Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igencsak <_< nem tudtam kinézni ki ül mellette csak szössz volt :( Lehet ;) amúgy helyes kis macsek :P :D

Dáw! Most kéne lejönnöd Debrecenbe :D tele van a city jobbnál jobb csajokkal.. :)

Apropó, Epson nyomtatóban jártas vagy? ;)

A múltkor is tele vót :o Jártas-jártas... mivel sok van belőle ezért muszáj :o Amúgy nem a kedvenceim, de monnyad mi a kínja :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Egyszerűbb ha veszel egy F13-as WR3.74-s váltót. Van ennél még nagyobb áttételű (aminek most nem tudom az értékét :o), szóval ez a második leghosszabb... <_<

A múltkor nézegettem váltókat, és megkérdeztem, az "eladót", hogy F13-as van-e esetleg, erre azt mondja nem tudom, hogy miaz, hogy F13, 1,4-sen volt. ;)

A másik meg 25-ért akarta adni a váltót ;) És nem tudta megnondani, hogy WR, vagy CR :wacko:

Úgyhogy nagyon nehéz szülés lesz ez az F13-as váltó. :(

Link to comment
Megosztás:

Nem zavar, hogy előzgetnek a kamionok ? :wacko:

De komolyan.

Ezt SOHA.

Na jó, de az se jó móka, ha ráálsz 130-ra, aztán kilóméterenként vissza 80, mert épppen kamion-kamiont előz. <_< Amúgy meg fullig pakolva 4 személlyel pályán szinte végig padlózva 10 litert evett. 120-volt a minimum, ha kellett akor 3-ban. ;)

Azt írja a fenekére a legbüszkébb, hiszen nincs is neki! :( Klikk!

Link to comment
Megosztás:

Na jó, de az se jó móka, ha ráálsz 130-ra, aztán kilóméterenként vissza 80, mert épppen kamion-kamiont előz. <_< Amúgy meg fullig pakolva 4 személlyel pályán szinte végig padlózva 10 litert evett. 120-volt a minimum, ha kellett akor 3-ban. ;)

Azt írja a fenekére a legbüszkébb, hiszen nincs is neki! :wacko: Klikk!

Hát inkább én előzüm a kamionokat, mint fordítva.

Tankolj benzint mert nem fog indulni a kocsi :( ;)

Link to comment
Megosztás:

A múltkor is tele vót ;) Jártas-jártas... mivel sok van belőle ezért muszáj ;) Amúgy nem a kedvenceim, de monnyad mi a kínja <_<

De most mégjobban :o mint a hangyák eső előtt annyi van.. :o :)

Adott egy LX-300-as. Az a gond, hogy ugye nem leporelló van hanem A4-es, azt laponként hajlandó enni, ha több van benne akkor becibálja magába az összeset. Na ugye egyenként adom neki viszont a patronszalagot állandóan kinyomja a lap így kénytelen vagyok a tetejét lehanyagolni róla és a helyére segíteni a szalagot, a por meg nem nagyon tesz jót neki így fedlap (vagy mi a répa) nélkül. Lapvastagságon már mindenfelé állítgattam de ugyanaz a szitu. Mi a bánat lehet vele? :( Ja, a patron pár hetes szal nincs szétgyilkolva a szalag, napi 2 max 3 lap amit nyomtatok vele. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

De most mégjobban :o

Adott egy LX-300-as. Az a gond, hogy ugye nem leporelló van hanem A4-es, azt laponként hajlandó enni, ha több van benne akkor becibálja magába az összeset. Na ugye egyenként adom neki viszont a patronszalagot állandóan kinyomja a lap így kénytelen vagyok a tetejét lehanyagolni róla és a helyére segíteni a szalagot, a por meg nem nagyon tesz jót neki így fedlap (vagy mi a répa) nélkül. Lapvastagságon már mindenfelé állítgattam de ugyanaz a szitu. Mi a bánat lehet vele? :( Ja, a patron pár hetes szal nincs szétgyilkolva a szalag, napi 2 max 3 lap amit nyomtatok vele. :wacko:

