Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szinte igen ;) potom 7,5 hónap ;)

A munkatársam is januárban csattant, most kapta meg a pént, a bank meg veri az asztalt, valami előre bekalkulált devizaveszteséget emleget, nem akar belenyugodni hogy ne törleszti a kocsit még 8 évig, hanem kicsengeti egyben a hitelt. Ugye ez nem olyan jó biznisz nekik mint folymatosan emelgetni a törlesztőrészleteket. <_<

nnah ######a...2 hete voltam az interjún. azt mondták hogy 2 héten belül telefonon értesítenek.... :wacko: de mégscak 1 e-mailt se küldtek,pedig kérték a címemet. Ha ma nem szólnak basz6om azt a melót. Nembaj..megyek hétvégére éjszakázni csomagolni az édességgyárba :o rohadjon meg ez a környék, hogy ilyen jó lehetőségek vannak.... :( meg az hogy technikusi bizonyítvánnyal csomagolni kell éjszaka hétvégén, hogy legyen valamennyi pénzem...

Ha ez vigasztal, tavaly április óta téglát hordok mint textilvegyipari technikus. :o Na jó, most éppen lambériázok egy oviban. :)

Link to comment
Megosztás:

A munkatársam is januárban csattant, most kapta meg a pénzt, a bank meg veri az asztalt, valami előre bekalkulált devizaveszteséget emleget, nem akar belenyugodni hogy nem törleszti a kocsit még 8 évig, hanem kicsengeti egyben a hitelt. Ugye ez nem olyan jó biznisz nekik mint folyamatosan emelgetni a törlesztőrészleteket. :wacko:

Jó is lenne <_< ;) lazásabban venném a dolgokat ha nem kellene csengetni az asszonyéra ;) de még az is nagy előny lenne ha csak annyit kellene mint az elején.. :(

Link to comment
Megosztás:

<_< :wacko: :( ;) Ez baromi nagy! ;) :o Ha ilyen nőm lenne, már dobnám ki, de minimum eligazítottam volna. :) Szerencsére enyém nem reklamál nem problémázik, nyugodtan megkérdezi, válaszolok, nyugtázza, megérti. Tudja, hogy dolgozom, mikor végzek és nem vagyok akkora naív papucs, hogy még elkezdek magyarázkodni is ha ilyesmit kérdezne. :D

elhihetitek, hogy én sem :o.Különösebben nem érdekel a hülyesége.

Amúgy ugrott az éjszakai munka is...Azt mondták, mások lettek behívva rá.... :D Hát látjátok....így kell elbaszni a fiatalok terveit... :P Azon gondolkodok hogy elhúzok ebből az országból a ######ba jövőre.

Link to comment
Megosztás:

Addig kell vigyázzba verni míg lehet :wacko: ha elkap akkor a fene megette.. <_<

Egyszerűen nem foglalkozok azzal, hogyha valami nem tetszik neki. Persze van 1 határ amit tartok még én is, mert nem bunkózok meg semmi..de a hisztikre nem reagálok. Ha meg valami nem tetszik, el lehet tolni a kerékpárt aztán annyi. :( igazam van?

Link to comment
Megosztás:

Gyaaaaa <_< :wacko: :( Enyém legutóbb amivel hasbaakasztott, itthon voltam 39 fokos lázzal, kötőhártyagyulladással, és veszekedett, hogy miért nem találkozunk miért nem megyek el hozzá... ;) Ja és hozzátette, hogy írja az ilyeneket...

Na akkor vegyél feleségül egy ápolónőt, aki a balesetin melózik, nem tudok olyan tüneteket produkálni, hogy a sajnálat/szánalom legkisebb szikráját ki tudjam belőle csiholni. Ha van még fél liter véred akkor az a seb nem vészes, ha maradt egy végtagod akkor már járóképes vagy, a multkor lekapta a körmöm a fúró, megyek be, nézd má leszakadt a körmöm, rápillant a gép mellől: csak félig. ;)

Link to comment
Megosztás:

Na akkor vegyél feleségül egy ápolónőt, aki a balesetin melózik, nem tudok olyan tüneteket produkálni, hogy a sajnálat/szánalom legkisebb szikráját ki tudjam belőle csiholni. Ha van még fél liter véred akkor az a seb nem vészes, ha maradt egy végtagod akkor már járóképes vagy, a multkor lekapta a körmöm a fúró, megyek be, nézd má leszakadt a körmöm, rápillant a gép mellől: csak félig. :wacko:

Szakmai ártalomnak hívják? <_<

Link to comment
Megosztás:

Ha meg valami nem tetszik, el lehet tolni a kerékpárt aztán annyi. :) igazam van?

Pontosan.. :wacko:

...ha közepes fokú agykárosodást szenvedek azt senki nem fogja észrevenni. <_< :o

:( ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Az-az, ha infarktusom lenne akkor is meginna még egy kávét mielőtt újraéleszt, mert egyrészt van még 5-6 perce az agyahalál beálltáig, kár kapkodni, másrészt meg ha közepes fokú agykárosodást szenvedek azt senki nem fogja észrevenni. <_< :)

:wacko: :( ;) ;) mily szép az élet :o

Link to comment
Megosztás:

Nem zavar, hogy előzgetnek a kamionok ? <_<

De komolyan.

Ezt SOHA.

Néha azért meg rúgtam. De hosszan nem jöttem vele száz fölött. Egyszer volt amikor 120-130-140eket jöttem vele akkor is ilyen 6.6 6.8 lityiket írt. Két személy kevés csomag nagyobb kerék. Szval nem sok a különbség. De általába 7litereket szokott írni

Link to comment
Megosztás:

Na jó, de az se jó móka, ha ráálsz 130-ra, aztán kilóméterenként vissza 80, mert épppen kamion-kamiont előz. <_< Amúgy meg fullig pakolva 4 személlyel pályán szinte végig padlózva 10 litert evett. 120-volt a minimum, ha kellett akor 3-ban. ;)

Azt írja a fenekére a legbüszkébb, hiszen nincs is neki! :wacko: Klikk!

Azért meg hajtanám mint zinger a varrógépet. Jó az úgy ahogy van.! :(

Link to comment
Megosztás:

Az-az, ha infarktusom lenne akkor is meginna még egy kávét mielőtt újraéleszt, mert egyrészt van még 5-6 perce az agyahalál beálltáig, kár kapkodni, másrészt meg ha közepes fokú agykárosodást szenvedek azt senki nem fogja észrevenni. <_< :P

:( ;) ;) :o Zotya... :) :)

am kár hogy én most nem szólhatok ebbe a nő témába ! :o :D :wacko: kb 4 napja :D

Link to comment
Megosztás:

am kár hogy én most nem szólhatok ebbe a nő témába ! :o :) ;) kb 4 napja :o

Nyugi van már srác :D lejössz ide kocsog.gifkeletfalvára azt ha nem találsz egy jó nőt egy este alatt nem tudom mi legyek.. <_<

Leszólod a nyugati cuccot ? :D :D

A keleti szőkék az eseteim :wacko: közelebb esnek :P :) uhh, az a Golfos kis barna.. :D :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.