Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Már napok óta nem tudom mi van. 20 emberből ha kettő megköszöni a kedvességet vagy előzékenységet akkor sokat mondok. :D

Nem jó helyen laksz :D attól, hogy időváltozás van errefelé csak a nem ide valósiak egy része meg akik egyébként is bunkók csak azok nem mutatják a tisztelet jelét.. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Caravanosok, nem próbálta még vki a gyári csomitér takarót kicserélni, vmi magától visszahúzódósra? Mint pl a skoda fabiákban lévő megoldás?

Redőnyös reluxás céggel fogok vhogy beszélni, hátha tudnak vmi megoldást, nekünk pl a szunyoghálónk pont ilyen, ki kell húzni egy tokból, és mágnesesen hozzátapad az ajtófélfához, aztán ha nem kell, akkor visszahúzódik a tokba.

Link to comment
Megosztás:

Caravanosok, nem próbálta még vki a gyári csomitér takarót kicserélni, vmi magától visszahúzódósra? Mint pl a skoda fabiákban lévő megoldás?

Redőnyös reluxás céggel fogok vhogy beszélni, hátha tudnak vmi megoldást, nekünk pl a szunyoghálónk pont ilyen, ki kell húzni egy tokból, és mágnesesen hozzátapad az ajtófélfához, aztán ha nem kell, akkor visszahúzódik a tokba.

Csomagtérrolónak hívják.

Link to comment
Megosztás:

Caravanosok, nem próbálta még vki a gyári csomitér takarót kicserélni, vmi magától visszahúzódósra? Mint pl a skoda fabiákban lévő megoldás?

Redőnyös reluxás céggel fogok vhogy beszélni, hátha tudnak vmi megoldást, nekünk pl a szunyoghálónk pont ilyen, ki kell húzni egy tokból, és mágnesesen hozzátapad az ajtófélfához, aztán ha nem kell, akkor visszahúzódik a tokba.

Ha jól rémlik, G-n már ilyen van, legutóbb meg egy Poló kombin láttam ezt a megoldást. Végülis csak egy szélesség kellene ami passzol a tiedbe.

Link to comment
Megosztás:

Caravanosok, nem próbálta még vki a gyári csomitér takarót kicserélni, vmi magától visszahúzódósra? Mint pl a skoda fabiákban lévő megoldás?

Redőnyös reluxás céggel fogok vhogy beszélni, hátha tudnak vmi megoldást, nekünk pl a szunyoghálónk pont ilyen, ki kell húzni egy tokból, és mágnesesen hozzátapad az ajtófélfához, aztán ha nem kell, akkor visszahúzódik a tokba.

Mi értelme lenne ennek? Erre legalább lehet pakolni, ha szükség van rá. Igaz nehéz cuccot nem, de akkor is. A szúnyoghálóra nem pakolnál még egy esernyőt sem. :( Vagy lustaságból érdekel? <_< :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Mester! Miért nem hoztad el hozzám? Alapozó nélkül le fog jönni róla..... :wacko:

Z 146 alap

Nem jön le. Már egyszer festettem, sötétszürke metálosra ugy két éve. Nem jött le az sem. Most arra fujtam rá ezt a szint. De akkor előtte átdörgöltem nitróhigítóval.

Amugy ez a szin csak messziről hasonlít az autó színére. Kicsit világosabb ezüstösebb. De nem gond, mert nem pont a kaszni mellett van, és nem feltűnő.

Szétszedni nem volt nehéz, kb fél óra amig mindent kiszereltem. Visszapakolni sem gáz, tovább tart a rádiót ujra behangolni, és minden fonombeállítást megcsinálni rajta. <_<

1. 2. 3.