LX300-as sorozatnál rendszeres hiba, hogy az a fém lemez, ami a vastag gumihenger aljánál látszik, egy kicsit (vagy felhasználótól függően nagyon) Meggörbül, és nem vezeti be rendesen a festékszalag alá a papírt. Így az éle valahol beleakad, és feltolja. A fő cumi, hogy az egy nagyon vékony rugólemez, amit eredeti formára hajlítani esélytelen, azt mindig cserélni kellett. Illetve volt egy hely ahol ideiglenesen, csak kiszedtem belőle, és még mindig jobb volt mint vele ;) A több lapot behúzásra meg az szokott lenni a megoldás, hogy ha hátulról, a traktor felőle belenézel, akkor látni kéne egy parafa lapkás, rugós kis vackot. Az a separator pad amit arra találtak ki hogy tapadásos-elven, majd visszafogja a többi lapot, és csak egyet enged át. Ez remekül működik is, amíg nem használják poros helyen, mert a poros parafa nem igazán tapad úgy mint a tiszta ;) Puha enyhén nedves ronggyal törölgesd meg, és akkor jobb lesz. Több most így fejből nem megy, ha beértem majd előkapok egy LXháromcázat, és megnézem mik lehetnek még <_<

Link to comment
Megosztás:

Na Jó Reggelt Mindenkinek!

Múlt héten jött a levél hogy az Allianz (biztosítóm) elküldte a MABISZ-nak az ügyemet (ami ugye 2010 jan.21. volt)... most reggel meg jött az sms értesítés, hogy a számlámon van a megítélt kár összeg <_< Kellemesen csalódtam így a végére :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Na Jó Reggelt Mindenkinek!

Múlt héten jött a levél hogy az Allianz (biztosítóm) elküldte a MABISZ-nak az ügyemet (ami ugye 2010 jan.21. volt)... most reggel meg jött az sms értesítés, hogy a számlámon van a megítélt kár összeg :wacko: Kellemesen csalódtam így a végére :(

Pillanatok kérdése volt az egész. <_<

Link to comment
Megosztás:

nnah ######a...2 hete voltam az interjún. azt mondták hogy 2 héten belül telefonon értesítenek.... <_< de mégscak 1 e-mailt se küldtek,pedig kérték a címemet. Ha ma nem szólnak basz6om azt a melót. Nembaj..megyek hétvégére éjszakázni csomagolni az édességgyárba :( rohadjon meg ez a környék, hogy ilyen jó lehetőségek vannak.... :wacko: meg az hogy technikusi bizonyítvánnyal csomagolni kell éjszaka hétvégén, hogy legyen valamennyi pénzem...

Link to comment
Megosztás:

nnah ######a...2 hete voltam az interjún. azt mondták hogy 2 héten belül telefonon értesítenek.... <_< de mégscak 1 e-mailt se küldtek,pedig kérték a címemet. Ha ma nem szólnak basz6om azt a melót. Nembaj..megyek hétvégére éjszakázni csomagolni az édességgyárba ;) rohadjon meg ez a környék, hogy ilyen jó lehetőségek vannak.... :wacko: meg az hogy technikusi bizonyítvánnyal csomagolni kell éjszaka hétvégén, hogy legyen valamennyi pénzem...

Me' már most túlképzett vagy :( Ne egyél sokat, mert meglátszik rajtad ;)

Link to comment
Megosztás:

Me' már most túlképzett vagy :wacko: Ne egyél sokat, mert meglátszik rajtad :o

Majd csinálom jó magyar módival... árulni fogom ócsópénzé :( ;) Na jó nem... de ez tényleg szar ;) bemegyek majd este 10re...reggel 6kor végzek...nappal olyan leszek mint akit kiütöttek, és a barátnőm engem fog leb*szni, hogy elhanyagolom és nem találkozok vele eleget.. <_< szép lesz, már előre látom.

Link to comment
Megosztás:

Majd csinálom jó magyar módival... árulni fogom ócsópénzé :wacko: :( Na jó nem... de ez tényleg szar :o bemegyek majd este 10re...reggel 6kor végzek...nappal olyan leszek mint akit kiütöttek, és a barátnőm engem fog leb*szni, hogy elhanyagolom és nem találkozok vele eleget.. <_< szép lesz, már előre látom.

