Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Még tavaly néztem és épnek láttam. De majd ránézek hamarosan.

Mert ott a tetőn lévő műanyag csík alatt nincs olyan hely ahol befolyhatna?

Elvileg neked nincs, de gyakorlatilag meg meglátod ha megnézed ^_^ Nekem a tetősín rögzítőcsavarja mellett is csöpögött régen. Jóó tudom, 5ajtóson az kevés van. (de ha érdekel tudok adni :D :D)

Ezért frankón pénzt akar kapni? :D

http://racing-bazar.hu/motorkerekpar/motor...erult_elsokerek

Link to comment
Megosztás:

Na sikerült a jobb oldalin mind a kettőt elcsúsztatni. De nem erre számítottam. ^_^

Azt hittem találok alatta egy-egy csavart amit kiszedek és már lenn is van. De nincs ott semmi.

Most akkor hogy tudom én ezt leszedni vagy hogyan van rögzítve?

Ötajtóson nem tudom, de Caravanon a sín alá kell nyúlni és fölpattintani. Ilyen műanyag körmös bizbaszok kapaszkodnak egy tetőn lévő kb T keresztmetszetű fém sínre. A többiek is azt írták, hogy a lepattintáskor vigyárrm hogy a műanyag fülek el ne törjenek.

Link to comment
Megosztás:

Ötajtóson nem tudom, de Caravanon a sín alá kell nyúlni és fölpattintani. Ilyen műanyag körmös bizbaszok kapaszkodnak egy tetőn lévő kb T keresztmetszetű fém sínre. A többiek is azt írták, hogy a lepattintáskor vigyárrm hogy a műanyag fülek el ne törjenek.

Hát nem mertem jobban feszegetni nehogy eltörjem. Majd elmegyek a lakatoshoz.

Viszont eszembe jutott egy kis gond.

A hátsó ülés, az egyszemélyest nem tudom lehajtani. A gombot se lehet lejjebb nyomni, én szereltem vissza.

De akkor simán működött. Most meg semmit nem mozdul. Gondolom kicsit ferdén van és azért szorul. De hogyan tudom most "kioldani"?

Link to comment
Megosztás:

Hát nem mertem jobban feszegetni nehogy eltörjem. Majd elmegyek a lakatoshoz.

Viszont eszembe jutott egy kis gond.

A hátsó ülés, az egyszemélyest nem tudom lehajtani. A gombot se lehet lejjebb nyomni, én szereltem vissza.

De akkor simán működött. Most meg semmit nem mozdul. Gondolom kicsit ferdén van és azért szorul. De hogyan tudom most "kioldani"?

Annyira azért nincs az cukorból, bátran nyúlj alá, ha mág egy helyen fölpattintod, akkor meglátod, hogy néz ki és mire figyelj. Üléstámlára nincs ötletem, nézd meg a csomagtartó felől azt a szemet amibe beleakaszkodik. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hűűűű ez már turisztikai látványosság :D :D .....Szegény moci biztos fuldoklott már!

Annak már a torka véres sztem. Ráadásul a szerelő akihez hordja egy f*sz. Egy zsák pénzt ráköltött, csak hogy legyen rajta műszaki, ahelyett, hogy eladná, és venne egy faxa opelt. ^_^ :D De már dumálom rá, hogy cseréljen.

Link to comment
Megosztás:

"A felni egyik ágánál sajnos hajszálrepedés van!!!!!!" :D ;) Más baja nincs :D

Annak már a torka véres sztem. Ráadásul a szerelő akihez hordja egy f*sz. Egy zsák pénzt ráköltött, csak hogy legyen rajta műszaki, ahelyett, hogy eladná, és venne egy faxa opelt. ^_^ :D De már dumálom rá, hogy cseréljen.

Helyes...nagyon helyes :D

Link to comment
Megosztás:

Volt ez valaha is cserélve? :D

Azt nem kérdezem hogy olajat szokott -e cserélni benne, mert ha ennyi van rajta kívülről is, akkor biztos töltögeti folyamatosan ^_^

Úgy-úgy. :D

...

Helyes...nagyon helyes ;)

Nagyon nem kell győzködni, de neki sincs annyi pénze most, hogy csak úgy lecserélje. :D

Link to comment
Megosztás:

Annak már a torka véres sztem. Ráadásul a szerelő akihez hordja egy f*sz. Egy zsák pénzt ráköltött, csak hogy legyen rajta műszaki, ahelyett, hogy eladná, és venne egy faxa opelt. ^_^ :D De már dumálom rá, hogy cseréljen.

