Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jah tényleg....Nem találkozok ilyennel sosem és kiment a fejemből ;) Meg úgy ámblokk hibával nem találkozok... Tod mikor keresném a hibát? Ha 6os fogyasztásom lenne ;) (de van aki még örülni is képes 1 ilyennek :wacko: )

Nekem most lehet hogy csúnya lesz a fogyim <_< Majd ha lemértem megmondom, de így mutatóbámulás alapján nem tetszik :(

Link to comment
Megosztás:

Kocsi nem tehet arról, hogy te milyen gumikat raksz rá :(

Hmm..Hát erre volt zseton, mert sötétítettem. Amúgy észrevettem, hogy itt sokan majdhogynem leköpip az autómat ( tisztelet a kivételnek ), a debreceni(opeles) fiúk szerint meg pofás autó lett belőle a nyáron.. És ezt olyanok mondják akik nemigazán gyári kinézetű/teljesítményű autókkal járkálnak... HOgy van ez? :wacko: nem értem... <_<

Link to comment
Megosztás:

Hmm..Hát erre volt zseton, mert sötétítettem. Amúgy észrevettem, hogy itt sokan majdhogynem leköpip az autómat ( tisztelet a kivételnek ), a debreceni(opeles) fiúk szerint meg pofás autó lett belőle a nyáron.. És ezt olyanok mondják akik nemigazán gyári kinézetű/teljesítményű autókkal járkálnak... HOgy van ez? :wacko: nem értem... <_<

Miért ne mondhatnám azt, hogy a 165/80/13as gumi BMX-re való ?

Nem kell mindent ugyanúgy látnunk amúgy :(

Link to comment
Megosztás:

Hmm..Hát erre volt zseton, mert sötétítettem. Amúgy észrevettem, hogy itt sokan majdhogynem leköpip az autómat ( tisztelet a kivételnek ), a debreceni(opeles) fiúk szerint meg pofás autó lett belőle a nyáron.. És ezt olyanok mondják akik nemigazán gyári kinézetű/teljesítményű autókkal járkálnak... HOgy van ez? :wacko: nem értem... <_<

Az ablaktörlő működik ;) :(

Nah megint meló, majd este re.

Link to comment
Megosztás:

Az-az, ha infarktusom lenne akkor is meginna még egy kávét mielőtt újraéleszt, mert egyrészt van még 5-6 perce az agyahalál beálltáig, kár kapkodni, másrészt meg ha közepes fokú agykárosodást szenvedek azt senki nem fogja észrevenni. :wacko: :D

Pontosan.. :(

;) ;) :o

:) :o :D

...és ez az én barátom. :D :P :)

Letagadom vazze. <_<

Link to comment
Megosztás:

...Mondjuk nekem sokkal vonzóbb egy harmincas NŐ, mint egy 18 éves fruska... :o

Csak az a baj, hogy ha van gyermeke, akkor nagyon nagy vonzódásnak kell lenni, hogy legyen valami köztünk...

Csak ha egy harmincéves nőnek nincs gyermeke, nagy az esélye, hogy már igencsak akar egyet. :D

...és ha már "kéznél vagy" lehet, hogy pont Tőled. :D Egyébként pedig meg kell érnie egy férfinek ahhoz, hogy ne érezze ekkora problémának a gyermekvállalást (akár sajátról, akár "idegen" gyermekről van szó). <_<

Dehogynem... Jön Edit, és minnyá hülyé(bb)re ver mindenkit :o :)

Ááá! Annyit gondolkodom mostanában, hogy teljesen be van zsibbadva az agyam :wacko: (tudom, ne vágjak fel :D , de megterhelő, na. :P ). Nem érek rá ilyesmire. :)

Hmm..Hát erre volt zseton, mert sötétítettem. Amúgy észrevettem, hogy itt sokan majdhogynem leköpip az autómat ( tisztelet a kivételnek ), a debreceni(opeles) fiúk szerint meg pofás autó lett belőle a nyáron.. És ezt olyanok mondják akik nemigazán gyári kinézetű/teljesítményű autókkal járkálnak... HOgy van ez? ;) nem értem... ;)

Nekem is "buszgumijaim" vannak, vagy nevezzük ahogy akarjuk. Nem tetszés vagy nemtetszés kérdése, hanem az anyagi lehetőségeké. Ha volna pénzem gyönyörű felnikre, biztosan vennék rá másfajtát.

