Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Rohadjon le a keze ^_^ Haver polojáról csak a jobbhátsó dísztárcsát és szelepsapkát lopta le valami aljas

És még mindig jobban jártam mint Hening anno... :D Néztem, szebb állapotú darabok (amik még mindig sz.rabbul néznek ki mint az enyémek) kerülnek 12e körülbe... Asszem marad így, ennyiért nem fogok rátenni egy újabb adagot hogy azt is leszedjék :D ;) Hádebazzzeg... ha egy kopott, horpadt 16 éves autót nem hagynak békén a parkolóban, akkor mi a f.szommal lehet járni?? Tegnap küllőnként sikáltam el őket... Biztos túl szép lett... :D

Link to comment
Megosztás:

És még mindig jobban jártam mint Hening anno... :D Néztem, szebb állapotú darabok (amik még mindig sz.rabbul néznek ki mint az enyémek) kerülnek 12e körülbe... Asszem marad így, ennyiért nem fogok rátenni egy újabb adagot hogy azt is leszedjék :D :D Hádebazzzeg... ha egy kopott, horpadt 16 éves autót nem hagynak békén a parkolóban, akkor mi a f.szommal lehet járni?? Tegnap küllőnként sikáltam el őket... Biztos túl szép lett... ^_^

lehet ;)

Én kib*sztam az ilyenekkel...dísztárcsát se teszek rá. :D Az eredeti gyáriakat se teszem fel. Minek? úgyis előbbutóbb lenyúlják. 1 gyárit leszedtek róla..szereztem másikat. Tavaly míg felkerült rá a téligumi úgy volt azzal a dísztárcsagarniturával. de eltettem őket.

Link to comment
Megosztás:

Csak messziről.

Igazából a veteránokon kívül egy autót sem nézegettem meg úgy igazán. ^_^

SP Astrája érdekelt volna de a fosós mindíg bezárta.

Pedig beültettem volna a kisTomit,hogy játszon a kapcsolókkal a bőrülésen állva. :D

Nekem engedte, hogy üljek a bal egyben, igaz ott volt és szereltünk Invictus-szal. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Jani-t már régóta ismerem, de még a Kadettját sem láttam. :D Már ha Errant-ról van szó. :D

Róla. (szerinted honnan kuncsorogtam el a számodat? :D ) A Kadettról én is csak hallottam, de az astrát már lakatoltuk is ^_^ (szákszerűen a teszkóparkolóban ;) ) Meg nála él tovább a volt bal első ülésem is. Nem lakik messze úgyhogy időnként találkozunk.

Pepéében is ültem, most jut eszembe :D

Link to comment
Megosztás:

Róla. (szerinted honnan kuncsorogtam el a számodat? :D ) A Kadettról én is csak hallottam, de az astrát már lakatoltuk is ^_^ (szákszerűen a teszkóparkolóban :D ) Meg nála él tovább a volt bal első ülésem is. Nem lakik messze úgyhogy időnként találkozunk.

Pepéében is ültem, most jut eszembe :D

Te mindenkit zaklatsz telefonon hülye kérdésekkel? ;)

Link to comment
Megosztás:

Asszem marad így, ennyiért nem fogok rátenni egy újabb adagot hogy azt is leszedjék :D :D

Ha kell nekem van egy garnitúra Intrához hasonlító gagyisztáni fajta 14"-es :D viheted, csak ne fogja a helyet a garázsban ^_^ igaz az egyik picit repedt de a helyén fel se tűnik.. :D

Te voltál már Sanciéba, ??

1x :D de akkor is ledezés lett belőle ;) :D csak épp a tiedét kaptuk szét.. :D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gyáh, lőttem ma egy pözsóződ nyúfészliftes (pfujj de kókányul megcsinált sufnituningos) vasat.. :D ;)

www.tvn.hu_956d1bdb5ea4b85cf3afd50633f32ecc.jpg

Link to comment
Megosztás:

1x ^_^ de akkor is ledezés lett belőle ;) :D csak épp a tiedét kaptuk szét.. :D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gyáh, lőttem ma egy pözsóződ nyúfészliftes (pfujj de kókányul megcsinált sufnituningos) vasat.. :D :D

http://s6.images.www.tvn.hu/2010/09/02/17/...50633f32ecc.jpg

:D ;) Jaja

Fúúú..láttam egy astrát... ilyen 2es golf felnik voltak alatta...Gyaaaa de ronda volt :D

Nocsak...nincs rajta sín :D az enyém ettől sokkal szebb :D

Link to comment
Megosztás:

:D :D Jaja

Fúúú..láttam egy astrát... ilyen 2es golf felnik voltak alatta...Gyaaaa de ronda volt ;)

Nocsak...nincs rajta sín :D az enyém ettől sokkal szebb :D

Szép egy csoki lehetett ^_^

Hááát, maga a fény az szép volt rajta :D nagyon ugyanaz mint Zsóti barátom kadétjáé :D viszont a többi részlet :D mint az o.."haddnemondjamki" ;) nagyon elkapkodták rajta.. :D

Link to comment
Megosztás:

^_^

Szia! :D Valamelyik nap mondtad, hogy rossz napod volt, aztán jól eltűntél.

Sajnálom. ;) Pár évvel ezelött lomtalanítás napján, gondoltam bekéretszkedem a szomszéd udvarba (mert akkor még nem volt kész a bejáróm) biztos, ami biztos.

Reggel 7-kor kimegyek és már nem volt az orrán a Lada embléma. :D

Link to comment
Megosztás:

Szép egy csoki lehetett ^_^

Hááát, maga a fény az szép volt rajta :D nagyon ugyanaz mint Zsóti barátom kadétjáé ;) viszont a többi részlet :D mint az o.."haddnemondjamki" :D nagyon elkapkodták rajta.. :D

Huri kocsiját láttad mostanság?? teteje fehér, orra fekete, és félig fekete félig sárga a kocsi. Kuuuuuuurvajól néz ki. Nem festette, hanem fóliázta. Leírva fura..de látni kell. :D Nagyon összhangban van minden.

Link to comment
Megosztás:

Reggel 7-kor kimegyek és már nem volt az orrán a Lada embléma. :D

Ez kelet :D mióta kollégáék garázsát (4 házzal arrébb) kirámolták azóta én is 6 lakatra zárom ^_^ ha már be akar jutni küzdjön meg vele ;) kijutni meg nem valószínű, hogy a saját lábán fog.. ;)

Huri kocsiját láttad mostanság?? teteje fehér, orra fekete, és félig fekete félig sárga a kocsi. Kuuuuuuurvajól néz ki. Nem festette, hanem fóliázta.

Fotókon láttam a műveletet :D érdekesen nézhet ki :D nekem meg lefóliázhatná fekára a kilincseket, az első lökin a fekete részt meg az oldalán az élvédőket mondjuk csak úgy unalomtöltésként.. :D

Link to comment
Megosztás:

Szólj neki, hátha megcsinálja :D

Jópízír amit csak fóliázni lehet.. ^_^

Holnap járok feléd, megyek a Derékre a Hella ablakmosiért :D Bosch nem volt, ezt is rendelni kellett és nem ócó.. :D

Link to comment
Megosztás:

Jópízír amit csak fóliázni lehet.. ^_^

Holnap járok feléd, megyek a Derékre a Hella ablakmosiért :D Bosch nem volt, ezt is rendelni kellett és nem ócó.. :D

mikor leszel erre?Hánykörül? Nem szeretem a deréken azt a helyet.. átbactak 1szer.. termosztátot és a tömítőt külön-külön adták. :D

remus.jpg

:D :D ;) De sok köze van a remushoz

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.