Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Azért ide írom a kérdésem mert jobb helyet nem találtam. Szeretném megkérdezni, hogy akinek távirányításos központi zárja van, annak milyen motor van a bal első ajtóban, ami mozgatja a zárrendszert??? nekem valami kis fekete van benne de nem a legjobb... :S

Szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Azért akkora különbség nincs a kettő között. Ez nem forma 1-es autó

Na jó, nyilván nem fékernyő van a hátulján de azért rendesen visszafogja :o szép is lenne ha a caravan verné a többit.. :D

Na ezért akarok egy F13-as váltót, dízel 5 fogaskerékkel átalakítatni.

Nekem most az f10-es 100-nál 3000-et pörög :(

Akkor kösd fel a nacit <_< 80-90 közt előzni "vissza 4 padló" lesz.. :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laciiii! Apáddal kicsit összetévesztettelek a Széchenyi-István sarkán :D aztán mikor már mellém ért gyanús volt a bajusz.. :o :)

Amúgy ma hihetetlen, hogy mindenki zakkant volt, sehol egy raccsingos idióta aki minden áron el akarja durrantani a gumijait ;) ilyen se volt még sűrűn ;) a múltkori fauvés csaj meg mellém parkolt a tecsónál :wacko: az ablaktörlő alatt hagyott egy telszámot.. :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azért ide írom a kérdésem mert jobb helyet nem találtam. Szeretném megkérdezni, hogy akinek távirányításos központi zárja van, annak milyen motor van a bal első ajtóban, ami mozgatja a zárrendszert??? nekem valami kis fekete van benne de nem a legjobb... :S

Szerintetek?

Nekem meg nagy és szürke, de kicsi fekete házban van benne. :wacko: :( Szerinted valaki tud erre válaszolni egy értelmeset? ;) <_< ha gyári, akkor bontó, ha meg nem, akkor a legtöbb autóalkatrészboltban hozzádkennek egyet ezer, és kétezer pénz közöttért ;)

Link to comment
Megosztás:

Laciiii! Apáddal kicsit összetévesztettelek a Széchenyi-István sarkán :) aztán mikor már mellém ért gyanús volt a bajusz.. ;) :o

Amúgy ma hihetetlen, hogy mindenki zakkant volt, sehol egy raccsingos idióta aki minden áron el akarja durrantani a gumijait :wacko: ilyen se volt még sűrűn ;) a múltkori fauvés csaj meg mellém parkolt a tecsónál <_< az ablaktörlő alatt hagyott egy telszámot.. :o

Ja..délután volt valamerre mert nem láttam se őt se a kocsit :(

nnah..akkor ki kell használni az alkalmat :D

Link to comment
Megosztás:

Nem baj, legalább nem fog pörögni mint az állat ;)

Az biztos :o És jönnek a dízeleket szégyenítő átlagfogyasztási adatok? <_<

Ja..délután volt valamerre mert nem láttam se őt se a kocsit :(

nnah..akkor ki kell használni az alkalmat :D

Asszem anyuddal volt ;)

Áá, nem lehet :o nős vagyok, tudom hol a határ :) de azért összeismiznék vele ha nem az a tipikus nagyarcú bunkó pócvágenesek táborába tartozik.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg nagy és szürke, de kicsi fekete házban van benne. :wacko: :( Szerinted valaki tud erre válaszolni egy értelmeset? ;) <_< ha gyári, akkor bontó, ha meg nem, akkor a legtöbb autóalkatrészboltban hozzádkennek egyet ezer, és kétezer pénz közöttért :o

Oké kösz. Azért gondoltam megkérdezem... ;)

Link to comment
Megosztás:

Jah, akkor jöttek hazafele melóból szerintem. Ha telószámot is hagy, akkor csak normális tán ;)

Igencsak <_< nem tudtam kinézni ki ül mellette csak szössz volt :wacko: Lehet :( amúgy helyes kis macsek :D :)

Dáw! Most kéne lejönnöd Debrecenbe :o tele van a city jobbnál jobb csajokkal.. :o

Apropó, Epson nyomtatóban jártas vagy? ;)

Link to comment
Megosztás:

Novy! Nagyon boldog születésnapot! <_<

Papírformában igen gyakorlatilag meg nem :) nézted már meg mindkét kocsiban esőben mi van mögötted? :P A caravan légellenállása sokkalta rosszabb mint a hatchbacké ;) viszont van raktered :o ami ugye sokmindenre jó.. :wacko: :D :D

Jaja.. taps.gif

részemről is. :o

Még sokáig, füled érjen bokáig. :)

Esetleg, boka érjen a füledhez. :(

Csatlakozom.

Én is minden szépet és jót kívánok Novy! :D

Boldog Novy napot! :D

köszi ;)

Link to comment
Megosztás:

Novy! Nagyon boldog születésnapot! <_<

Kezd mögemberesödni. :)

Köszi! Jó kis videó.Az enyém is ilyen 5.-ben ;) 50nél meg ha jólrémlik kereken 1000 a fordulat

Zotyás indulás? :(

Miért Zotyás, tiltásközelben sem járt. :o

Óvodában lambériáztunk, és "véletlenül" a fülembe jutott, hogy az egyik göndör fürtös óvónéninek, későn megy a busza, tök véletlenül kiderült hogy egyfele megyünk, és felajánlottam, hogy hazavisszük. :o Mellettem ült, olyan izgi volt. :wacko: ;)

Link to comment
Megosztás:

Miért Zotyás, tiltásközelben sem járt. ;)

Óvodában lambériáztunk, és "véletlenül" a fülembe jutott, hogy az egyik göndör fürtös óvónéninek, későn megy a busza, tök véletlenül kiderült hogy egyfele megyünk, és felajánlottam, hogy hazavisszük. :o Mellettem ült, olyan izgi volt. <_< :wacko:

c-c-c ;) nem mi? :(

Link to comment
Megosztás:

Na ezért akarok egy F13-as váltót, dízel 5 fogaskerékkel átalakítatni.

Nekem most az f10-es 100-nál 3000-et pörög :wacko:

Egyszerűbb ha veszel egy F13-as WR3.74-s váltót. Van ennél még nagyobb áttételű (aminek most nem tudom az értékét :(), szóval ez a második leghosszabb... <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.