Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

elhihetitek, hogy én sem ;).Különösebben nem érdekel a hülyesége.

Amúgy ugrott az éjszakai munka is...Azt mondták, mások lettek behívva rá.... ;) Hát látjátok....így kell elbaszni a fiatalok terveit... :D Azon gondolkodok hogy elhúzok ebből az országból a ######ba jövőre.

Az addig oké, már elég egy személyi amivel kisétálsz, de hogy mifact csinálsz kint azt még te se tudod <_< :wacko:

Akkor már sokkal inkább Ő... :o

Mondjuk erősen súrolja a pedofília határait... :)

Üsse kavics, volt már 16 éves barátnőm :o (mondjuk akkor még én is csak 17 voltam :( )

Link to comment
Megosztás:

Akkor már sokkal inkább Ő... :)

Mondjuk erősen súrolja a pedofília határait... :o

Nem kezdenék nővel 30-év alatt. Nekem ne rinyáljon, hogy letört a körme amikor tesszük vissza a hátsó hidat. <_< :D

Az addig oké, már elég egy személyi amivel kisétálsz, de hogy mifact csinálsz kint azt még te se tudod :( ;)

Üsse kavics, volt már 16 éves barátnőm :D (mondjuk akkor még én is csak 17 voltam ;) )

Nekem a legfiatalabb 18-volt, én meg 16 voltam. :P És még mindíg megvan. :wacko: :o

Link to comment
Megosztás:

Nem kezdenék nővel 30-év alatt. Nekem ne rinyáljon, hogy letört a körme amikor tesszük vissza a hátsó hidat. <_< :o

Nekem a legfiatalabb 18-volt, én meg 16 voltam. :o És még mindíg megvan. :wacko: :(

Kell az az egészséges 2-3 év korkülönbség. Akár lefelé, akár felfelé! :)

Mondjuk nekem sokkal vonzóbb egy harmincas NŐ, mint egy 18 éves fruska... ;)

Csak az a baj, hogy ha van gyermeke, akkor nagyon nagy vonzódásnak kell lenni, hogy legyen valami köztünk...

Na de attól még jó reggelt mindenkinek! ;)

Link to comment
Megosztás:

Kell az az egészséges 2-3 év korkülönbség. Akár lefelé, akár felfelé! ;)

Mondjuk nekem sokkal vonzóbb egy harmincas NŐ, mint egy 18 éves fruska... :wacko:

Csak az a baj, hogy ha van gyermeke, akkor nagyon nagy vonzódásnak kell lenni, hogy legyen valami köztünk...

Na de attól még jó reggelt mindenkinek! :(

Kis testi hiba. <_< ;)

Link to comment
Megosztás:

Lehet hiányozna az anyukának <_< :o

Valaki tud segíteni, hogy mozilla thunderbirdel hogy tudom beállítani hogy freemailról a leveleimet leszedje, és ezt használjam e-mail kliensnek?

Láttad a Men In Black-et? :wacko: Na ott is tudnak emléket törölni a villanós kütyüjükkel :( Minden megoldható ;) Na jó..nem leszek buta..azaz butább ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.