Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ööö... ami nincs, azzal nehéz találkozni... :D

Akkor keríteni kell egyet és hanyagolni kicsit.. :( ;)

Akkor már sokkal inkább Ő... :o

Inkább.. <_<

Nekem ne rinyáljon, hogy letört a körme amikor tesszük vissza a hátsó hidat. :wacko: :D

Ez pont olyan mint a szöszi cica a cabrióval a benzinkúton mikor pályamatricát kér... ;) :o :)

Link to comment
Megosztás:

A patkány stílus amúgy is bejön, ez meg már szinte az :)

Ha valaki kapna messziről egy Ipod-ot, és nem tudná itthon tölteni:

ketttőhúszejurópajisító:

http://thereifixedit.files.wordpress.com/2...ae5113652d9.jpg

<_< :wacko: :( ;)

A Kicsi Huszi volt E Comboja is jól nézett ki :D

Ilyenekhez való spec átalakító dugaljat/közbetétet pár 100asért lehet kapni :o de nem a mekiben kell keresni.. ;) :o

Link to comment
Megosztás:

Ez nemsűrűn <_<

Azt gondoltam... ;)

Amikor lecseréltem a gyári lököst a gagyi ugy-ra...első megmozdulás az volt , hogy itt előttünk egyik garázsbejáró rámpáján végighúztam :wacko: és hát ugye az nem olyan rugalmas mint a gyári...le is törtem a koptatóját :( Meg ugye januárban azt össze is törték nekem...így most egy bontott gyári van rajta, aminek a koptatója bírja a kiképzést ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt gondoltam... :o

Amikor lecseréltem a gyári lököst a gagyi ugy-ra...első megmozdulás az volt , hogy itt előttünk egyik garázsbejáró rámpáján végighúztam <_< és hát ugye az nem olyan rugalmas mint a gyári...le is törtem a koptatóját :wacko: Meg ugye januárban azt össze is törték nekem...így most egy bontott gyári van rajta, aminek a koptatója bírja a kiképzést :(

Régebben 1szer én is sikeresen nekisúroltam 1 padkának, de semmi nyoma nem maradt a dolognak. :) Hú de rég volt már..még amikor elől a normál törött rugók voltak benne.

mekkora kerekek? és mekkora gumijaid vannak? Mert 100% hogy nem /60as ;)

R13 165/80 ;)

Link to comment
Megosztás:

Régebben 1szer én is sikeresen nekisúroltam 1 padkának, de semmi nyoma nem maradt a dolognak. ;) Hú de rég volt már..még amikor elől a normál törött rugók voltak benne.

R13 165/80 :wacko:

aztaqrva <_< Azthittem hogy a /70-el én már húdebuszgumin védekezem a padkák ellen :(

Link to comment
Megosztás:

Végül is felfoghatjuk nagyobb kerékagynak is. :wacko: :o ( Hibátlan amúgy, nekem is akkora a téli :D )

A téli szintén 13as :( Jók ezek még 1 darabig. Pláne hogy újak a mostani felnijeim :P Lesz alatta majd nagyobb is.... <_< Az alapokról kell kezdeni. :D

Tudtátok hogy 10:51kor elment a hold és a föld között egy aszteroida? És 22óra 11perckor is elmegy egy ilyen vacak a hold és a föld között... Bár nem mintha bárkit is érdekelne, de gondoltam megosztom veletek ;) Link

Semmi, BMX-en szoktak ilyet használni ;) :o

köszi :) Fikázzátok csak...Felgyújtani nem akarjátok?

Link to comment
Megosztás:

A téli szintén 13as :wacko: Jók ezek még 1 darabig. Pláne hogy újak a mostani felnijeim :D Lesz alatta majd nagyobb is.... <_< Az alapokról kell kezdeni. :D

Tudtátok hogy 10:51kor elment a hold és a föld között egy aszteroida? És 22óra 11perckor is elmegy egy ilyen vacak a hold és a föld között... Bár nem mintha bárkit is érdekelne, de gondoltam megosztom veletek :( Link

Amíg nem megy neki egyiknek sem, addig különösebben nem izgat ;) ;)

Semmi, BMX-en szoktak ilyet használni :o :)

És milyen jól bírják a padkákat :P :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.