Ha gondolod, felveszem neked diktafonra az én, ilyen jellegű beszélgetéseimet, és akkor fel tudsz majd készülni előre a kötözködős kérdésekre ;) :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha gondolod, felveszem neked diktafonra az én, ilyen jellegű beszélgetéseimet, és akkor fel tudsz majd készülni előre a kötözködős kérdésekre <_< ;) :wacko:

Megnyugtat, hogy nem csak én kapok az ilyen és ehhez hasonló baromságok miatt... :( Ha nem érti meg akkor "evvvan....áááállunk váááárunk...." by Bödőcs ;)

Link to comment
Megosztás:

Megnyugtat, hogy nem csak én kapok az ilyen és ehhez hasonló baromságok miatt... <_< Ha nem érti meg akkor "evvvan....áááállunk váááárunk...." by Bödőcs :o

Te sem gondoltad komolyan? :wacko: De amúgy is franc se érti őket... Lebacnak hogy miért nem hívtam föl amikor végeztem a melóval... Mondom mert hajnali 2-kor indultunk el haza Óbudáról, addig csináltuk, nem akartam 2-kor fölhívni. Deedeee akkor is hívjam föl. Legközelebb végzek fél11-kor, fölhívom, akkor meg az a baj hogy fölkeltem... :( ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Te sem gondoltad komolyan? <_< De amúgy is franc se érti őket... Lebacnak hogy miért nem hívtam föl amikor végeztem a melóval... Mondom mert hajnali 2-kor indultunk el haza Óbudáról, addig csináltuk, nem akartam 2-kor fölhívni. Deedeee akkor is hívjam föl. Legközelebb végzek fél11-kor, fölhívom, akkor meg az a baj hogy fölkeltem... :wacko: :( ;)

Gyaaaaa ;) :o :) Enyém legutóbb amivel hasbaakasztott, itthon voltam 39 fokos lázzal, kötőhártyagyulladással, és veszekedett, hogy miért nem találkozunk miért nem megyek el hozzá... :o Ja és hozzátette, hogy írja az ilyeneket...

Link to comment
Megosztás:

....Több most így fejből nem megy, ha beértem majd előkapok egy LXháromcázat, és megnézem mik lehetnek még <_<

Oks, köcce :o

olyan leszek mint akit kiütöttek, és a barátnőm engem fog leb*szni, hogy elhanyagolom és nem találkozok vele eleget.. :(

Ne aggódj tesa :) nem egyedi eset leszel :wacko: volt amikor csak aludni jártam haza ;) ha egyáltalán hazamentem és nem itt a keverőben aludtam a vezérlőben.. ;)

Link to comment
Megosztás:

...Nembaj..megyek hétvégére éjszakázni csomagolni az édességgyárba ;) rohadjon meg ez a környék, hogy ilyen jó lehetőségek vannak.... <_< meg az hogy technikusi bizonyítvánnyal csomagolni kell éjszaka hétvégén, hogy legyen valamennyi pénzem...

De mennék Veled én is. :wacko: Most nézelődök, Nekem is be kell vállalnom valamit, ha lehet péntek-szombat éjjelre.

Mondjuk még a Szüleim nem tudják, hogy "megnyerik" a Lánykámat arra az időre.

Napközben nem tudok menni, mert akkor már alig találkoznánk. :(

Szép az élet...

Link to comment
Megosztás:

Gyaaaaa <_< :wacko: :( Enyém legutóbb amivel hasbaakasztott, itthon voltam 39 fokos lázzal, kötőhártyagyulladással, és veszekedett, hogy miért nem találkozunk miért nem megyek el hozzá... ;) Ja és hozzátette, hogy írja az ilyeneket...

;) :o :) :o Ez baromi nagy! :D :D Ha ilyen nőm lenne, már dobnám ki, de minimum eligazítottam volna. :P Szerencsére enyém nem reklamál nem problémázik, nyugodtan megkérdezi, válaszolok, nyugtázza, megérti. Tudja, hogy dolgozom, mikor végzek és nem vagyok akkora naív papucs, hogy még elkezdek magyarázkodni is ha ilyesmit kérdezne. :)

Link to comment
Megosztás:

Gyaaaaa <_< :wacko: :( Enyém legutóbb amivel hasbaakasztott, itthon voltam 39 fokos lázzal, kötőhártyagyulladással, és veszekedett, hogy miért nem találkozunk miért nem megyek el hozzá... ;) Ja és hozzátette, hogy írja az ilyeneket...

Remélem aláiratja veled. :) Nehogy fél év mulva egy baromi hosszú listát lobogtasson az orrod előtt, amiről fogalmad sem lesz. ;) :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.