nem jelzi. :)

Link to comment
Megosztás:

Éppen holnap megyünk Balaton-tökömtudjahova nézni egy B-corsát haverom barátnőjének. Kíváncsi leszek milyen lesz...

Fekete, 1,4-es, klímás??? Beszámolnál, róla, ha megjöttél? Már szemeztem vele én is ( asszonykámnak kéne) csak valamiért túl óccónak tűnik.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.