Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:D ;) :D :D ink gyere fát vágni!! ^_^ :D ;) hungizás kész? :D :D ;)

Á, tegnap is este 8-kor értem haza. :D Kaptam reggel még egy teknősbékát, nem mertem betenni a másik kettő mellé, mndom nem vagyok otthon nehogy harc legyen, hát beraktam a kádba. Gondolom hogyan néztek amikor fürödni akartak a lányok. :D ;) Most csinálhatok nagyobb terráriumot, mert elférnek ugyan , de szinte csak élére állítva.

Link to comment
Megosztás:

A fönököm Ignisében az én 16 éves Astrám lámpa, és tükörkapcsolója van, ráadásul simán az ajtóba beszabva egyáltalán nem esik kézre. Igényesség, az van. :D

Úgysem használod minden nap. :D

Egyéként az új SWIFT-nek 5 csillagos lett a töréstesztje.

Tudunk mi autót gyártani.

Most,hogy napi szinten több száz darabot kell vezetnem nem is annyira rossz. :D

Főleg a digitklímás,start-stop rendszeres,gombbalindulós,"Blútuszos" autórádiós,ülésfűtéses,gyárilag 16-os kerékkel és hátsó tárcsafékkelszerelt,tempomatos tetszik.(Aminek a kormányoszlopa 4 irányban állítható) ^_^

Hadd dicsekedjek kicsit:

(Ma volt a nagy nap! ;)

Szép nagy előszoba. :D

Drakulálok! Neked se legyen jobb mint nekem. :D

Link to comment
Megosztás:

Hadd dicsekedjek kicsit:

(Ma volt a nagy nap! :D )

Ha nem látnátok egy darabig, tudjátok miért! :D ^_^ ;)

Gratula és üdv a klubban! ;) Neked se legyen jobb mint nekünk.. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem :D

Amúgy aza a fekete Kadett nagyon komoly volt.

Megnézegetted ? :D

Csak messziről.

Igazából a veteránokon kívül egy autót sem nézegettem meg úgy igazán. ^_^

SP Astrája érdekelt volna de a fosós mindíg bezárta.

Pedig beültettem volna a kisTomit,hogy játszon a kapcsolókkal a bőrülésen állva. :D

Link to comment
Megosztás:

Csak messziről.

Igazából a veteránokon kívül egy autót sem nézegettem meg úgy igazán. ^_^

SP Astrája érdekelt volna de a fosós mindíg bezárta.

Pedig beültettem volna a kisTomit,hogy játszon a kapcsolókkal a bőrülésen állva. :D

Hát, sajnos még mindig itthon vagyunk, és ez utólag be is bizonyosodott...(eltűnt laptop) Jennersdorfban végig lehúzott ablakokkal állt a verda, bele nem nyúlt senki, pedig még távolról is figyeltem. :D

Ilyenkor hívj fel, aztán megnézitek. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát, sajnos még mindig itthon vagyunk, és ez utólag be is bizonyosodott...(eltűnt laptop) Jennersdorfban végig lehúzott ablakokkal állt a verda, bele nem nyúlt senki, pedig még távolról is figyeltem. :D

Ilyenkor hívj fel, aztán megnézitek. ;)

yóó. ^_^

A gyereket nem ültettem volna bele. :D

Remélem nem lesz jellemző a Blitzre ez a lopkodás.

A 3.-on asszem Abádszalókon Hemiéket könnyítette meg pár elektronikai cuccal valami kocsog. :D

sajnos ez MAGYARISZTÁN. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.