Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

mikor leszel erre?Hánykörül? Nem szeretem a deréken azt a helyet.. átbactak 1szer.. termosztátot és a tömítőt külön-külön adták. :D

Még zárás előtt avagy megpróbálok 5 előtt oda menni ^_^ meg még a Fórumba is mennem kéne venni egy olajradiátort (góré rábólintott :D) mert kezd hűvös lenni a vezérlőteremben :D aztán meg kb kilépek Főnixre ;) úgyis rég voltam már.. :D

Máshol is kiszedik :D külön adják el :D múltkor a Széchenyin is ugyanez a szitu volt egy csávónál :D utána meg visszaütik mintha meg se vetted volna így van egy kis vadpíz.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Még zárás előtt avagy megpróbálok 5 előtt oda menni ^_^ meg még a Fórumba is mennem kéne venni egy olajradiátort (góré rábólintott :D) mert kezd hűvös lenni a vezérlőteremben :D aztán meg kb kilépek Főnixre :D úgyis rég voltam már.. ;)

Én se mostanában... :D De pénteken este sosincs autó. fater melózik akkor mindíg :D

Azé' durva....

Helooooo

Link to comment
Megosztás:

Szasztok.

Annó valaki itt csinált már tetőkárpit áthúzást újra kárpitozást. Annak a fényképei kellenének. Vagy aki járatos ebben ilyesmiben az árulja el mivel ragasszam fel a kárpitot, és milyen anyagot kell rá venni? Lesz egy kis sufnyizás a hétvégén aztán kéne a help..... Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Köszi! Holnap csak 4 órám lesz és elvileg 11 körül már végzek. ;) Elvileg...Ha nem raknak be semmit :D

Ha itt vagy megcsörgetsz 1szer? vagy hívjalak?

Oks, akkor beugrok :D ha indulok felhívlak, kb 20 perc és ott is vagyok ^_^ én viszont nemigen végzek délre :D az imént hívott góré, hogy ebédnek valót is tegyek.. :D

Link to comment
Megosztás:

Oks, akkor beugrok :D ha indulok felhívlak, kb 20 perc és ott is vagyok ^_^ én viszont nemigen végzek délre :D az imént hívott góré, hogy ebédnek valót is tegyek.. :D

;) A nem-kötött munkaidő hátulütője.

Rendben! Legalább dumálunk 1-et, meg kinézek főnixre...de rég voltam ott is :D sajnos..

Link to comment
Megosztás:

:D A nem-kötött munkaidő hátulütője.

Rendben! Legalább dumálunk 1-et, meg kinézek főnixre...de rég voltam ott is :D sajnos..

Jah :D bár vannak azért előnyei is ^_^

Láttál már te opeleseket bringával Főnix talin? :D Én igen.. :D

Jah :D a Mikepércsin ma egy vacsiúj fehér civil Octaviából mértek ;) bővült a paletta megint.. :D

Na megvan mi visítozik nekem olyan 4-5 ezer között a kocsiban. A vezérmű burkolata ér bele a vezérmű kerékbe, és az adja a hangot. Szombaton remélem meglátom mit is tudok vele kezdeni.

Leszeded és elfelejted visszatenni ;) nem lesz vele ilyen gond.. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Jah :D bár vannak azért előnyei is ^_^

Láttál már te opeleseket bringával Főnix talin? ;) Én igen.. :D

Jah ;) a Mikepércsin ma egy vacsiúj fehér civil Octaviából mértek :D bővült a paletta megint.. :D

:D ;) :D

Gondoltam már rá, hogy ki kéne menni bicóval 1szer... Csak lusta voltam mindíg :D meg furán nézne ki, mindenki verdával..én meg kerékpárral :D

Húú..van annyi mérős már itt.. ;) Bár vannak fix helyek.Keletterv előtt...szinte mindennap. M35, pogár, józsa,hortobágy mindíg ott vannak. Ha vmmelyik helyen nincsenek kint akkor tuti a másikon ott vannak. Faraktárhídról lejövőket a vámospércsi felé, ott a zsuzsi-vonat a kerítésénel. Nomeg a jóöreg mikepércsi a társasházaknál

Link to comment
Megosztás:

:D ;) :D

Gondoltam már rá, hogy ki kéne menni bicóval 1szer... Csak lusta voltam mindíg ^_^ meg furán nézne ki, mindenki verdával..én meg kerékpárral :D

Húú..van annyi mérős már itt.. :D Bár vannak fix helyek.Keletterv előtt...szinte mindennap. M35, pogár, józsa,hortobágy mindíg ott vannak. Ha vmmelyik helyen nincsenek kint akkor tuti a másikon ott vannak. Faraktárhídról lejövőket a vámospércsi felé, ott a zsuzsi-vonat a kerítésénel. Nomeg a jóöreg mikepércsi a társasházaknál

Szerintem egy bringás városban nem is annyira feltűnő :D még egy autós klubban sem ;)

Jah, ez a Kun utca sarkánál dekkolt -nem is volt feltűnő :D mérte a kijövő meg bemenő forgalmat :D egy Corsás srác villogott keményen, hogy szitu van :D ezek az Opelesek.. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem egy bringás városban nem is annyira feltűnő ;) még egy autós klubban sem :D

Jah, ez a Kun utca sarkánál dekkolt -nem is volt feltűnő ^_^ mérte a kijövő meg bemenő forgalmat :D egy Corsás srác villogott keményen, hogy szitu van :D ezek az Opelesek.. :D :D

Engem egy polo mentett meg nemrég a tuti gyorsahajtástól...Tudod van a faraktár híd. Nem mész fel rá, hanem mész a balra rakovszky felé a kossuth utca irányából.ott 1 benzinkút. Képesek beállni a benzinkút parkolójába a többi parkoló kocsi közé!!!!!! És ott lesnek. Na ott villogott a polo erősen.