Link to comment
Megosztás:

Mi értelme lenne ennek? Erre legalább lehet pakolni, ha szükség van rá. Igaz nehéz cuccot nem, de akkor is. A szúnyoghálóra nem pakolnál még egy esernyőt sem. ;) Vagy lustaságból érdekel? <_< :wacko:

Igazábol semmit se pakoltam eddig se rá, az 5 ajtósba se... deaz is lehet, veszek egyet bontóbol, és kipótolom az enyémet, mert nekem hiányzik egy csuszka... és nem szúnyoghálóbol kellene csináltatni, hanem vmi erősebb anyagból, de ahogy Zotya is mondja, más tipusokban ilyen behúzós fajta van már, esetleg átmókolni :(

Beraktam a kapaszkodós világítókat, és jol gondolom, hogy oda 5wos izzó kellene ? Nekem 10w os lett benne, némi rászámolással ;) Gondot okozhat ez? olvadás stb?

nincs most 5w os szofitám itthon, vennem kell akkor.

Link to comment
Megosztás:

Nem jön le. Már egyszer festettem, sötétszürke metálosra ugy két éve. Nem jött le az sem. Most arra fujtam rá ezt a szint. De akkor előtte átdörgöltem nitróhigítóval.

Amugy ez a szin csak messziről hasonlít az autó színére. Kicsit világosabb ezüstösebb. De nem gond, mert nem pont a kaszni mellett van, és nem feltűnő.

Szétszedni nem volt nehéz, kb fél óra amig mindent kiszereltem. Visszapakolni sem gáz, tovább tart a rádiót ujra behangolni, és minden fonombeállítást megcsinálni rajta. <_<

1. 2. 3.

Szép lett, gratula! Csak egy megjegyzés: az első ködlámpkapcsoló helyének a takarókupakját is lefújhattad volna egyúttal :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Igazábol semmit se pakoltam eddig se rá, az 5 ajtósba se... deaz is lehet, veszek egyet bontóbol, és kipótolom az enyémet, mert nekem hiányzik egy csuszka... és nem szúnyoghálóbol kellene csináltatni, hanem vmi erősebb anyagból, de ahogy Zotya is mondja, más tipusokban ilyen behúzós fajta van már, esetleg átmókolni <_<

Beraktam a kapaszkodós világítókat, és jol gondolom, hogy oda 5wos izzó kellene ? Nekem 10w os lett benne, némi rászámolással :wacko: Gondot okozhat ez? olvadás stb?

nincs most 5w os szofitám itthon, vennem kell akkor.

Nekem nincs olyan harmónika-ajtóm. Még a sínje sincs meg. Szerintem soha nem is volt benne. Németországból így hoztuk el. Nem akarok bele igazság szerint. így ha valami kell a csomagtartóból, a hátsóülésen levők hátra tudnak nyúlni. Nekem olyan kis plusz zseb van oldalt a csomagtartóban amit mutattam régebben.

Link to comment
Megosztás:

Igazábol semmit se pakoltam eddig se rá, az 5 ajtósba se... deaz is lehet, veszek egyet bontóbol, és kipótolom az enyémet, mert nekem hiányzik egy csuszka... és nem szúnyoghálóbol kellene csináltatni, hanem vmi erősebb anyagból, de ahogy Zotya is mondja, más tipusokban ilyen behúzós fajta van már, esetleg átmókolni :wacko:

Beraktam a kapaszkodós világítókat, és jol gondolom, hogy oda 5wos izzó kellene ? Nekem 10w os lett benne, némi rászámolással :( Gondot okozhat ez? olvadás stb?

nincs most 5w os szofitám itthon, vennem kell akkor.

Tegyél bele LED-es szofittát, biztos, ami biztos <_<

Link to comment
Megosztás:

Még ilyet! :wacko: Fényes nappal lopják a gyümölcsöt a hátsókertünkből. ;)

Pont kint voltunk a Lánykámmal hintázni, és látom, hogy ember szedegeti a fáról a körtét. <_<

Egyszerre vehettük észre egymást, mert pillanatok alatt el is tűnt. Könnyű dolga van, hátul nincs kerítés, de több telken keresztül kellett jönnie.

