Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pedig még bele sem vette hogy mennyi volt a generál <_< Ne vegyél már mindent ennyire a lelkedre, nekem is babakocsikerekem van, vastag gumival, de legalább tapad ;) Nem másnak van autód hanem magadnak, a többi meg le van sz.rva.

A Zoli meg különben se ért hozzá. (nem tudom hogy hogy jön ez ide, de akkor is :wacko: )

Ez így van. Sőt c20xe is 6literrel jött haza. De nyilván ehhez sem értek.

No meg minden az ölembe pottyant, és egy percet sem dolgoztam semmiért, és semmin. :(

Link to comment
Megosztás:

Ne állj neki otthon. Nem mondom hogy nem lehet megcsinálni, de elég nehéz. A hátsó üveg domború, nem egyszerű szépen rárakni. Az a pár ezer forintos fólia pedig nagyon gyenge minőség. Egy rongy is nyomot hagy rajta.

Jól van, köszönöm a tippet.

Akkor nem lesz sötétítés (egy ideig). Annyit nem ér. Inkább legyenek (sztem) normális nyárigumik rajta.

Link to comment
Megosztás:

És megálltál, vagy cserbenhagytad? :wacko: Vagy még a kocsi alatt van beszorulva? <_<

Há az a vicces, hogy nem is láttam a bóját, mert egyrészt szakadt az eső, másrészt kissé fáradt vagyok. Puffant egy nagyot, és eközben a futó is kapott. Megálltam, néztem a kereket. Visszamentem, nézem, hogy kicsit elhagyta magát a pirosfehér, háhá vmi f.sz neki ment. :( Aztán megnéztem a kocsi elejét. ;)

Link to comment
Megosztás:

Há az a vicces, hogy nem is láttam a bóját, mert egyrészt szakadt az eső, másrészt kissé fáradt vagyok. Puffant egy nagyot, és eközben a futó is kapott. Megálltam, néztem a kereket. Visszamentem, nézem, hogy kicsit elhagyta magát a pirosfehér, háhá vmi f.sz neki ment. :wacko: Aztán megnéztem a kocsi elejét. :(

Amikor itt a Mekit csinálták fel volt marva az út, volt vagy 10 centis szintkülönbség lefele, a másik felén meg ugye fel kellett ugratni az eredeti szintre. Bója, tábla, 30-as tábla miegymás. Minden normális pipilépésben ment. Odaérek, lassítok, finoman le-fel, közben valaki jön hátulról dudál mint a barom anyádé nem méééész?! Olyan 10 méterre hagytam el a veszélyzónát, hallom fék, íííííí bang! Belement olyan 50-60-al. <_< Kiszáll nézi a kerekeket, hát ezért nem mentem öcsisajt. ;)

Link to comment
Megosztás:

Amikor itt a Mekit csinálták fel volt marva az út, volt vagy 10 centis szintkülönbség lefele, a másik felén meg ugye fel kellett ugratni az eredeti szintre. Bója, tábla, 30-as tábla miegymás. Minden normális pipilépésben ment. Odaérek, lassítok, finoman le-fel, közben valaki jön hátulról dudál mint a barom anyádé nem méééész?! Olyan 10 méterre hagytam el a veszélyzónát, hallom fék, íííííí bang! Belement olyan 50-60-al. :wacko: Kiszáll nézi a kerekeket, hát ezért nem mentem öcsisajt. ;)

Itt nincs tábla. ;) Járok arra, csak most fáradt voltam, aztán nem erre figyeltem, hanem hogy még mindig szakad az eső. <_<

De most alszom egy jót. :(

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

Szerintetek, ha a benzinkúton már megtankoltam, és ketten vagyunk, és a másik bement már fizetni, de még villog a piros lámpa a kút tetején, és gyakorlatilag még nincs kifizetve a tankolás, akkor el lehet hajtani a kocsival?

Hát szerintem illik megvárni amíg ténylegesen odaadták a benya árát.

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem illik megvárni amíg ténylegesen odaadták a benya árát.