Link to comment
Megosztás:

le... :D

Szakadt vóna bele a feje az anyjába! :D

Jah. Meg Janiéba, meg Novyéba (csak a HRR-ben) , és időnként még a sajátomba is beleülök ^_^

Én meg Kojakéba, sőt a kéziféket is kezelhettem, igaz csak addíg amíg vontattuk. Ő nem tudott fékezni, mert az ülésen állt, és az ablakon lógott ki. ;)

Szasztok.

Annó valaki itt csinált már tetőkárpit áthúzást újra kárpitozást. Annak a fényképei kellenének. Vagy aki járatos ebben ilyesmiben az árulja el mivel ragasszam fel a kárpitot, és milyen anyagot kell rá venni? Lesz egy kis sufnyizás a hétvégén aztán kéne a help..... Előre is köszi.

Én Pálma-büdösragasztóval raktam fel műbőrt, de nem jó, mert melegben válik le. :D Majd egyszer le kell szednem és, újból felragasztani valamivel.

Link to comment
Megosztás:

Szakadt vóna bele a feje az anyjába! :D

Én meg Kojakéba, sőt a kéziféket is kezelhettem, igaz csak addíg amíg vontattuk. Ő nem tudott fékezni, mert az ülésen állt, és az ablakon lógott ki. :D

Én Pálma-büdösragasztóval raktam fel műbőrt, de nem jó, mert melegben válik le. ^_^ Majd egyszer le kell szednem és, újból felragasztani valamivel.

Pálmatex? de én sima szövetet akarok

nem műbőrt:S Ahhoz is jó a pálma? Itt linkelgette a képeket valaki anno de nem tudom ki volt, hogy otthon csinálta fainul

Link to comment
Megosztás:

Engem egy polo mentett meg nemrég a tuti gyorsahajtástól...Tudod van a faraktár híd. Nem mész fel rá, hanem mész a balra rakovszky felé a kossuth utca irányából.ott 1 benzinkút. Képesek beállni a benzinkút parkolójába a többi parkoló kocsi közé!!!!!! És ott lesnek. Na ott villogott a polo erősen.

Jaja :D ott elég sűrűn áll a piros Fiesta :D meg még a Kassain szeret az őemfaunál dekkolni a világos kék Focus.. :D

Nna lassan aludnom kéne, kelhetek hajnal 3-kor.. ^_^

Akkor holnap majd ha indulok feléd csörgök.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jaja :D ott elég sűrűn áll a piros Fiesta ;) meg még a Kassain szeret az őemfaunál dekkolni a világos kék Focus.. :D

Nna lassan aludnom kéne, kelhetek hajnal 3-kor.. ^_^

Akkor holnap majd ha indulok feléd csörgök.. :D

Rendben! Köszi mégegyszer :D Korai.. de ha fekszel, akkor jó éjt. :D

Link to comment
Megosztás:

Mióta 1,8 lóerőt használok rendszeresen, azóta nem is kell a 116! ^_^

Idén eddig épphogy 7 ezret mentem a verdával. No és mennyi benzint megtakarítottam eddig!

Nem is tudom, nem a Fogyasztás topic-ba kellett volna ezt a szösszenetet bevésnem? :D

Augusztus 13.-án 16,1 liter összes fogyasztással itthonról a németországi Kürbitzig jutottam el (760 km). :D

Link to comment
Megosztás:

Pálmatex? de én sima szövetet akarok

nem műbőrt:S Ahhoz is jó a pálma? Itt linkelgette a képeket valaki anno de nem tudom ki volt, hogy otthon csinálta fainul

Csinálni én is csináltam, csak nem lett jó:

420601.jpg

420604.jpg

A szövet alatti szivacsréteget le kellett szednem, mert szinte teljesen elporladt.

Link to comment
Megosztás:

Leszeded és elfelejted visszatenni :D nem lesz vele ilyen gond.. :D ^_^

gondoltam rá, csak betekri a nyakkandőmet macskát stb stb, na meg sár por ..

Én úgy emlékszem utoljára Novy csinált ilyet.

nagy szívás de kivitelezhető, én a hőálló pálmát használtam pár hetet kint állt a legnagyobb melegbe, és még a helyén van

Csinálni én is csináltam, csak nem lett jó:

A szövet alatti szivacsréteget le kellett szednem, mert szinte teljesen elporladt.

nekem nem porladt el,de akkor is le kell szedni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.