Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát szerintem is... mögöttem egy sudribunkó buckaparaszt barom nem így gondolta ma, és eszeveszett dudálásba kezdett, majd amikor látta, hogy nem érdekel, akkor konkrétan belémjött hátulról... hallottam, hogy oldalról megsúrolta a kocsit, lehetett hallani... erre azért csak elálltam onnan, kiszálltam, de láttam, hogy a kocsival nem lett semmi (remélem a lökhárító lekarcolta a fényezését rendesen), aztán közben már jöttek is ki, úgyhogy inkább szépen visszaszálltam és elmentem.

Amúgy volt másik szabad kútfej. Sötétkék Citroen Xsara... benne meg a sötét barom.

Gondolkoztam, hogy kiszálljak-e csinálni a balhét, de mivel nem volt semmi, nem bocsátkoztam konfliktusba. Nem tudom, mi lett volna, ha tényleg komoly a dolog...

Hülyeállat....

Ezt is csak addig csinálja amíg valaki kiszáll és összcsomagolja.

Link to comment
Megosztás:

Ez melyik kútnál volt, ha fehérváron volt? <_< Egyébként nem illik lelépni meg ha egyedül vagy, akkor hogy mész arrébb miközben fizetsz? :( Addig úgyse tankolhat a kútfejből, amiből te is, amíg ki nem fizetted. Ha meg egyszer visszatetted a pisztolyt, újra nem tudod levenni, hogy beinduljon a szivattyú, csak fizetés után. Hülyék az emberek, ennyi és sajnos egyre kisebb százalék a normális, mert növekszik a "majdnem emberek" száma. :wacko:

A Széchenyi és a Horvát István kereszteződése közelében van egy ilyen kék, azt hiszem, GP a neve.

Az előttem levő kút is szabad volt (amikor odamentem, még tankoltak ott), csak a szerencsétlen barom nem fért el köztem és a velem párhuzamosan tankoló között, megkerülni meg nem volt kedve, gondolom.

Igen, lehet, nekem kellett volna összecsomagolnom, de őszintén szólva, nem vagyok egy csillagharcos, és konkrétan annyira meglepődtem, hogy ilyen is van, hogy nem is tudtam, mit kellene mondanom vagy tennem abban a szent pillanatban. Hát a sötétített BMW-re biztos nem dudál rá, gondolom nem akarja, hogy néhány boxos beépítse az arcát a betonba.

Link to comment
Megosztás:

Ez melyik kútnál volt, ha fehérváron volt? <_< Egyébként nem illik lelépni meg ha egyedül vagy, akkor hogy mész arrébb miközben fizetsz? :( Addig úgyse tankolhat a kútfejből, amiből te is, amíg ki nem fizetted. Ha meg egyszer visszatetted a pisztolyt, újra nem tudod levenni, hogy beinduljon a szivattyú, csak fizetés után. Hülyék az emberek, ennyi és sajnos egyre kisebb százalék a normális, mert növekszik a "majdnem emberek" száma. :wacko:

Amikor szeszt tankolok, aztán ugye odatolom a benzines kútfejhez a kocsit, jön a csóka, látja nem áll senki az etanolnál, leakasztja, persze nem jön, mert én még nem fizettem, pont a benyát nyomatom a tankba. Nézi, nem érti, benéz, nincs senki, há mé nem jön? Visszarakja, leakasztja mégegyszer, most se érti kérdi mi van ezzel? Mondom nem tudom, az előbb még jó volt. ;) Bemegyek, rendezem a számlát, indítok, hallom a hátam mögött, na most már folyik, előbb mi a szar volt vele?! ;)

Link to comment
Megosztás:

Amikor szeszt tankolok, aztán ugye odatolom a benzines kútfejhez a kocsit, jön a csóka, látja nem áll senki az etanolnál, leakasztja, persze nem jön, mert én még nem fizettem, pont a benyát nyomatom a tankba. Nézi, nem érti, benéz, nincs senki, há mé nem jön? Visszarakja, leakasztja mégegyszer, most se érti kérdi mi van ezzel? Mondom nem tudom, az előbb még jó volt. :wacko: Bemegyek, rendezem a számlát, indítok, hallom a hátam mögött, na most már folyik, előbb mi a szar volt vele?! :(

Nem akarok nagy hülyeséget kérdezni, de azt a pár métert nem tudná megtenni a kocsi az etanollal, meg azzal, ami még benne volt? Vagy az úgy nagyon nem lenne jó valamiért? <_<