Tavaly ősszel vettem 4 télitgumit, most tavasszal 4 nyárit... Egyedül (illetve ketten) egy fizetésből biza nagyon nehéz. :(

Nem is álmodok szép felnikről. Most egy 6 ezer Ft-os lamdára gyűjtök. :D

Azzal, hogy kinek tetszik az autód és kinek nem, nem kell foglalkozni. Akinek nincs autója azért, mert neki még olyan sincs, akinek jobb van az meg örüljön annak, hogy neki telik rá. Ennyi. ;)

Rögtön ide is írom mielött bárki bántásnak veszi, ezt csak általánosságban mondom, nem "beszólok" dolog.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is "buszgumijaim" vannak, vagy nevezzük ahogy akarjuk. Nem tetszés vagy nemtetszés kérdése, hanem az anyagi lehetőségeké. Ha volna pénzem gyönyörű felnikre, biztosan vennék rá másfajtát.

Tavaly ősszel vettem 4 télitgumit, most tavasszal 4 nyárit... Egyedül (illetve ketten) egy fizetésből biza nagyon nehéz. <_<

Nem is álmodok szép felnikről. Most egy 6 ezer Ft-os lamdára gyűjtök. :(

Azzal, hogy kinek tetszik az autód és kinek nem, nem kell foglalkozni. Akinek nincs autója azért, mert neki még olyan sincs, akinek jobb van az meg örüljön annak, hogy neki telik rá. Ennyi. ;)

Rögtön ide is írom mielött bárki bántásnak veszi, ezt csak általánosságban mondom, nem "beszólok" dolog.

Íme egy okos nő :wacko: ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem kevés munkával kerestem meg az árát, és nagyon nem esik jól, és néha már kicsit alázónak érzem amit az autóm miatt kapok... Csupán ennyiről van szó.

Szerintem kicsit lehetne magasabb az ingerküszöböd <_<

Ha te írsz a 165-ös gumiról, akkor kinek címezzem a válaszom ? Írjam bele MINDIG, hogy ezt úgy ÁLTALÁBAN írom ?

Link to comment
Megosztás:

Hmm..Hát erre volt zseton, mert sötétítettem. Amúgy észrevettem, hogy itt sokan majdhogynem leköpip az autómat ( tisztelet a kivételnek ), a debreceni(opeles) fiúk szerint meg pofás autó lett belőle a nyáron.. És ezt olyanok mondják akik nemigazán gyári kinézetű/teljesítményű autókkal járkálnak... HOgy van ez? :( nem értem... :wacko:

Pontosan erről van szó tesa ;) van akinek alapból nem tetszik mert nem de van az aki azt sem tudja mit kell szo p ni érte, hogy egyáltalán legyen, nemhogy rendben is legyen :o könnyen van vele aki eleve egy kalapácskoppintást nem tett érte és úgy néz ki a szekere mint egy vacsiúj Maserati (és hasonlókat is tud) vagy legalábbis nem hónapokon át húzza a gatyaszíjat, hogy 1-2 apróságot megcsináljon vagy megcsináltasson rajta :) csak ennyi... <_<

Apropó, pótcsokiztam kicsit délután, aki nem látott még ilyesmit így néz ki a műszercsoporton a futó (nem a Gabi ;) ) visszajelzője: videjóóó.

Link to comment
Megosztás:

Íme egy okos nő :( ;)

Pedig még bele sem vette hogy mennyi volt a generál <_< Ne vegyél már mindent ennyire a lelkedre, nekem is babakocsikerekem van, vastag gumival, de legalább tapad ;) Nem másnak van autód hanem magadnak, a többi meg le van sz.rva.