Hát szerintem is... mögöttem egy sudribunkó buckaparaszt barom nem így gondolta ma, és eszeveszett dudálásba kezdett, majd amikor látta, hogy nem érdekel, akkor konkrétan belémjött hátulról... hallottam, hogy oldalról megsúrolta a kocsit, lehetett hallani... erre azért csak elálltam onnan, kiszálltam, de láttam, hogy a kocsival nem lett semmi (remélem a lökhárító lekarcolta a fényezését rendesen), aztán közben már jöttek is ki, úgyhogy inkább szépen visszaszálltam és elmentem.

Amúgy volt másik szabad kútfej. Sötétkék Citroen Xsara... benne meg a sötét barom.

Gondolkoztam, hogy kiszálljak-e csinálni a balhét, de mivel nem volt semmi, nem bocsátkoztam konfliktusba. Nem tudom, mi lett volna, ha tényleg komoly a dolog...

Link to comment
Megosztás:

A gyermekkel semmi bajom, ha az enyém! ;)

De másét csak a legvégső esetben próbálnám nevelni...ugyanis abból mindig csak a baj származik...(a "volt" apuka mindig a képben marad, stb...)

...ui: Minden tiszteletem és csodálatom az ilyen anyukáké! Ismerek legalább egy ilyet, aki ugyanígy él... :(

Hát ilyenkor az anyának kell határozottnak lennie, nálunk nincs gond. Mondhatom, hogy jó viszonyban vagyunk. <_<

Tudja, hogy ha én valakit közel engedek a Lányunkhoz, akkor Ő is megbízhat benne. Teszem hozzá, hogy egy percig nem maradnék együtt olyan férfivel aki nem úgy viszonyul a gyermekemhez, ahogy azt én szeretném.

Hallottam már olyat, hogy a "mostoha" gyermeket nem vitték el a családi nyaralásra, csak a közöset... Ilyenkor csak kerekedik a szemem. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem is... mögöttem egy sudribunkó buckaparaszt barom nem így gondolta ma, és eszeveszett dudálásba kezdett, majd amikor látta, hogy nem érdekel, akkor konkrétan belémjött hátulról... hallottam, hogy oldalról megsúrolta a kocsit, lehetett hallani... erre azért csak elálltam onnan, kiszálltam, de láttam, hogy a kocsival nem lett semmi (remélem a lökhárító lekarcolta a fényezését rendesen), aztán közben már jöttek is ki, úgyhogy inkább szépen visszaszálltam és elmentem.

Amúgy volt másik szabad kútfej. Sötétkék Citroen Xsara... benne meg a sötét barom.

Gondolkoztam, hogy kiszálljak-e csinálni a balhét, de mivel nem volt semmi, nem bocsátkoztam konfliktusba. Nem tudom, mi lett volna, ha tényleg komoly a dolog...

Ez melyik kútnál volt, ha fehérváron volt? <_< Egyébként nem illik lelépni meg ha egyedül vagy, akkor hogy mész arrébb miközben fizetsz? :( Addig úgyse tankolhat a kútfejből, amiből te is, amíg ki nem fizetted. Ha meg egyszer visszatetted a pisztolyt, újra nem tudod levenni, hogy beinduljon a szivattyú, csak fizetés után. Hülyék az emberek, ennyi és sajnos egyre kisebb százalék a normális, mert növekszik a "majdnem emberek" száma. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Hát szerintem is... mögöttem egy sudribunkó buckaparaszt barom nem így gondolta ma, és eszeveszett dudálásba kezdett, majd amikor látta, hogy nem érdekel, akkor konkrétan belémjött hátulról... hallottam, hogy oldalról megsúrolta a kocsit, lehetett hallani... erre azért csak elálltam onnan, kiszálltam, de láttam, hogy a kocsival nem lett semmi (remélem a lökhárító lekarcolta a fényezését rendesen), aztán közben már jöttek is ki, úgyhogy inkább szépen visszaszálltam és elmentem.

Amúgy volt másik szabad kútfej. Sötétkék Citroen Xsara... benne meg a sötét barom.

Gondolkoztam, hogy kiszálljak-e csinálni a balhét, de mivel nem volt semmi, nem bocsátkoztam konfliktusba. Nem tudom, mi lett volna, ha tényleg komoly a dolog...

Hát azért annak se volt ki a "négy kereke". <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.