Link to comment
Megosztás:

Amikor szeszt tankolok, aztán ugye odatolom a benzines kútfejhez a kocsit, jön a csóka, látja nem áll senki az etanolnál, leakasztja, persze nem jön, mert én még nem fizettem, pont a benyát nyomatom a tankba. Nézi, nem érti, benéz, nincs senki, há mé nem jön? Visszarakja, leakasztja mégegyszer, most se érti kérdi mi van ezzel? Mondom nem tudom, az előbb még jó volt. :wacko: Bemegyek, rendezem a számlát, indítok, hallom a hátam mögött, na most már folyik, előbb mi a szar volt vele?! :(

Egyszerűbb dupla kútfejnél tankolni, ha van rá lehetőség ;)

Egyikhez odaállsz, tankolsz, aztán a másik oldalról áthúzod a másikat ;)

Rég volt már hátul ablaktörlőm, de olyan lassúnak tűnik most <_<

Link to comment
Megosztás:

A gyermekkel semmi bajom, ha az enyém! :D

De másét csak a legvégső esetben próbálnám nevelni...ugyanis abból mindig csak a baj származik...(a "volt" apuka mindig a képben marad, stb...)

A kocsi kinézetről meg annyit, hogy nekem tetszen, mert én "élek" vele! :D

Nekem a szubládám is szőnyeggel van bevonva...és akkor mi van? Dübög ahogy kell! Ráadásul én magam csináltam, kb 3000 forintból. :o Szeretem a saját magam készítette dolgokat. :)

Gyári dísztárcsák, gyári acélfelnin, 13-as méretben. Erre van lóvém. Sajnos a munka mellett nem igen van időm pénzt keresni! :P

Úgyhogy nyugi Opeles90! :o Nem csak Te jársz oridzsinál autóval! :)

ui: Minden tiszteletem és csodálatom az ilyen anyukáké! Ismerek legalább egy ilyet, aki ugyanígy él... :D

Majd lelopják... <_<

Ez így van. Sőt c20xe is 6literrel jött haza. De nyilván ehhez sem értek.

No meg minden az ölembe pottyant, és egy percet sem dolgoztam semmiért, és semmin. ;)

Ez így van. Meg különben is, kicsi vagy még ;)

Ja izé. A kangooval elbasztam egy, az út közepén álló, kivilágítatlan, piros-fehér figyelmeztető bóját, ami arra figyelmeztet, hogy ne menjé bele a baszott nagy likba.. :D fájvsztár.

H.lye :( ;) Nálunk ilyenre nem pazarolnak. Időnként ha jövök haza éjszaka, egy KV lefő rólam egy utca alatt. Dunakeszin rendszeresen csinálnak úgy utat, hogy aszfalt felvág, szép nagy lyuk előkészít, munkaidő vége, haza. Se egy tábla, se egy bója, se egy semmi. Aztán a parasztja meg jönne haza melóból és csak pislog hogy mi a g-ci ez a sakktábla. Fél éve egy srác a nem egészen gyári civicet betette a fűre az út mellé, mert inkább azt választotta mint a vágott krátert ami az úton volt. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Egyszerűbb dupla kútfejnél tankolni, ha van rá lehetőség ;)

Egyikhez odaállsz, tankolsz, aztán a másik oldalról áthúzod a másikat :o

Rég volt már hátul ablaktörlőm, de olyan lassúnak tűnik most :wacko:

Zafirába is mindig úgy tankolunk, csak kicsit hülyén hangzott elsőre amikor kérdezik hogy hányasnál voltam, én meg azt mondom hogy az egyes-kettesnél :( ;)

Takarítsd ki, hátha csak szorul szerencsétlen <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok nagy hülyeséget kérdezni, de azt a pár métert nem tudná megtenni a kocsi az etanollal, meg azzal, ami még benne volt? Vagy az úgy nagyon nem lenne jó valamiért? <_<

Nem lenne semmi baja, csak nem akarom hogy a kutas kirohanjon mint Zrínyi mert azt hisi el akarok menni amikor a mocit beindítom. ;)

Egyszerűbb dupla kútfejnél tankolni, ha van rá lehetőség :(

Egyikhez odaállsz, tankolsz, aztán a másik oldalról áthúzod a másikat ;)

Rég volt már hátul ablaktörlőm, de olyan lassúnak tűnik most :wacko:

Ítt Győrban 3 helyen van szesz, egyik az említett külön kútfejes, a másik kettőn egy fejen van, egyiknél csak beüvöltök, hogy nullázzák le, bent meg összeadják a két számlát, a másiknál megkértek, hogy fáradjak be, fizessem ki, menjek ki, tankoljak mégegyszer, fáradjak be, fiz....na ide nem megyek. :o

Link to comment
Megosztás:

Hát ilyenkor az anyának kell határozottnak lennie, nálunk nincs gond. Mondhatom, hogy jó viszonyban vagyunk. <_<

Tudja, hogy ha én valakit közel engedek a Lányunkhoz, akkor Ő is megbízhat benne. Teszem hozzá, hogy egy percig nem maradnék együtt olyan férfivel aki nem úgy viszonyul a gyermekemhez, ahogy azt én szeretném.

Hallottam már olyat, hogy a "mostoha" gyermeket nem vitték el a családi nyaralásra, csak a közöset... Ilyenkor csak kerekedik a szemem. :wacko:

Ebből az okból kifolyólag írtam, hogy nagyon nagy vonzalomnak kell lennie! :(

Link to comment
Megosztás:

Ebből az okból kifolyólag írtam, hogy nagyon nagy vonzalomnak kell lennie! :(

Ne értsd félre, nem arról beszélek, hogy rá sem szólhat. <_< De azért van egy határ.

Ez ugyanúgy vonatkozik a Lányom apjára is! Itt nem az a lényeg, hogy az édesapja-e vagy sem, hanem az hogy van egy bizonyos értékrendem és vannak elveim amik alapján nevelem.

Egy vérszerinti apa/anya is lehet rossz szülő és egy nevelőszülő is lehet nagyon jó. ;)

Ha valamelyik Ádámunk ma ünnepel, akkor nagyon boldog névnapot Neki! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Egyszerűbb dupla kútfejnél tankolni, ha van rá lehetőség ;)

Egyikhez odaállsz, tankolsz, aztán a másik oldalról áthúzod a másikat :)

Rég volt már hátul ablaktörlőm, de olyan lassúnak tűnik most <_<

Itt palotán az Agip kútnál három a 4 kútfej közül kettőn van E85 és pont úgy, hogy E85, Super95 és sima 95. :wacko: Tehát itt nem kell tologatni. ;) :o

A Széchenyi és a Horvát István kereszteződése közelében van egy ilyen kék, azt hiszem, GP a neve.

Az előttem levő kút is szabad volt (amikor odamentem, még tankoltak ott), csak a szerencsétlen barom nem fért el köztem és a velem párhuzamosan tankoló között, megkerülni meg nem volt kedve, gondolom.

Igen, lehet, nekem kellett volna összecsomagolnom, de őszintén szólva, nem vagyok egy csillagharcos, és konkrétan annyira meglepődtem, hogy ilyen is van, hogy nem is tudtam, mit kellene mondanom vagy tennem abban a szent pillanatban. Hát a sötétített BMW-re biztos nem dudál rá, gondolom nem akarja, hogy néhány boxos beépítse az arcát a betonba.

Jah tudom melyik az, szinte mindennap elmegyek mellette.

Nem is érdemes nekik ugrani, amilyen buták nem fognák fel, hogy mivan akárhogy magyarázod el. :(

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem is... mögöttem egy sudribunkó buckaparaszt barom nem így gondolta ma, és eszeveszett dudálásba kezdett, majd amikor látta, hogy nem érdekel, akkor konkrétan belémjött hátulról...

Gondolkoztam, hogy kiszálljak-e csinálni a balhét, de mivel nem volt semmi, nem bocsátkoztam konfliktusba. Nem tudom, mi lett volna, ha tényleg komoly a dolog...

Én azért a torkára nyomtam volna a Berettát azt finoman megkérdeztem volna, hogy "anyukád hogy van?" <_< mégegyszer nemigen ugrálna senki mögött sem.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Elköpted hogy milyen a kesztyűd :(

Nem bőrből van az tény <_< az amúgy csak Hajdú-Bihari riogató :wacko: itt egy kicsit értelmesebbek a sötétek is ;) Borsodban mást használok.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem bőrből van az tény <_< az amúgy csak Hajdú-Bihari riogató :wacko: itt egy kicsit értelmesebbek a sötétek is :) Borsodban mást használok.. :D

;) ;) :o

Én régimódi vagyok. Egy szép nagy csillagvillás :o és csak azért mert a túlbuzgó ablakmosókat informálom vele hogy nem kéne a szélvédőmhöz nyúlni :(

A másik meg hogy az én kesztyűm tényleg bőrből van :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.