Hát innen meg csak egy hajszál választja el attól, hogy beljebb merészkedjen. :(

Link to comment
Megosztás:

Igazábol semmit se pakoltam eddig se rá, az 5 ajtósba se... deaz is lehet, veszek egyet bontóbol, és kipótolom az enyémet, mert nekem hiányzik egy csuszka... és nem szúnyoghálóbol kellene csináltatni, hanem vmi erősebb anyagból, de ahogy Zotya is mondja, más tipusokban ilyen behúzós fajta van már, esetleg átmókolni :wacko:

Beraktam a kapaszkodós világítókat, és jol gondolom, hogy oda 5wos izzó kellene ? Nekem 10w os lett benne, némi rászámolással :( Gondot okozhat ez? olvadás stb?

nincs most 5w os szofitám itthon, vennem kell akkor.

5W-os kell a kapaszkodóba és még rá is van írva. ;)

Nekem nincs olyan harmónika-ajtóm. Még a sínje sincs meg. Szerintem soha nem is volt benne. Németországból így hoztuk el. Nem akarok bele igazság szerint. így ha valami kell a csomagtartóból, a hátsóülésen levők hátra tudnak nyúlni. Nekem olyan kis plusz zseb van oldalt a csomagtartóban amit mutattam régebben.

Csak megjegyezném, hogy a csomattér-roló mind a kétirányból nyitható, tehát a hátsó ülések felől is el lehet tolni azt a végét. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem nincs olyan harmónika-ajtóm. Még a sínje sincs meg. Szerintem soha nem is volt benne. Németországból így hoztuk el. Nem akarok bele igazság szerint. így ha valami kell a csomagtartóból, a hátsóülésen levők hátra tudnak nyúlni. Nekem olyan kis plusz zseb van oldalt a csomagtartóban amit mutattam régebben.

Hátrafelé is el lehet tolni a rolót... <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem jön le. Már egyszer festettem, sötétszürke metálosra ugy két éve. Nem jött le az sem. Most arra fujtam rá ezt a szint. De akkor előtte átdörgöltem nitróhigítóval.

Amugy ez a szin csak messziről hasonlít az autó színére. Kicsit világosabb ezüstösebb. De nem gond, mert nem pont a kaszni mellett van, és nem feltűnő.

Szétszedni nem volt nehéz, kb fél óra amig mindent kiszereltem. Visszapakolni sem gáz, tovább tart a rádiót ujra behangolni, és minden fonombeállítást megcsinálni rajta. <_<

1. 2. 3.

neked előtte akkor nem is lett simáracsiszolva? Én úgy fogom, hogy 240essel kicsiszolom a rücsköket, igaz pár éve pihen a projekt ;) de egy két dolog megvan már, és úgy megy majd rá a festék.

Még ilyet! :( Fényes nappal lopják a gyümölcsöt a hátsókertünkből. :o

Pont kint voltunk a Lánykámmal hintázni, és látom, hogy ember szedegeti a fáról a körtét. :wacko:

Egyszerre vehettük észre egymást, mert pillanatok alatt el is tűnt. Könnyű dolga van, hátul nincs kerítés, de több telken keresztül kellett jönnie.

Hát innen meg csak egy hajszál választja el attól, hogy beljebb merészkedjen. ;)

Nekünk van kerítés, és mégis bemásznak...

Link to comment
Megosztás:

5W-os kell a kapaszkodóba és még rá is van írva. ;)

Csak megjegyezném, hogy a csomattér-roló mind a kétirányból nyitható, tehát a hátsó ülések felől is el lehet tolni azt a végét. <_<

Én is úgy gondoltam, mivel a 10es nehezen ment bele... és kerestem, hogy van e ráírva, hogy mennyi W denem találtam, az átlátszó részre van írva? Biztos tul tisztára mostam :wacko:

naja :(

Hátrafelé is el lehet tolni a rolót... ;)

naja:)

Link to comment
Megosztás:

neked előtte akkor nem is lett simáracsiszolva? Én úgy fogom, hogy 240essel kicsiszolom a rücsköket, igaz pár éve pihen a projekt <_< de egy két dolog megvan már, és úgy megy majd rá a festék.

Nekünk van kerítés, és mégis bemásznak...

Nem csiszoltam simára. Ment rá olyan vastagon a festék, hogy eltüntek a rücsik. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.