Sajnos mindenkit átba..nak, akit csak lehet... :D

Utálom az ilyen kis sunyi "szerelőket"...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ha nem szólsz be senkinek sem csúnyákat (főleg egy kopasz napszemüveges csávónak ^_^ ) akkor nemigen lesz baj.. ;) :D :D

A szakmai tapasztalat? :D :D ;) :D

Köszi a biztatást... :D

Mondjuk senkit sem ismerek, személyesen, de akkor majd jól elkerülöm azt a bizonyos hajhiánnyal élő fiatalembert! :D

Link to comment
Megosztás:

Délután csinálok képet.

421536.jpg

421537.jpg

Sikeressen leamortizáltam a bal tükrömet. ^_^ Már lekoccoltam párszor, de sokat kellett gyakrolni, amíg tökélyre vittem a rombolást. Szarrá tört a borkolat, és megrepedt a teste is. Egyenlőre csak rárakom a manuális fekete burkolatát, majd lehet később belefaragom a motorokat a manuális testébe. Úgy néztem egy az alapja mindkettőnek, csak a motorok helye nincs kivágva a manuálisból. Persze a saját kocsibejárómon történt, tolattam ki, az a nyüves kutya meg kiment a járdára, azzal üvöltöztem, aztán amikor odanéztem már gyűrődött be a kocsi, meg a fa közé. Nem a kutya, hanem a tükör. Hát ez van. :D Azért kiszálltam, leüvöltöttem a fejét, pepisilt, de a tükörnek már tökmindegy volt. Végülis hátra tudom zárni őket, de eddíg nem kavartak a járdán, most is csak a pici.

Link to comment
Megosztás:

http://kep.psharing.com/421536.jpg

http://kep.psharing.com/421537.jpg

Sikeressen leamortizáltam a bal tükrömet. ^_^ Már lekoccoltam párszor, de sokat kellett gyakrolni, amíg tökélyre vittem a rombolást. Szarrá tört a borkolat, és megrepedt a teste is. Egyenlőre csak rárakom a manuális fekete burkolatát, majd lehet később belefaragom a motorokat a manuális testébe. Úgy néztem egy az alapja mindkettőnek, csak a motorok helye nincs kivágva a manuálisból. Persze a saját kocsibejárómon történt, tolattam ki, az a nyüves kutya meg kiment a járdára, azzal üvöltöztem, aztán amikor odanéztem már gyűrődött be a kocsi, meg a fa közé. Nem a kutya, hanem a tükör. Hát ez van. :D Azért kiszálltam, leüvöltöttem a fejét, pepisilt, de a tükörnek már tökmindegy volt. Végülis hátra tudom zárni őket, de eddíg nem kavartak a járdán, most is csak a pici.

Köszi a képet!!

Jah elektromos neked...meg nem is kocka mi? Mert van egy hibátlan balosom kocka...

Link to comment
Megosztás:

Jó kis délután/este volt! ;)

Sajnos az én drága Lujzám nem jött, de Sanci, köszi a fuvart! :D :D Húh de nyom az ülésbe ez a gép :D És milyen szépen szól...nagyon tetszik. ^_^

És Kedves Pszilaj! Örülök, hogy megismertelek személyesen is. :D

Én is örültem mindenkinek! ;)

Jó esett kicsit kikapcsolni, meg beszélgetni! :D

Hajrá Olajkályhások!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Én is örültem mindenkinek! :D

Jó esett kicsit kikapcsolni, meg beszélgetni! :D

Hajrá Olajkályhások!!! ;)

Jó nektek, ott összetart az opeles banda, itt meg ha kimegyek, mindig le akarnak gyorsulni :D Vagy lehet bandázni akarnak, csak mindig félreértem?:D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Jó nektek, ott összetart az opeles banda, itt meg ha kimegyek, mindig le akarnak gyorsulni ;) Vagy lehet bandázni akarnak, csak mindig félreértem?:D ^_^

Jaja... egy borulás után, 3-an szedtek föl a földről. Itthon legfeljebb fényképeztek volna :D :D

Holnap leveszem az önindítót, és átpucolom, rendbecsinálom amennyire tudom, csak nemtudom miből készüljek szerszámilag, mert a telekre megyünk, és ott fogom csinálni. (magyarul, annyi eszközöm lesz, amennyit én viszek) A crova készletet bedobtam már, meg egy rakat csillag-villást. Kroki meg bakok is bent vannak már, de ha valaki aki szedte már le, és szét, mondana okosat (akár a folyamatról is) azt megköszönném

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.