A Zoli meg különben se ért hozzá. (nem tudom hogy hogy jön ez ide, de akkor is :wacko: )

Link to comment
Megosztás:

Nekem is "buszgumijaim" vannak, vagy nevezzük ahogy akarjuk. Nem tetszés vagy nemtetszés kérdése, hanem az anyagi lehetőségeké. Ha volna pénzem gyönyörű felnikre, biztosan vennék rá másfajtát.

Tavaly ősszel vettem 4 télitgumit, most tavasszal 4 nyárit... Egyedül (illetve ketten) egy fizetésből biza nagyon nehéz. <_<

Nem is álmodok szép felnikről. Most egy 6 ezer Ft-os lamdára gyűjtök. :wacko:

Azzal, hogy kinek tetszik az autód és kinek nem, nem kell foglalkozni. Akinek nincs autója azért, mert neki még olyan sincs, akinek jobb van az meg örüljön annak, hogy neki telik rá. Ennyi. :(

Rögtön ide is írom mielött bárki bántásnak veszi, ezt csak általánosságban mondom, nem "beszólok" dolog.

Nekem meg azért van 185/60 R14as gumim, mert ilyen felnikkel vettem anno ... és így egyértelmű volt (ahogy te is mondtad, anyagi megfontolásból) hogy nem veszek másik felnit amikor új gumi kellett... a téli nekem is vastag... 175/70 R13 ... De a /60assal nem is nagyon állok padkára...

Link to comment
Megosztás:

Csak ha egy harmincéves nőnek nincs gyermeke, nagy az esélye, hogy már igencsak akar egyet. :P

...és ha már "kéznél vagy" lehet, hogy pont Tőled. :o Egyébként pedig meg kell érnie egy férfinek ahhoz, hogy ne érezze ekkora problémának a gyermekvállalást (akár sajátról, akár "idegen" gyermekről van szó). <_<

Ááá! Annyit gondolkodom mostanában, hogy teljesen be van zsibbadva az agyam :wacko: (tudom, ne vágjak fel :D , de megterhelő, na. :D ). Nem érek rá ilyesmire. :P

Nekem is "buszgumijaim" vannak, vagy nevezzük ahogy akarjuk. Nem tetszés vagy nemtetszés kérdése, hanem az anyagi lehetőségeké. Ha volna pénzem gyönyörű felnikre, biztosan vennék rá másfajtát.

Tavaly ősszel vettem 4 télitgumit, most tavasszal 4 nyárit... Egyedül (illetve ketten) egy fizetésből biza nagyon nehéz. :(

Nem is álmodok szép felnikről. Most egy 6 ezer Ft-os lamdára gyűjtök. :)

Azzal, hogy kinek tetszik az autód és kinek nem, nem kell foglalkozni. Akinek nincs autója azért, mert neki még olyan sincs, akinek jobb van az meg örüljön annak, hogy neki telik rá. Ennyi. ;)

Rögtön ide is írom mielött bárki bántásnak veszi, ezt csak általánosságban mondom, nem "beszólok" dolog.

A gyermekkel semmi bajom, ha az enyém! ;)

De másét csak a legvégső esetben próbálnám nevelni...ugyanis abból mindig csak a baj származik...(a "volt" apuka mindig a képben marad, stb...)

A kocsi kinézetről meg annyit, hogy nekem tetszen, mert én "élek" vele! :D

Nekem a szubládám is szőnyeggel van bevonva...és akkor mi van? Dübög ahogy kell! Ráadásul én magam csináltam, kb 3000 forintból. ;) Szeretem a saját magam készítette dolgokat. ;)

Gyári dísztárcsák, gyári acélfelnin, 13-as méretben. Erre van lóvém. Sajnos a munka mellett nem igen van időm pénzt keresni! :D

Úgyhogy nyugi Opeles90! :o Nem csak Te jársz oridzsinál autóval! ;)

ui: Minden tiszteletem és csodálatom az ilyen anyukáké! Ismerek legalább egy ilyet, aki ugyanígy él... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.